Sari la conținut

nu pot sta logat mai mult de o cautare sau 10 secunde


Postări Recomandate

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Va salut Don'lor,

 

nu pot sta logat mai mult de o cautare sau 10 secunde.............intru, bag parola si user-ul, dau un search si instant imi spune ca nu am permisiuea sa accesez forumul si deja nu mai sunt sub parola..........

E ceva ce pot face/schimba eu, sau trebuie sa cer ajutor mai sus, la domnii care pastoresc/"-ste" arealul?

 Asta dupa ce de cateva zile, cand vreau sa intru, imi spune checking your browser before accesing nimfomane.com". sa zicem ca asta e cu protectia si am inteles-o, dar cu delogarea????????//

 

Ms si sper sa reusesc sa pun intrebarea sus, e a 10 oara cand incerc

Link spre comentariu

Va salut Don'lor,

 

nu pot sta logat mai mult de o cautare sau 10 secunde.............intru, bag parola si user-ul, dau un search si instant imi spune ca nu am permisiuea sa accesez forumul si deja nu mai sunt sub parola..........

E ceva ce pot face/schimba eu, sau trebuie sa cer ajutor mai sus, la domnii care pastoresc/"-ste" arealul?

 Asta dupa ce de cateva zile, cand vreau sa intru, imi spune checking your browser before accesing nimfomane.com". sa zicem ca asta e cu protectia si am inteles-o, dar cu delogarea????????//

 

Ms si sper sa reusesc sa pun intrebarea sus, e a 10 oara cand incerc

 

siteul functioneaza defectuos

tb sa selectezi "tine-ma minte"

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Va salut Don'lor,

 

nu pot sta logat mai mult de o cautare sau 10 secunde.............intru, bag parola si user-ul, dau un search si instant imi spune ca nu am permisiuea sa accesez forumul si deja nu mai sunt sub parola..........

E ceva ce pot face/schimba eu, sau trebuie sa cer ajutor mai sus, la domnii care pastoresc/"-ste" arealul?

 Asta dupa ce de cateva zile, cand vreau sa intru, imi spune checking your browser before accesing nimfomane.com". sa zicem ca asta e cu protectia si am inteles-o, dar cu delogarea????????//

 

Ms si sper sa reusesc sa pun intrebarea sus, e a 10 oara cand incerc

Problema persista de o saptamana. Este de la site.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Adica cei doi vor fi intr-un ceas cu cuc un cuplu vesel?

 

Cucuc.

 

Doamne ajuta.

 

A.P. este barbat. El cu oly vor fi primul cuplu vesel al forumului. Sa fie intr-un ceas cu cuc(uri)! :)

 

Multumim! Pupici, stelute, artifice !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Don'lor - va foarte multumesc pt amabilitatea de care dadurati dovada si mistourile aferente, fara de care nu am simti ca traim, sa ne "simtem" bine

 

Asteptam mecanicii sa-l repare pa sait

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Don'lor - va foarte multumesc pt amabilitatea de care dadurati dovada si mistourile aferente, fara de care nu am simti ca traim, sa ne "simtem" bine

 

Asteptam mecanicii sa-l repare pa sait

 

Cu totii asteptam asta din weekend, de cand site-ul si-a luat cazatura in cap. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...