Sari la conținut

Alexandra Sweet 0760061751


Postări Recomandate

  • Oras:intr-un ocean de pizde
  • Oras:intr-un ocean de pizde

Ciudat, la mine oralul a fost total diferit de ce spui tu, inclin sa cred ca fata are un comportament bipolar, oricum era foarte nervoasa de cand am ajuns, dar nu inteleg de ce si-ar varsa nervii pe mine, mi se pare absolut penibil, nu era mai simplu sa-mi spuna sa plec daca nu avea dispozitia necesara pentru un nou fraier.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Cred ca glumesti, mi-ai facut sex oral fix 4 minute in sictir, 10 minute am stat in total cu tot cu dus. Sictir total!

Confirm ca "shark" m-a vizitat si a stat in compania mea 2 ore. Cu scuzele de rigoare ptr "offtopic-ul" creat, confirm ca este un tip care stie ce sa faca cu o femeie in pat! Atat am de spus, nu ma bag in "conflictul" de aici...va urez o zi buna tuturor
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

Hai sictir!pare ca am sanii lasati de la sarcina dar burta nu am ca sunt slaba...si care este problema ta ca am sani lasati..de ce ai ramas??puteai sa pleci chiar nu imi facea placere sa stau in compania ta de cand ai intrat pe usa.

Te-ai oferit sa ii dai banii inapoi si sa plece? Sau i-ai luat si te-ai folosit de ei?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:intr-un ocean de pizde
  • Oras:intr-un ocean de pizde

Hai sictir!pare ca am sanii lasati de la sarcina dar burta nu am ca sunt slaba...si care este problema ta ca am sani lasati..de ce ai ramas??puteai sa pleci chiar nu imi facea placere sa stau in compania ta de cand ai intrat pe usa.

Cu sictir mai tratat cand am fost la tine, cu sictir ma tratezi si aici! Elegant! First Class!😂😂
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna dragi mei am revenit!0731842049 acesta este numaru pe care ma puteti conctacta.Va pup si va astept cu drag!😗😗😗

Ti-am dat minus pentru acel “hai sictir!â€. Niciodata sa nu mai injuri un client care ti-a platit pentru meseria ta! Esti datoare sa oferi servicii de calitate si sa te mulezi pe client, pentru banii ceruti de tine. Ai dreptul sa refuzi clientul daca nu ai chimie cu el si sa returnezi banii.

Sper ca intre timp ai invatat sa faci un oral ca la carte...o sa vin personal sa vad cum ai evoluat!

Puli multe sa ai in noul an! 😊

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Muntele Olymp
  • Oras:Muntele Olymp

Avand in vedere ca din 2010 fut aproape tot ce misca la testate si top si am avut „probleme“ tocmai la tine, ce sa zic? Probabil trebuie sa merg la un medic, dar de obicei astia mai nou trateaza cauza nu efectul. Asa ca ar trebui sa-l trimit la tine, ca tu esti cauza! Dar nu vrei tu mai bine sa incheiem aici si de aia 200 de lei, pe care banuiesc ca nu-ti imaginezi ca ii meriti pentru cele 4 minute de sex oral facut in graba si sictir si un dus, sa postezi tu doua, trei poze cu sanii aia minunati la vedere, fara sutien si cu burta, dar fara sa o sugi si sa vezi tu ce coada se face la tine de maine si ce de recenzii bune o sa ai!

genial raspunsul :))) am lesinat de ras

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...