Sari la conținut

0720906691


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Am fost la titulara. Locatia pe la "regatul povestilor" in zona unde a fost ziarul monitorul de vn-gerald.E grasuta spre gras, dar promite sa slabeasca Vorbeste frumossi are dantura buna si ochi frumosi. E versata si a facut multe excentritati in activitatea ei.

Am optat pentru oral si a spus face orice numai protejat. Nu m.a dat pe spate cu oralul, nici cu aspectul. Un fel de laba cu buze pe cap.... ma asteptam la mai mult, la ooo nu da atentie. Vrea sa te termine te lasa sa pui mana pe unde vrei si schimba pozitia oralului cum vrei. Nu mi.a placut desi pentru un COF m.as duce iar pt. A vopsi acei ochi.

50 lei prestatia, dupa finalizare nu m.a grabit sa plec asa ca am mai schimbat cateva vorbe.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am trecut azi pe la ea pt un oral.Locatia tot in zona regatul povestilor.Parca a mai slabit un pic de la ultima vizita.

Oralul a fost asa si asa,se ajuta si de mana.Nu te grabeste si te lasa sa pui mana pe unde vrei.oralul a fost protejat si la inceput se freaca un pic cu sanii de pula dar nimic spectaculos.

Note:

Oral:7

Aspect 6

Locatie 8

Tarif 50 ron

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am trecut azi pe la ea pt un oral.Locatia tot in zona regatul povestilor.Parca a mai slabit un pic de la ultima vizita.

Oralul a fost asa si asa,se ajuta si de mana.Nu te grabeste si te lasa sa pui mana pe unde vrei.oralul a fost protejat si la inceput se freaca un pic cu sanii de pula dar nimic spectaculos.

Note:

Oral:7

Aspect 6

Locatie 8

Tarif 50 ron

Prietene,parca tu futeai numai bunaciuni,te -ai riscat tu la Elena cu 50 de ron?Te-a ruinat Sultanamama95?
  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Am trecut azi pe la ea pt un oral.Locatia tot in zona regatul povestilor.Parca a mai slabit un pic de la ultima vizita.

Oralul a fost asa si asa,se ajuta si de mana.Nu te grabeste si te lasa sa pui mana pe unde vrei.oralul a fost protejat si la inceput se freaca un pic cu sanii de pula dar nimic spectaculos.

Note:

Oral:7

Aspect 6

Locatie 8

Tarif 50 ron

am sunat azi la titulara si nu raspunde. mai activeaza? sau o fi luat concediu?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

am sunat azi la titulara si nu raspunde. mai activeaza? sau o fi luat concediu?

mai insista,poate era ocupata.nici mie nu mi-a raspuns la primul apel sau poate nu lucreaza in weekend.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

am inteles. oare merita sa ast pna luni? poate nu lucreaza in weekend. cum tinsa parut prestatia?

citeste un pic mai sus ca am lasat o recenzie.eu zic ca a fost ok.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...