Sari la conținut

superba 0732965617


Postări Recomandate

Am fost si eu acum vreo 2 luni.

Contactata la telefonul din titlu, vorbeste frumos, te indruma, etc.

 

Apartament, ok per total - nota 9

Aspect: mie nu mi-a placut... poate am alte standarde. Dar, oricum, fata de ce e in Ploiesti merge. Figura - nota 7-8, corp 8.

Actiunea: in afara de oral, nu se implica deloc. Finalizare CIM. Aici un plus, nota 8.5.

Tarif: ca mai sus, 100 lei.

 

Nu e de revenit... depinde de fiecare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

buna .....fiind noua pe forum v-as ruga sa ma scuzati pt anumite greselii pe care s-ar putea sa le comit!    ma numesc larysa sunt o bruneta de 22 de ani


ca locatie ma gasiti pe republicii mai exact scoala fete si baietii,,,,,,fac oral si normal!


si ca preturi 60 de lei oralul 120 combinatu pt mai multe detalii ne auzim la nr 0732965617

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

buna...de obiceii ma gasiti intre orele 11-11.30 si mai vreau sa adaug cva la mine curatenia este pe primul loc! cu toate ca pers care m-au vizitat stiu asta dar vad k altii au grija sau incearca sa faca o reclama proasta

Link spre comentariu

Acum ca a pus poze nu e bine ... ? chiar nu inteleg ce au, daca erau in pasarica goala nu erau si mai "stimulante" cum spui tu? mie mi se par perfecte pentru meseria ce o presteaza... un singur comentariu as avea... totusi erau bune preturile de dinainte 100fin / 200h, fii ideale pentru piata din Ploiesti.

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

dragii mei daca vedeti k am figurii de 2 lei si sunt figurista atuncii dc mai ma suna-ti?in primul rand am dreptul sa-mi aleg clientii asa k nu sunt obligata sa raspund la apelurile voastre insistente!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...