Sari la conținut

Sex oral de vis


Postări Recomandate

Vrei sa incerci o fantezie ascunsa?? Esti curios daca pot sa ti- sug umed si cu presiune?

Daca esti curat si cu bun simt te astept sa ne bucuram impreuna de aceasta fantezie.

 

Sunt un tip atletic, dragut si pentru care discretia este pe primul loc!

 

Astept mesajul tau daca vrei sa ne cunoastem... :blowj0b  [email protected]

Link spre comentariu

Ofer sex oral domnilor interesati de o experienta noua. Sunt un tip de 28 ani, 75 kg, si aprox 1.83 m, dragut, educat, ingrijit si cu mult bun simt.


Anuntul este adresat domnilor cu varste cuprinse intre 25-50 ani ce vor sa incerce o experienta noua. Va garantez un oral pe care nu il veti uita prea usor.  :)


Actul se poate consuma la tine, hotel sau in masina. Stabilim de comun acord pentru ca amandoi sa ne simtim bine.


 


Pun mare pret pe igiena si sanatate.  ;)


 


 


pentru contact va rog sa imi trimiteti cateva detalii despre voi la adresa [email protected] si stabilim intalnirea.

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Hai sa te fac sa pricepi. Fara suparare. Ce oferi tu nu se cauta aici. Nimic mai mult.

Link spre comentariu

Hai sa te fac sa pricepi. Fara suparare. Ce oferi tu nu se cauta aici. Nimic mai mult.

o sa fii surprins...am avut persoane cu care m-am intalnit, chiar de aici, si oameni foarte ok.

tu ce cauti aici daca nu te intereseaza??

 

O zi buna sa ai!

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

o sa fii surprins...am avut persoane cu care m-am intalnit, chiar de aici, si oameni foarte ok.

tu ce cauti aici daca nu te intereseaza??

 

O zi buna sa ai!

 

Eu caut altceva. Nu o relatie (fie ea si pasagera) cu un alt barbat. Ce deranjeaza (sau ma deranjeaza, ca sa vorbesc in nume personal) este insistenta "up"-urilor pe un subiect care pana la urma nu este subiectul acestui topic. Zic si eu, nu dau cu parul...

Link spre comentariu

Descrierea despre mine o aveti mai sus, pentru a nu pierde timp atat voi cat si eu va rog in mesajele pe care le trimiteti sa imi dati cateva detalii despre voi (inaltime, varsta, greutate, dotare si ce anume v-ar placea sa facem impreuna ...). Si nu uitati ca igiena si discretia sunt esentiale!

 

Astept mesajele voastre pentru a ne cunoaste si a va indeplini fantezia... :blowj0b

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...