Sari la conținut

Alexandra, matura - 0750888116


Postări Recomandate

Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Buna baieti! Am revenit pt cei interesați .

Nu fac deplasări ....

Pupici

Bine ai revenit la Timișoara.

E o bucurie să te revedem.

🌹🌷ðŸ€

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la Alexandra ieri , programare facuta prin whatsapp( a raspuns instant),confirmare facuta cu 30 de min inainte , dupa parerea mea pozele nu reflecta realitatea, arata de 100 de ori mai bine in realitate. Actiunea a fost destul de simpla , dupa ce am discutat putin si am fumat o tigara am intrat in camera unde m-am jucat putin cu sânii, a urmat un ON foarte bun( are o tehnica interesanta) , am trecut la doggystyle dupa care am finalizat CIM.

Locatia:10 zona the Ring , curat , usor de gasit

Atitudine:10 foarte amabila la tel cat si pe parcursul intalnirii

Igiena :10 dupa ce am terminat a folosit imediat apa de gura si a intrat la dus

ON: 10 foarte bun ,deep , umed

Aspect 9,5 frumoasa si la fata , nu isi arata varsta

Pret :200/ fin

De revenit?! Clar

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

nu ar strica ceva mia recente sincer!

 

Alea sunt recente..cele de pe pulbi 24... :rax2  :slap2

 

Iar daca vrei reality go see her!

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Buna seara Alexandra, buna seara "colegi de breasla"  :laugh2  :laugh2  :laugh2

A venit momentul mult asteptat (stiu ca nu de voi  :rax2 ). A revenit Alexandra!

Veni...vidi...vici...A revenit...am mers....am trait din nou ceva special...

Voi fi scurt de data asta, ca sa nu va plictisesc, iar doamna Alexandra sa nu mai spuna ca sunt poet...am suflet de unul, dar Eminescu este mort, eu vreau sa traiesc...ca un nebun...care are un pacat ce vrea sa fie dulce si care il duce spre...

A revenit, am sunat, am mers si.... :bow2  :clapp  :hooray ...10 pe line ca la premiante si "Doamne, multumesc ca exista viata pe Pamant!"

O femeie desavarsita, frumoasa, sexi, senzuala, dulce, perversa...o vezi pe strada si zici " sa il fut in gura pe ala care o are!". Nu ar face asta, am face la greu...L..aaaaaaa!

Deci, am fost sa vad Raiul un pic, sa gust ambrozia zeilor, sa tin in brate ceva frumos....si....de repetat...unii vor poze noi si pun intrebari....ce vreit? Invitatii la balul bobocilor? Bilete la meciul lui Lakers in primult rand? FCSB-Dinamo?  :slap2  :slap2  :slap2

Lasati-o la domni si cei care stiu sa aprecieze calitatea. 

De revenit, de vizitat, de tinut in Timisoara! Pentru cei care stiu ce inseamna asa ceva!

Multumesc Alexandra pentru inca o intalnire dementa!! :innocent  :crazylove

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Buna seara Alexandra, buna seara "colegi de breasla"  :laugh2  :laugh2  :laugh2

...care are un pacat ce vrea sa fie dulce si care il duce spre...

*

Continua te rog... :D

Sunt convins ca gasesti tu cuvintele potrivite! ;)

  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Continua te rog... :D

Sunt convins ca gasesti tu cuvintele potrivite! ;)

 

Inelus de aur....cu piatra la mijloc...Auzi draga Nelo....eu plec in seara....dar vezi tu lacramioara....sa nu iti mai curga iara....ca lacrima ce curge...e din anii tineretiii

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Buna seara Alexandra, buna seara "colegi de breasla"  :laugh2  :laugh2  :laugh2

A venit momentul mult asteptat (stiu ca nu de voi  :rax2 ). A revenit Alexandra!

Veni...vidi...vici...A revenit...am mers....am trait din nou ceva special...

Voi fi scurt de data asta, ca sa nu va plictisesc, iar doamna Alexandra sa nu mai spuna ca sunt poet...am suflet de unul, dar Eminescu este mort, eu vreau sa traiesc...ca un nebun...care are un pacat ce vrea sa fie dulce si care il duce spre...

A revenit, am sunat, am mers si.... :bow2  :clapp  :hooray ...10 pe line ca la premiante si "Doamne, multumesc ca exista viata pe Pamant!"

O femeie desavarsita, frumoasa, sexi, senzuala, dulce, perversa...o vezi pe strada si zici " sa il fut in gura pe ala care o are!". Nu ar face asta, am face la greu...L..aaaaaaa!

Deci, am fost sa vad Raiul un pic, sa gust ambrozia zeilor, sa tin in brate ceva frumos....si....de repetat...unii vor poze noi si pun intrebari....ce vreit? Invitatii la balul bobocilor? Bilete la meciul lui Lakers in primult rand? FCSB-Dinamo?  :slap2  :slap2  :slap2

Lasati-o la domni si cei care stiu sa aprecieze calitatea. 

De revenit, de vizitat, de tinut in Timisoara! Pentru cei care stiu ce inseamna asa ceva!

Multumesc Alexandra pentru inca o intalnire dementa!! :innocent  :crazylove

Cred că ai băut ceva ;) Prea simpatică recenzia și prea ieșită din tiparele unui Domn  :laugh2  :clap2 

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Cred că ai băut ceva ;) Prea simpatică recenzia și prea ieșită din tiparele unui Domn  :laugh2  :clap2 

Cer scuze... Sunt o influenta rea. :(

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Fara rea ?!

Nu e sexi si rea ? :)

Maestre!!!

"Rea" de bună ce este 😌😀ðŸ˜

ÃŽnsă vorba domnului Costel...Bunăciune🌷

Link spre comentariu
  • Oras:Matrix
  • Oras:Matrix

Bună Alexandra!

Salutare tuturor futacioșilor!

 

Eram dator cu o recenzie după două vizite făcute Alexandrei la finele lunii iulie. Nu am apucat atunci "la cald" întrucât am plecat mai repede în concediu.

Prima vizită a fost de tatonare a terenului și din principiu am ales să rămân o oră. Alexandra e așa cum ați descris-o: veselă, vorbareață atât cât trebuie, atentă la dorințe și la detalii, o companie mai mult decât plăcută și o leoaică în pat.

Conversația s-a legat de la sine, după 10 minute eram ca doi prieteni vechi. După dușul de rigoare am așteptat - o în pat până a ieșit și ea de la reîmprospătare și a început furtună în dormitor. Nu știu când a trecut timpul dar știam că trebuie să o mai vizitez cât rămâneam prin Timișoara. Am plecat mai mult decât satisfăcut cu promisiunea celei de a doua vizite.

Mi - am ținut promisiunea și chiar în seara eclipsei de lună i-am făcut a doua vizită de data asta de două ore. Un pahar de vin a destins repede atmosfera și din nou furtună în dormitor. A fost chimie, fizică, biologie, astrologie... nici eu nu mai știu.

Ce note? Ce impresii? Timișoara are un top dat naibii. Abia aștept să ajung din nou pe la voi.

10 pe linie cu condiția să o țineți pe Alexandra în top.

 

O seară făină tuturor.

Te pup Alexandra

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bună Alexandra!

Salutare tuturor futacioșilor!

Eram dator cu o recenzie după două vizite făcute Alexandrei la finele lunii iulie. Nu am apucat atunci "la cald" întrucât am plecat mai repede în concediu.

Prima vizită a fost de tatonare a terenului și din principiu am ales să rămân o oră. Alexandra e așa cum ați descris-o: veselă, vorbareață atât cât trebuie, atentă la dorințe și la detalii, o companie mai mult decât plăcută și o leoaică în pat.

Conversația s-a legat de la sine, după 10 minute eram ca doi prieteni vechi. După dușul de rigoare am așteptat - o în pat până a ieșit și ea de la reîmprospătare și a început furtună în dormitor. Nu știu când a trecut timpul dar știam că trebuie să o mai vizitez cât rămâneam prin Timișoara. Am plecat mai mult decât satisfăcut cu promisiunea celei de a doua vizite.

Mi - am ținut promisiunea și chiar în seara eclipsei de lună i-am făcut a doua vizită de data asta de două ore. Un pahar de vin a destins repede atmosfera și din nou furtună în dormitor. A fost chimie, fizică, biologie, astrologie... nici eu nu mai știu.

Ce note? Ce impresii? Timișoara are un top dat naibii. Abia aștept să ajung din nou pe la voi.

10 pe linie cu condiția să o țineți pe Alexandra în top.

O seară făină tuturor.

Te pup Alexandra

 

Buna seara !!! Îți mulțumesc frumos pentru recenzie , ce sa zic ... așa sunt eu , atenta întotdeauna la bunăstarea si cerintele clientului. Aștept sa ne revedem cu mare drag, te pup .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...