Sari la conținut

nu pot sta logat mai mult de o cautare sau 10 secunde


Postări Recomandate

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

ASTA E DE LA USERI, NU DE LA FORUM.

SI EU AM ACEEASI PROBLEMA, IN PULA MEA...

Nu este aceasta cauza. Eu ieri am intrat de pe o tableta, pe care am cumparat-o luni si am intampinat aceleasi probleme ca si pe laptop sau telefon (sunt delogat automat dupa maxim 10 secunde). Problema este de la site !!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:BUC & CTA
  • Oras:BUC & CTA

La mine s-a rezolvat asa, deci chiar daca e bifata corect, cred ca e o problema care are legatura cu pierderea datelor de login la refresh-ul paginii.
Verificati in setarile google chrome - show advanced settings - privacy - content settings - jos la Background sync - Allow recently closed sites to finish sendig and receiving data (recommended)

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

La mine s-a rezolvat asa, deci chiar daca e bifata corect, cred ca e o problema care are legatura cu pierderea datelor de login la refresh-ul paginii.

Verificati in setarile google chrome - show advanced settings - privacy - content settings - jos la Background sync - Allow recently closed sites to finish sendig and receiving data (recommended)

Eu aveam bifata respectiva optiune, dar degeaba. Merge la fel de prost.

 

Multumim oricum de sfat.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

am inteles cateva zile problema, dar acum e de ceva luni...chiar asa nepasatori pot fi administratorii site-ului incat sa nu faca nimic? jenant deja!

sa vedem din cate logari reusesc sa postez acest mesaj

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Verifica-ti ceasul de la computer, sunt aproape sigur ca e dereglat, sau pus pe time-zone incorect.

- Data (Luna, Zi, An)

- Ora (cel mult 1 minut diferenta, desi e preferabil sa-l reglezi la secunda

- Timezone trebuie sa fie Bucharest/Athens/Cairo

 

Cea mai mica diferenta si ai sanse sa "te dea afara" site-urile.

 

(Iar daca esti pe telefon, iarasi, verifica exact setarile de ceas)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

am inteles cateva zile problema, dar acum e de ceva luni...chiar asa nepasatori pot fi administratorii site-ului incat sa nu faca nimic? jenant deja!

sa vedem din cate logari reusesc sa postez acest mesaj

 A fost perioada postului...... :laugh2 care a dus la suprasolicitarea site-ului :D

   Acum ca a trecut o sa fie bine  :hug1

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și eu sufăr de scoatere precoce de pe site, motiv pentru care n-am mai aberat pe aici. Cât despre a pune bifa de "ține-mă minte", să-mi găsească bărbatul contul, mai bine mă abțin. Pupici la toți curvarii  :hug1

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:ardeal

acuma nu cred ca tre sa ne uitam la tvr la ora exacta. mai demult mergea fara atatea virgule:)

de atatea ori scriu user si parola ca o sa ajung sa vorbesc noaptea in somn:))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

colac peste pupaza, acum pe langa ca nu pot sta logat, mi-a mai si disparut mesajeria!

urmeaza sa se ia si curentu

:laugh2 si apa 

P.S :astea sunt semne ca trebuie sa  mergi la biserica si te faci baiat cuminte :D

glumesc :)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, cer si eu ajutorul unui coleg, sau miderator.

Din gresala am activat o functie care nu- mi m ai permite sa vad pe forum mesajele postate, deoarece imi apare un text ce se refera la filtrarea porturilor bazata pe reputatie, iar cand aleg optiunea renuntare, apare mesajul "error500". Va multumesc anticipat pentru eventualitatea unui raspuns.

Link spre comentariu

Reputație: 4142
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, cer si eu ajutorul unui coleg, sau miderator.

Din gresala am activat o functie care nu- mi m ai permite sa vad pe forum mesajele postate, deoarece imi apare un text ce se refera la filtrarea porturilor bazata pe reputatie, iar cand aleg optiunea renuntare, apare mesajul "error500". Va multumesc anticipat pentru eventualitatea unui raspuns.

Dupa ce ai 200 de posturi ai și posibilitatea de PM
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...