Sari la conținut

#new Sonia_love - 0726959695


Vizitator sonia_love

Postări Recomandate

Vizitator sonia_love
Reputație: 0

Noi in Moldova nu avem litere noi folosim desene când scriem,nu vorbim aceiași limba noi vorbim chineza :)

Picon vine de la Plictisitor?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Noi in Moldova nu avem litere noi folosim desene când scriem,nu vorbim aceiași limba noi vorbim chineza :)

Picon vine de la Plictisitor?

Nu te lua gură-n pulă cu mine, că nu sunt gay!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Sonia, ca sa nu te mai agaseze astia pe aici...retrage-te o luna sa vezi ce vor plange dupa tine.

 

 

Serios?eu nu o sa plang sigur dupa ea :)

 

mai vine simo

,,e ....pe vine'' depinde cum vrei sa intelegi expresia :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salut!Am fost si eu la Sonia.Modalitate de contact SMS.A raspuns rapid si m-a programat prin mesajul acela automat pentru ziua urmatoare.Locatia este Bld Octavia Goga langa Milion.Destule persoane dubioase in zona avand in vedere ca este si cazinou acolo.Fata locuieste intr-un apartament la un etaj inferior.M-a asteptat dupa usa cum este obiceiul lor.Destul de serioasa si retinuta ca sa nu zic rece a fost primirea.Sonia este o tipa blonda pe la 1,68,pozele o avantajeaza parerea mea.La fata nu mi s-a parut o frumusete ci o fata comuna,cu cearcane,parea oarecum obosita.Mi-a cerut banii dinainte.Incet-incet a inceput sa devina mai vorbareata.Nu prea  intelegeam ceea ce spunea datorita accentului .Actiunea a debutat cu FK foarte bine intretinut chiar DFK.Am trecut apoi la un oral protejat bunicel,fara atentie la zonele vecine si fara deep.Au urmat apoi mai multe pozitii de sex normal protejat:fluture,LOT cu fata si cu spatele,misionar,dintr-o parte.La normal se misca destul de bine.Pe tot parcursul intalniriii incearca sa se faca placuta clientului.E o fata foarte lipicioasa,blanda si pasionala.Dar in acelasi timp se vede o tristete pe fata ei.

 

Note:

Locatie:9 ,baia parea curata cu cabina de dus (nu am folosit-o)

Aspect fizic:9 chip:8.5 (nu e genul meu,dar are o privire blanda)

OP-8.5

NP-9.5-foarte bun chiar mi-a placut,munceste mult,nu face fite,poti solicita orice pozitie doresti

GF-9-pentru primirea rece si faptul ca s-a mai uitat la ceasul din perete sa vada daca a trecut ora

FK-10-unul dintre cele mai bune de la fetele de pe nimfomane care activeaza acuma.

 

Cotizatia:250/h

 

Concluzia:Raport calitate/pret unul foarte bun.Recomand celor doritori de fete pasionale care ofera FK de calitate

Referitor la faptul daca are peste sau nu:va zic eu clar are 100%.Nu este ea cea care intra aici.Cand am plecat,am intrat pe forum si am vazut ca undeva pe la mijlocul intalnirii a intrat pe forum.Nu avea cum sa fie ea deoarece a fost tot timpul cu mine.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Esti scabros ! Chiar nu ai limita ? Cred ca te-a dilit de tot laba zilnica . Ne agasezi si pe noi, cei care vrem sa gasim altceva pe acest topic. Pe bune, cine te crezi ?

Tu ce plm vrei mă? Dacă ești agasat, consultă un psihiatru. Nu te las eu să găsești? Sau tu ești peștele, nervos că băieții te-au găboșit? 

Hai, stai în banca ta! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu ce plm vrei mă? Dacă ești agasat, consultă un psihiatru. Nu te las eu să găsești? Sau tu ești peștele, nervos că băieții te-au găboșit? 

Hai, stai în banca ta! 

nu,el are fetele lui si clientii vin aici si ramane el fara bani de lautari

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Referitor la faptul daca are peste sau nu:va zic eu clar are 100%.Nu este ea cea care intra aici.Cand am plecat,am intrat pe forum si am vazut ca undeva pe la mijlocul intalnirii a intrat pe forum.Nu avea cum sa fie ea deoarece a fost tot timpul cu mine.

S.a strigat bingo =))
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sonia_love
Reputație: 0

Salut!Am fost si eu la Sonia.Modalitate de contact SMS.A raspuns rapid si m-a programat prin mesajul acela automat pentru ziua urmatoare.Locatia este Bld Octavia Goga langa Milion.Destule persoane dubioase in zona avand in vedere ca este si cazinou acolo.Fata locuieste intr-un apartament la un etaj inferior.M-a asteptat dupa usa cum este obiceiul lor.Destul de serioasa si retinuta ca sa nu zic rece a fost primirea.Sonia este o tipa blonda pe la 1,68,pozele o avantajeaza parerea mea.La fata nu mi s-a parut o frumusete ci o fata comuna,cu cearcane,parea oarecum obosita.Mi-a cerut banii dinainte.Incet-incet a inceput sa devina mai vorbareata.Nu prea  intelegeam ceea ce spunea datorita accentului .Actiunea a debutat cu FK foarte bine intretinut chiar DFK.Am trecut apoi la un oral protejat bunicel,fara atentie la zonele vecine si fara deep.Au urmat apoi mai multe pozitii de sex normal protejat:fluture,LOT cu fata si cu spatele,misionar,dintr-o parte.La normal se misca destul de bine.Pe tot parcursul intalniriii incearca sa se faca placuta clientului.E o fata foarte lipicioasa,blanda si pasionala.Dar in acelasi timp se vede o tristete pe fata ei.

 

Note:

Locatie:9 ,baia parea curata cu cabina de dus (nu am folosit-o)

Aspect fizic:9 chip:8.5 (nu e genul meu,dar are o privire blanda)

OP-8.5

NP-9.5-foarte bun chiar mi-a placut,munceste mult,nu face fite,poti solicita orice pozitie doresti

GF-9-pentru primirea rece si faptul ca s-a mai uitat la ceasul din perete sa vada daca a trecut ora

FK-10-unul dintre cele mai bune de la fetele de pe nimfomane care activeaza acuma.

 

Cotizatia:250/h

 

Concluzia:Raport calitate/pret unul foarte bun.Recomand celor doritori de fete pasionale care ofera FK de calitate

Referitor la faptul daca are peste sau nu:va zic eu clar are 100%.Nu este ea cea care intra aici.Cand am plecat,am intrat pe forum si am vazut ca undeva pe la mijlocul intalnirii a intrat pe forum.Nu avea cum sa fie ea deoarece a fost tot timpul cu mine.

 

Multumesc Razzor,vreau sa spun de ce stau mereu dupa usa,stau pentru ca nu vreau sa fiu vazuta de vecini in caz ca mai e cineva pe scara intamplator.Am fost putin trista intradevar si sunt in continuare pentru ca nu inteleg cu ce am gresit eu aici ca sa imi arunce toti vorbe urate aici pe pagina  :no2 .

Este normal sa apar activa de multe ori in timpul zilei pe site pentru ca si eu si Simo folosim acelasi laptop si eu sunt logata mereu,infine  :slap2daca as fi avut pe cineva "peste" dupa toate discutiile de aici eram plecata de mult  :blushing2 .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S.a strigat bingo =))

Parca mergeti pentru prima data la femei,cand sunt doua sau mai multe fete pe locatie acea care este libera raspunde la telefon in locul celei ocupate ,pune anunturi ,face programari ,intra de ex aici sa vada ce s-a mai scris pe topicul ei etc si ce am spus eu acum pot comfirma toate fetele

Link spre comentariu
Vizitator sonia_love
Reputație: 0

Să citească și Skopelos, poate înțelege!

 

Ce sa inteleaga?Ca tu te plictisesti? :laugh2  :laugh2

Scrie mult astazi aici ca de maine nu o sa mai poti dragule :*

Link spre comentariu
Vizitator sonia_love
Reputație: 0

Să citească și Skopelos, poate înțelege!

 

Ce sa inteleaga?Ca tu te plictisesti? :laugh2  :laugh2

Scrie mult astazi aici ca de maine nu o sa mai poti dragule :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...