Sari la conținut

Antonia


Postări Recomandate

  • Oras:Around!
  • Oras:Around!

Hmmmm! Greu de scris o recenzie dupa intalnirea cu Antonia. Tremura tot, si maini si picioare :)

Una peste alta, za fac o recenzie ar trebui sa cam repet ce a spus johnny_legend prin mai. 

Un amestec placut, interesant de frumusete, inocenta, nebunie si pasiune.

Intalnirea a inceput putin anapoda, Antonia fiind intrigata ca zambesc.

Ulterior s-a mai deschis, si a fost chiar o experienta placuta desi a impus niste restrictii cel putin ciudate: se gadila cam peste tot deci nu prea poti sa te joci.

dupa incalzirea de rigoare, relativ scurta avand in vedere ca am avut restrictii, :( , am trecut la un normal, girl on top, si apoi au inceput sa apara parca niste schimbari: umezire subita, si niste chiuituri gemete, de-mi era ca bat vecinii la usa. In plus stiam ca are si o colega ( pe care nu am avut posibilitatea sa o vad). Svcimbat vreo 2-3 pozitii, si apoi final glorios in cauciuc.

Cand sa plec, taman ce se imbracase intr-un body negru, o tanga minuscula neagra, cocotata pe niste tocuri de 15 cm, ceea ce era gata-gata sa ma faca sa-mi pierd memoria, sa uit6 ca doar ce terminasem si inca gafaiam, si sa mai raman o tura. Are un corp super, iar pe tocuri e delicioasa, mai ales cu modul ei pisicesc de purtare.

Locația: Sufragerie 8 Nici prea prea, nici foarte foarte. E loc de mai bine.
Igiena: 8 - fara mirosuri, dar nici dus nu a facut
Aspect: 8-9 , sani mici dar fermi, forma frumoasa, cur de belea.
Oral: 8 - nimic special
Normal: 8 - fara restrictiile de dinainte probabil ca pergea si mai mult.
GFE: 6- hmmm, probabil tura viitoare va fi diferit avand in vedere ca deja ne stim, am incins si udat deja atmosfera 
De revenit: Da
De recomandat: DA

  • Like 9
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Bre pe topicul asta nu mai scrie nimemi si totusi la tel raspunde una care zice ca- i Antonia.

 

Pai nu ai fost la Andreea!? Ar trebui sa fie colege.

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Si încă ceva : Antonia are o voce inconfundabila la telefon. E ceva de genul "what's your favorite scary movie"? :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...