Sari la conținut

Doua doamne mature tel:0764036704


bachus

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multi vreti. Va inteleg. Cautati-ma mai bine prin alte parti si veti primi raspunsul. Am userul bachus, nu sunt greu de gasit.

Pe forumul acesta nu va voi furniza informatia. Acusi se implineste anul de cand sunt in greva fata de Motan. Viva la revolucion.

scriem site-ul pe iD-jananelu3 mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multi vreti. Va inteleg. Cautati-ma mai bine prin alte parti si veti primi raspunsul. Am userul bachus, nu sunt greu de gasit.

Pe forumul acesta nu va voi furniza informatia. Acusi se implineste anul de cand sunt in greva fata de Motan. Viva la revolucion.

 

Pentru cei care nu au dat inca de bacus va dau un pont de cautare pe google: https://www.google.ro/#q=allinurl:+bachus-u.html

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pe moment nimeni nu are numarul de telefon al damei ( Mary ) se face confunzie intre doamna si alte prestatoare si numarul vehiculat nu este corect! Totusi daca cineva are numarul valid sa il publice ca suntem mai multi interesati sa regasim dameza

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

pe moment nimeni nu are numarul de telefon al damei ( Mary ) se face confunzie intre doamna si alte prestatoare si numarul vehiculat nu este corect! Totusi daca cineva are numarul valid sa il publice ca suntem mai multi interesati sa regasim dameza

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

deci...a reparut in peisaj Mari cu a ei prietena...nu stiu exact care din ele cica una de 40 de ani...face masaj si tot tacamul servicii neschimbate cei care le-ati vizitat. Program pana la 12 ...un mic dezavantaj dar asa-i modelul...terminati cu aberatiile cu mosnita ca vorbiti sigur de alte persoane...numarul este 0731191808...pule tari ca duc mult astea...sa nu ziceti ca nu v-am avertizat....asteptam recenzii...pacat ca programul nu-mi permite la orele alea in curand nu voi putea ajunge dar cine stie...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator johnny_b_80
Reputație: 0

Am incercat s-o sun acum pe Mari si intra casuta vocala... oare nu lucreaza in weekend-uri? A mai reusit cineva sa contacteze doamnele recent?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cei care stiti ceva,lasati,va rog,macar un nr de tel,nu fiti egoisti cu confratii vostrii,toata lumea are de castigat...;)...nu am reusit nicicum sa dau de Mari...mai era o milf pe la 45 de ani care facea si anal,statea in Lipovei,pe Amicitiei,colt cu Bocu Sever,nici de aia nu mai dau...dispar toate,se dau la fund...;)...care stiti nr de tel de la milf-uri,lasati si voi cate unul,daca vreti,ca sa nu fie off-topic,faceti un topic nou...multumesc...

Link spre comentariu

In zilele cand voi va dadeati de ceasul mortii sa o trageti pe cosor pe Mari, ea auzea toate cele scrise aici de la mine.Sunt un client de al ei . Recunosc ca nici eu nu am mai dat de ea.Darrr , toate chestile alea ca e ba aici , ba pe dincolo sunt pure vrajeli.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

In zilele cand voi va dadeati de ceasul mortii sa o trageti pe cosor pe Mari, ea auzea toate cele scrise aici de la mine.Sunt un client de al ei . Recunosc ca nici eu nu am mai dat de ea.Darrr , toate chestile alea ca e ba aici , ba pe dincolo sunt pure vrajeli.

salut si eu tot incerc sa dau de mari de ceva vreme si nu mai am un nr valabil poti te rog sa imi spui cand te-ai vazut ultima data cu ea,asa sa imi fac o idee daca mai e activa sau nu.si un nr daca se poate multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...