Sari la conținut

Iulia 0736812759


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

razbane 'ai mai ca mi se incinge rau gratarul..

 

ps- poate ca unii ii intereseaza mai mult ce NU ai futut azi (de exemplu) .. asta ca si recenzie tip laion, ca de futut ai futut tot ce se poate si unde se poate, ai tinut sa ne spui asta !

:hihat

pps-esti cumva din mimiu ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

De ce va tot atacați așa? Imediat va sare țandără cum scriu ceva. Ți-am mai spus că nu era o recenzie, era o simpla postare. Da,nu în genul postarilor tale dar cine sunt eu sa pot să mă ridic la nivelul tau?

Aaa, azi se pare că am futut ceva, nervii tai. Stai liniștit, de tratează. Bagi doua gif-uri și ești că nou.

Hai să lăsăm topicul domnișoarei că și așa zice că am ceva cu ea și nu as vrea sa puna băiețașii pe mine.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Postare ca sa nu spun Recenzie (ca tot nu foloseste la nimic) “tip” razvan1244 VIP Member  3441 Postari:

Inscris la: 24 November 2012

Reputatie: 1777

Locatie:----

Postat 28 April 2017 - 12:09 PM

NU Am fost azi la domnișoara, ca de obicei, totul excelent.Condiții, prestatie, la fel ca in precedenta recenzie făcută de mine.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Nu beau alcool. Dar se găsește o bere. Și stau cu plăcere cu tine până bei berea.

sa "bem o bere" este un pretext..

mai ales la mine, care stau cel putin 24 de ore la volan (sau macar pregatit sa..)

important e sa ai cu cine sa stai la o "vorba"

promit ca prima vizita in ploiesti (f curand) te invit cu placere sa "schimbam o vorba" la o cafea sau "bere"

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...