Sari la conținut

Sex oral de vis


Postări Recomandate

Buna seara! 

 

Ofer sex oral domnilor interesati de o experienta noua. Sunt un tip de 28 ani, 75 kg, si aprox 1.83 m, cu studii superioare, educat, ingirjit si cu mult bun simt.

Anuntul este adresat domnilor cu varste cuprinse intre 25-50 ani ce vor sa incerce o experienta noua. Va garantez un oral pe care nu il veti uita prea usor. :)

Actul se poate consuma la tine, hotel sau in masina. Stabilim de comun acord pentru ca mandoi sa ne simtim bine.

 

Pun mare pret pe igiena si sanatate. ;)

 

 

pentru contact va rog sa imi trimiteti cateva detalii despre voi la adresa [email protected]

Link spre comentariu

Disponibil doar in Bucuresti momentan.

 

Pentru detalii nu ezitati sa imi scrieti un e-mail si va asigur ca experienta va fi una placuta pentru  amandoi. :)

Ma voi stradui sa iti ofer o finalizare cum nu ai mai avut parte si voi tine cont de sfaturile tale.  :felatie

 

O zi buna!

Link spre comentariu

Anuntul adresat doar domnilor eleganti, curati, manierati si care sunt deschisi sa incerce ceva nou... :felatie

O sug umed si lent, cu presiune pentru a avea o finalizare explozivaaa! :blowj0b

Am un aspect fizic foarte placut si o igiena impecabila (acelasi lucru il astept si din partea ta)

 

 

Domnii interesati si care stiu ce inseamna discretia si bunul simt mail pe [email protected]

 

OFER DOAR SEX ORAL! 

Link spre comentariu

Buna ziua! 


 


Ofer sex oral domnilor interesati de o experienta noua. Sunt un tip de 28 ani, 75 kg, si aprox 1.83 m, cu studii superioare, educat, ingrijit si cu mult bun simt.


Anuntul este adresat domnilor cu varste cuprinse intre 25-50 ani ce vor sa incerce o experienta noua. Va garantez un oral pe care nu il veti uita prea usor, umed si cu presiune.   :blowj0b 


Actul se poate consuma la tine, hotel sau in masina. Stabilim de comun acord pentru ca mandoi sa ne simtim bine.


 


Pun mare pret pe igiena si sanatate iar discretia si bunul simt ma caracterizeaza.  ;)


 


 


pentru contact va rog sa imi trimiteti cateva detalii despre voi la adresa [email protected]


Link spre comentariu

Va rog cei care trimiteti mesaje sa imi specificati ca ati vazut anuntul pe nimfomane!

Deasemenea va rog ca in mesaj sa imi spuneti 2-3  cuvinte despre voi asa cum eu am facut-o in descriere.

 

Cei care trimit mesaj cu "cum facem?" , "cand ne vedem ca vreau sa mi-o sugi" , sau "zi nr. de telefon sa vorbim" nu va asteptati sa va raspund.

 

Asa cum am zis discretia si bunul simt sunt prioritare, nu ma intalnesc cu oricine!

Multumesc,

 

Astept mesaj [email protected] si garantat nu o sa va para rau pentru experienta incercata.  :felatie  :blowj0b

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Astept mesajul vostru.

 

Doar domni cu bun simt si discreti care sunt dispusi sa incerce o experienta noua.   :felatie  :blowj0b

Ba bulangiule, da obsedat mai esti, de tot scrii ca vrei sa sugi pula. Gata, am inteles, vrei sa sugi o pula si sa primesti si bani pentru asta.

Marsh in pula mea de aici!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...