Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Laura sau Andreea blom bank

 

Am fost la ea prin octombrie 2014, la Horoscop. Sunat, programat, locatie usor de gasit, nicio problema cu portarul.

Fata inalta, craci lungi, dar sanii lasati, un mare minus, desi eram constient de acest lucru am decis sa raman.

Plecat la baie, papuci , geluri de dus, nicio problema cu baia sau cu apa pe jos etc.

Camera de lucru, ok, muzica pe fundal, lumina cam slaba, dar nu deranjant.

Revine si dsoara de la baie si incepe cu un masaj si apoi continua cu un oral neprotejat cu mare atentie la zonele adiacente, nimic de comentat fata chiar se implica. Pus prezervativul si o iau la normal pana am finalizat in cauciuc.

Dupa ce am revenit de la dus, am mai discutat timp in care fata imi facea un masaj care a fost destul de relaxant. Pus prezervativul si pe dsoara capra, dupa care ne.am mutat in fata oglinzii in picioare si apoi finalizat in umeri craci. Fata nu a comentat la nicio pozitie si a fost implicata tot timpul sa imi satisfaca orice dorinta.

Halatul 200ron/h. O experienta placuta, reusita, cu fata implicandu-se foarte mult, dar eu un pic dezamagit din cauza sanilor. Repet fata este foarte ok, cu siguranta nu iti pare rau de banii care ii lasi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...