Sari la conținut

0720906691


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

ia uite ce se cearta astiaa 😂😂😂 vedeti sa nu va indragostiti sa ramaneti cu pl goala... stiti voi... curva e curva pana la capat...

Nu ne certam,suntem prieteni virtuali de vreun an poate mai mult.Am vrut sa ii amintesc ca acum un an ii facea reclama negativa Elenei pe care acum o lauda,de ce oare?Nu am timp sa caut pe unul din topicele Tatianei sa ii arat exact unde zicea ca e grasa,ca e naspa si alte chestii.
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

 

Mai baieti, am deschis topicul si cred ca nue gresit sa completez!

Personal un bodyguard nu ma deranjeaza pentru ca nu te alunga nefutut, ci doar alunga oamenii fara bun simt. Eu sunt educat si daca primesc ce am platit nu ma intereseaza cine.i la usa ...... ganditi un pic ....

Link spre comentariu

eu cred ca va laudati cu amintiri din copilarie. spuneti cei care va laudati ca ati fost la ea ce culoare e varuita locatia si cu cine mai e cum o cheama pe colega...

presimt ca va blocati aici... voi ati fost acum 4 5 ani si spuneti ca "ieri"...

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

eu cred ca va laudati cu amintiri din copilarie. spuneti cei care va laudati ca ati fost la ea ce culoare e varuita locatia si cu cine mai e cum o cheama pe colega...

presimt ca va blocati aici... voi ati fost acum 4 5 ani si spuneti ca "ieri"...

Guvidule,tu nu ai somn noaptea,stai doar pe forum sa ii faci reclama tipei?Du-te si culcate linistit pt ca vad ca suferi de insomnie,numai merg afacerile?
Link spre comentariu

eu as zice s te duci in mortii matii de cuoara vopsita ... nu te mai da mare cacat de clent pe aici cati pierzi libertatea... duten morti matii u chiar nu ai inteles mesajul meu de la bun inceput?!! esti un lăbar cu diploma si rupi pula pe recenzii... chiar nuti pasa de ai tai?! sa te vad eu daca mai ai aceleasi opinii si "face to face"...

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

E atat de simplu sa nu fie complicat, dar nu se doreste!

Care o fi placerea sa injuri pe cineva, fara sa te cunoasca acel cineva si mai ales fara sa stii prin contact direct impactul injuriilor?

Nu mai vorbesc de marele "curaj" de a înjura din spatele unui pseudonim!

Cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

E atat de simplu sa nu fie complicat, dar nu se doreste!

Care o fi placerea sa injuri pe cineva, fara sa te cunoasca acel cineva si mai ales fara sa stii prin contact direct impactul injuriilor?

Nu mai vorbesc de marele "curaj" de a înjura din spatele unui pseudonim!

Cele bune!

Eu nu am injurat pe nimeni,de morti,de familie si altele!!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Imi permit sa fac corecturile:

 

 

Guvidule,tu nu ai somn noaptea,stai doar pe forum sa ii faci reclama tipei?Du-te si culcate linistit pt ca vad ca suferi de insomnie,nu mai merg afacerile?

 

matrakci, esti cam prost nene din cate vad... de care afacere mortilor ma-tii vb?! uitati-va la voi in plm mea caci spargeti lemne sa luati un ban sa dati o muie lu grasana grasanei si vb de altii...

 

eu as zice sa te duci in mortii ma-tii de cuoara cioara vopsita ... nu te mai da mare cacat de clent client pe aici cati ca-ti pierzi libertatea... duten du-te-n morti mortii matii ma-tii u tuchiar nu ai inteles mesajul meu de la bun inceput?!! esti un lăbar cu diploma si rupi pula pe recenzii... chiar nuti nu-ti pasa de ai tai?! sa te vad eu daca mai ai aceleasi opinii si "face to face"...

 

Macar sa ne injuram scriind corect, nu? :hi3

Cand tastezi dupa tel se intampla sa mai gresesti.Georgica ai grija ca ti-a umplut de rosu postarea domnul profesor Colericul!!!!Va doresc numai bine!!!!!
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...