Sari la conținut

0726360502 - Alessandra


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am vizitat-o pe Alessandra in aceasta seara si tot ce pot sa spun e WOW!!! Sunat , programat, indicatii precise la telefon , locatie usor de gasit si curata.Cand mi-a deschis usa imbracata doar intr-un fel de rochita lunga, neagra si transparenta, prin care i se ghiceau toate formele, mi s-a uscat gura instant si am ramas fara cuvinte. Incredibil cum arata - poate concura cu succes cu orice femeie la aspectul fizic. Inalta cam de 1,80 as zice,un corp slim superb, piele fina,o talie de viespe, sani(siliconati) perfect proportionati cu restul corpului, un fundulet extrem de sexy si stramt. (Tatuajele, mai ales cel de deasupra funduletului o fac si mai exotica si mai sexy). A fost prima mea experienta de acest gen si am fost foarte “stresat” la inceput dar Alessandra a reusit sa ma faca sa ma simt foarte relaxat si odata cu hainele au disparut si “emotiile”.

A inceput cu un oral neprotejat, ajutat un pic de mana dar foarte bun, schimbat doua pozitii (privelistea ei pe pat in genunchi si cu spatele arcuit si funduletul in sus e de neuitat) apoi pus caciulita si doggy-style cu contre si mici gemete de impresie artistica. E stramta dar primitoare si stie sa te faca sa te simti bine... Apoi trecut iar la oral si finalizat glorios in timp ce ma jucam cu sanii ei perfecti.

De revenit cu siguranta.

Door 2 Door aproximativ 1h dar nu m-am simtit grabit nici un moment desi era dupa 12 noaptea.Nu s-a uitat niciodata la ceas, ceea ce e de apreciat.

Halatul 500 RON achitati la inceputul actiunii din initiativa mea.

Multumesc Alessandra pentru experienta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Alessandra in aceasta seara si tot ce pot sa spun e WOW!!! Sunat , programat, indicatii precise la telefon , locatie usor de gasit si curata.Cand mi-a deschis usa imbracata doar intr-un fel de rochita lunga, neagra si transparenta, prin care i se ghiceau toate formele, mi s-a uscat gura instant si am ramas fara cuvinte. Incredibil cum arata - poate concura cu succes cu orice femeie la aspectul fizic. Inalta cam de 1,80 as zice,un corp slim superb, piele fina,o talie de viespe, sani(siliconati) perfect proportionati cu restul corpului, un fundulet extrem de sexy si stramt. (Tatuajele, mai ales cel de deasupra funduletului o fac si mai exotica si mai sexy). A fost prima mea experienta de acest gen si am fost foarte “stresat†la inceput dar Alessandra a reusit sa ma faca sa ma simt foarte relaxat si odata cu hainele au disparut si “emotiileâ€.

A inceput cu un oral neprotejat, ajutat un pic de mana dar foarte bun, schimbat doua pozitii (privelistea ei pe pat in genunchi si cu spatele arcuit si funduletul in sus e de neuitat) apoi pus caciulita si doggy-style cu contre si mici gemete de impresie artistica. E stramta dar primitoare si stie sa te faca sa te simti bine... Apoi trecut iar la oral si finalizat glorios in timp ce ma jucam cu sanii ei perfecti.

De revenit cu siguranta.

Door 2 Door aproximativ 1h dar nu m-am simtit grabit nici un moment desi era dupa 12 noaptea.Nu s-a uitat niciodata la ceas, ceea ce e de apreciat.

Halatul 500 RON achitati la inceputul actiunii din initiativa mea.

Multumesc Alessandra pentru experienta...

Mulțumesc frumos pentru aprecieri te pup și te mai aștept cu drag 💋
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...