Sari la conținut

Alexandra Sweet 0760061751


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca aveti nevoie de un nash...sa imi zici din timp ca e coada la mine... :blushing2 Numai ca in familia mea e o traditie...nasul o fute primul pe fina, gratis, dupa aia o da mirelui))) :slap2

Doar o data vede nashu "putza" finei :laugh2

 

Numa sa nu faceti ca in poveste asta: :laugh2 :laugh2

Nasu s-ar putea sa fie vagabond :D

O data vede naşul.....valul finei

 

Vorba din batrani suna putin altfel, dar detaliile conteaza mai putin acum.

 

Nunta mare. Fitze. Figuri. In parcarea restaurantului din Bucuresti masini mai multe si mai scumpe decat intr-o reprezentanta auto de lux. Mai multi bolizi de peste 100.000 de euro decit pescari pe stabilopozii din Mamaia in plin sezon estival. De la socrul  mare, darul pe masura : un Mercedes ML si vreo 5 miliarde. Bani de carburant. Cadouri asemanatoare de la naşi si de la socrii mici. Petrecerea ca in povesti: cu furatul miresei, cu formatii pe care le vezi la toate televiziunile in timpul petrecerilor de revelion. Cu multi fotografi si mai multe camere de luat vederi decat la eternul derby Steaua-Dinamo. Si cu o surpriza de proportii la rasaritul soarelui. Un biletel de adio pe care ginerica l-a primit de la proaspata sotie. Sau proaspata fosta sotie. Domnisoara mireasa doar ce fugise. Cu naşul. Si ML-ul. Si darul de nunta. Cei doi aveau o relatie de mai bine de 5 ani, de care nu stia nimeni, se pare. Concluzia a tras-o tot ginerica. A chemat fotografii. A adunat cameramanii. Le-a platit pentru noapte de pomina. "O sa mai am nevoie de voi. Eu tot ma insor." Si a facut-o! Sase luni mai tarziu. Cu alta fata, care nu a mai fugit cu nimeni

 

 

 

Sau esti sarb? Ca nasul sarbesc f*te fina prima data :D

Link spre comentariu

RO: Eu sunt in Bucuresti pentru afaceri, până duminică. Am aranjat o întâlnire cu Cami, pentru o vizită la hotelul meu mai devreme. Ea a apărut extrem de receptiv în timpul apelului nostru și mi-a spus că ea va ajunge în 30 de minute, cerința pe care ne-am salutat în lobby-ul în prealabil pentru a asigura o tranzacție buna. Am fost determinat să creadă că am primit un telefon atunci când ea a fost în apropiere, dar după o oră de apel în așteptare nu a sosit. Am apreciat că acestea pot fi ocupat sau blocat în trafic, așa că am trimis un text care solicită o oră de sosire așteptat. Ea a ignorat textul, dar am dat beneficiul de îndoială și am așteptat un pic mai mult. 30 minute mai târziu, am decis să sun pentru a confirma dacă întâlnirea va avea loc încă, dar ea nu a ridica telefonul. Am așteptat încă 10 minute înainte de a apela din nou și ea nu-l ridica din nou. În acest moment am crezut că voi așteptați încă 10 minute, pentru că nu am vrut să inunde telefonul cu apelurile pierdute și a considerat posibilitatea ca acesta poate fi pre-ocupat și probabil m-ar suna înapoi atunci când ea era liberă. Am pierdut-o după-amiază întreagă așteaptă cu răbdare pentru ea și nu au nimic pentru a arăta pentru ea, așa că am crezut că am să împărtășesc experiența mea pentru a ajuta alți clienți potențiali care se încadrează în aceeași capcană. Eu nu poartă nici rea voință față de Cami dar a trebuit să împărtășesc povestea mea.

EN: I am in Bucharest on business and arranged a meeting with Cami over the phone for a visit to my hotel earlier today. She appeared extremely responsive during our call and told me she'd be arriving 30 minutes or so on the provision that I greeted her in the lobby of the hotel beforehand to ensure a smooth transaction. I was led to believe I'd receive a call once she was in the vicinity so I could make my way downstairs but after an hour of waiting that call never arrived. I appreciated she could be busy or maybe even stuck in traffic so I sent her a polite text asking for a potential estimated time of arrival. She ignored the text but I gave her the benefit of the doubt and waited a little longer. 30 minutes later I decided to call her to confirm whether the meeting would still be taking place but she didn't pick up her phone. I waited another 10 minutes before calling again and she didn't pick it up again. At this point I thought I'd wait another 10 minutes because I didn't want to flood her phone with missed calls and considered the possibility that she may be pre-occupied and would perhaps call me back when she was free. After waiting another 10 minutes I sent her a polite text saying I understood that my booking was a little short notice so I appreciate why she may have had trouble making up the time but I would have liked better communication so we wouldn't waste any more of each other's time. I did not get a reply and effectively wasted an entire afternoon patiently waiting for her and have nothing to show for it so I thought I'd share my experience to maybe help coax her into being more communicative in the future and help other potential clients falling into the same trap. I harbour no ill will towards Cami and imagine she is a great girl but I still had to make my experience known.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu da donsoara săptămana trecută , locația este curată , Ap mare dar cam gălăgios se auzeau multe șușoteli din alta camera :( mai are si o colega din ce am văzut , in fine .. eu m-am dus sa ma descarc !

Note :

Oral protejat la cererea mea , dar a fost mai mult o laba chinuita :( nota 6

Sex normal protejat , geme fals neepilata :( 2 poziții probabil nu avea chef , nota 6

Fizic : are sânii marii dar ff lăsați :( (imi plac femeile cu sânii mari) dantura neîngrijită , albă ca brânza coșuri pe spate , unghii neîngrijite la picioare :( nota :4

Gfe : Fast fuck la un preț destul de mare ! Nota 2

Igiena : nu a facut dus înainte , par la pasa si pe picioare :( nota 5

Preț : 100 lei fin , 15 min !

Imi pare rău Camy dar asta este părerea mea !

Nu mai revin !

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...