Sari la conținut

Postări Recomandate

Deci....
Nici nu stiu cum sa incep ca sa fiu sincer. Oricum, informatia in sine conteazå si sper sa va fie de folos.
Doar ce am ajuns de la Rubin masaj. Nici uleiul nu l-am dat jos de pe mine. M-am proptit direct la laptop sa scriu påtania.
Mancandu-ma in cur sa ies din casa la ora 3:30AM, si stiind ca la orele astea damezele 'in firea lor' nu mai presteaz, am zis sa incerc un salon de masaj. MARE greseala am facut.

Voi relata mai jos firul epic. Sper sa nu omit nimic din cauza oboselii si a nervilor pt. ca mi-am propus sa relatez si cel mai mic detaliu.

Sun la numarul din titlu si imi raspunde o don'soara placuta la voce care imi insirå oferta: 80 ron ora masaj de relaxare body si erotic cu finalizare prin bla bla bla........ Imi spune ca sunt 3 domnisoare libere si ii confirm ca ajung in 20 de minute insotit de un prieten. Imi spune adresa: str. Trifoi nr.5 (in spatele blocului unde presteaza Cristina Calea Calarasilor) la o vila. Gasesc loc de parcare, sun sa confirm ca sunt la poarta, si ma intampina in usa vilei o blonda, pe numele ei Irina, destul de buna. Cam de nota 7. Ne pofteste inauntru, bag o tigara, si pleaca. Am stat asa pret de 10 minute (timp pe care mi l-a contorizat) uitandu-ne unu la altu. Apare cu o cioricå (Ana pe numele ei de scena) buhaita de somn si ne zice ca doar ele sunt available. Zic hai sa ramanem daca tot am ajuns (apropos de thread-ul domnului Scrat). Ca n-o fi dracu atat de negru mai ales ca blonda promitea. Ma 'reped' la blonda (de frica sa nu raman cu cioara buhåita), predau materialu' 160 ron pt amandoi si purcedem spre camera de masaj.
Intru in camera pac pac si imi inmaneazå un prosop ud intrbandu-må daca vreau sa fac dus, refuzand politicos la randu-mi doarece aveam 15 minute de cand facusem dus acasa. Intinte un prosop pe pat, care era deja mototlit acolo, pune telefoanele pe saltea (am uitat sa va spun ca era si receptionera si maseuza in acelasi timp), imi zice sa ma fac comod si iese din camera timp in care am avut timp sa analizez prosopu de pe saltea. Sigur nu eram nici macar al 2-lea client care se tolanise pe el. Era imbibat de ulei, tocit si putin umed. Ma dezbrac, ma pun pe-o parte si o astept sa vina.
Dupa vreo 10 minute apare pe usa exact in momentul in care incepuse unu din telefoane sa sune. Raspunde fara niciun stres si incepe sa insire detaliile ( masaj de bla bla bla.......). Raman putin uimit deoarece nu am mai patit asa ceva pana acum. Ii spun ca sigur o sa ne mai deranjeze pe perioada masajului (bateam saua sa priceapa iapa) la care era "pai daca suna". Zic "da asa e, ai dreptate. ia-le mai aproape sa-ti fie mai la indemana". Parca am avut gura auritå ca dupa 10-15 minute suna iar. Zic "raspunde ca poate are omu' treaba cu tine". Se conformeazå imediat si incepe iar insiruirea detaliilor. In fine..... Ia o sticla cu pulverizator si incepe sa isi pufåie putin ulei pe maini si sa ma unga pe picioare. Nu credeam ca se poate face economie si la ulei in halu ala. Ajunge pana in zona feselor si imi zice intoarce-te. Nu i-am mai zis ca mai avea juma' de corp de masat. M-am intors ce dracu era sa mai fac... Incepe cu niste saruturi pe piept pe burta si zic hai sa motivez fata ca poate poate, si-i dau 50 ron. Foarte multumita, ii pune langa telefoane, mai pufaie niste ulei pe maini si pe p*la si incepe cu o laba la mare viteza, de nu i se mai vedea mana, si cu niste gemete false pan' la dumnezeu.
Dialogul:
eu: -Ho nebuno vrei sa ma iei la goana asa repede? ia-ma si tu mai altfel ca n-ai de pierdut cu mine, plus ca m-ai prins de client fidel (eram in stare sa zic orice numai sa opreasca masinaria aia de facut laba).
ea: -Pai ce tu vrei pula-n pizda ?
eu: -Nu in pizda. In gurå.
ea: -Lasa ca termini si asa.
eu: -Da' tu de ce mananci cate o friptura, cand te poti satura si cu paine si apa ?
ea: -..... ( silent. cred ca n-a inteles-o )
ea: -Hai da-ti drumu la pe fese (intorcandu-se cu curu-n sus)

Se intoarce cu curu-n sus, eu peste ea, si incepe sa mi-o ia la laba chinuit asa cu mainile la spate. Zic "ia mainile ca stiu eu mai bine cum sa mi-o fac". In fine, ma chinui pacolo ma schimonosesc ca toti dracii si cand a sarit primul jet, aud: "AM ZIS PE FESE. NU INTRE FESE". Au mamå. S-a ales prafu' de singurul moment cat de mic de "simtire de bine" ca sa zic asa. Prost sunt , zic in gandu meu. Pai nu imi faceam eu laba linistit acaså, pe xhamster si fara sa-mi urle nimeni in cap....
Imi intinde un pachet de servetele umede, d'alea ieftine rau, se sterge si ea si zice ca ma mai asteapta. Sigur o sa mai vin!!!
Tin sa precizez ca toatå sedinta a durat maxim 35 de minute.
Ma imbrac, coboram amandoi scarile si bate in usa camerei unde era prietenul meu zicand "gata Ana poti sa iesi". Zic "stai må asa ca poate åla n-a terminat". "Pai si eu ce am zis?" zice ea. Pai zic "ce e aici? gara? ceas atomic ce e aici la voi". In fine......

Dupa 5 minute iese si prietenul meu mai dezamagit ca mine pt. cå tiganca lui cu o mana ii facea masaj si cu una se stergea pe frunte cu servetele umede si casca de zor ) Aaaa uitasem: i-a oferit si el niste bani sugerandu-i sa-i faca un oral. Raspuns: "pai la ora asta?" )

Sper ca nu am omis nimic si am avut coerenta in relatare.

Notele ca le uitasem:

Locatie: 5
Aspect fata: 6-7
Atitudine: canci
Prestatie: -2
De nerevenit si de neincercat este sfatul meu.

S-a facut 6 fara un sfert. Ma bag la somn ca am deja 20 ore de nesomn.


Numai bine !!!!

post-11997-0-55939400-1349314132_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Imi cer mii de scuze pt off topic, dar nu ma pot abtine. Se poate sterge, daca e nelalocul lui, nu vreau sa se interpreteze ca atac concurenta, pt ca nu e cazul:

 

"Cat despre serviciile ieftine, atata pot spune: Pe banii tai, trebuie sa ai pretentii, dar si pretentiile trebuie sa fie pe masura banilor."

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

raisa, este cumva autopromovare? Asa mi se pare... eu de acum ma pun sa-ti dau puncte de reputatie negativa daca vad acelasi comportament. La -10 vei lua ban in mod automat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna buna,

 

Sunt cam nou pe site, sper sa nu fac vreo gresala.

 

Sunt un client destul de fidel al irinei, si nu stiu de ce ai avut parte de o experienta neplacuta. Bine in mom in care te duci la masaj ar trebuii sa stii ca exista posibilitate foarte mare sa nu ai parte de actiune.

Cu toate ca nu am avut nici eu parte de actiune eu m-am simtit foarte bine de fiecare data cand am fost la dansa. Parerea mea e ca ai fost la o ora cam tarzie... eu de obicei ajung undeva pana in ora 12. prosop am avut curat tot timpul... si nu am nimerit sa isi ia telefoanele cu ea nici o data. Da faza asta cu telefoanele nu prea e vina fetelor... adica daca patronii nu iau o receptionera ele nu prea vad ce vina au... ma rog ar putea sa nu mai raspunda de loc cat sunt in masaj, dar repet eu nu am patito pana acum.

Masajul e f f bun chiar ma relaxez cand ajung la dnisoara, ma gandesc ca era prea tarziu cacnd ai ajuns si erau obosite. Iar la partea de finalizare intradevar gemete false etc. dar la ce te asteptati cand mergi la masaj. Fata ma excita foarte tare din partea mea are un 9+ pentru aspect, si e pisicoasa asa, e pe placul meu acum nah fiecare cu gusturile lui.

Eu o recomand cel putin pe Irina blonda. De restul nu stiu ce sa zic, ca nu am experimentat si cu restul. Note mai jos.

 

Locatie: EDITAT

Aspect: 9+

Atitudine: 10

Masaj: 9+

 

Platit 80 RON de fiecare data. stat cate 50 min. mai fum cate o tgre dupa ce termin inainte sa intru la dush.

 

Am mai fost si la alte saloane si cu alte servicii dar personal nu mam simtit la fel de bine, dar repet depinde si de gusturile fiecaruia.

Adevarul ca la cat ma excita fata nu mar deranja un oral sau o cva, dar avand in vedere ca e totusi salon de masaj nu insist pentru ca nu vreau sa o indispun. E mult mai nosol sa fii acolo cu ea si ea sa nu aiba chef de nimic. Daca resusec ceva mai mult data viitoare, o sa revin cu o recenzie.

 

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna din nou,

 

Am fost din nou luni seara la viluta de pe Trifoi nr. 5, undeva in jurul orei 22.

Din nou la blondina mea draguta Irina, dar nu sa intamplat nimic mai mult decat masaj... Se pare ca mai mult nu se poate cel putin cu dnisoara.

Dar chiar daca nu am avut parte de actiune mam simtit din nou f f bine, fata de mine se poarta de nota 10.

Se pare ca am uitat sa dau nota pentru locatie data trecuta sau nu stiu de ce apare editat acolo... asa ca nota pentru locatie din partea mea e undeva intre 7-8 adica e putin cam simplu, intradevar in camera de jos e un pat simplut cu dus in camera, eu camera aceea o prefer, la etaj dusul e pe hol... Si cum am spus destul de simplute camerele doar cu draperii si ceva lumanarele. Igiena desi nu e de nota zece din cauza prosopului de pe pat... eu am prins prosoape curate, dar mi se pare putin cam mic pentru cat de mare e patul... adica si eu am mai dat pe langa in mom culminant si nu cred ca sunt singurul... dar... pan la urma nu pot sa raman insarcinat si fac dus dupaia... soooo ... not such a big deal :)

 

Irina in schimb de nota 10+ din punctul meu de vedere... i-am propus si altceva platit pe langa... ma refuzat elegant, nu scarbita sau sa zic ca sia schimbat atitudinea... si si-a vazut de treaba. Eu personal ma simt f bine in compania dansei si o recomand... Daca va purtati frumos cu ea nu aveti decat de castigat. Probabil ca eu o sa ma intorc destul de curand... decand am descoperito nu am mai trecut prin alta parte.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna din nou,

 

Am fost din nou luni seara la viluta de pe Trifoi nr. 5, undeva in jurul orei 22.

Din nou la blondina mea draguta Irina, dar nu sa intamplat nimic mai mult decat masaj... Se pare ca mai mult nu se poate cel putin cu dnisoara.

Dar chiar daca nu am avut parte de actiune mam simtit din nou f f bine, fata de mine se poarta de nota 10.

Se pare ca am uitat sa dau nota pentru locatie data trecuta sau nu stiu de ce apare editat acolo... asa ca nota pentru locatie din partea mea e undeva intre 7-8 adica e putin cam simplu, intradevar in camera de jos e un pat simplut cu dus in camera, eu camera aceea o prefer, la etaj dusul e pe hol... Si cum am spus destul de simplute camerele doar cu draperii si ceva lumanarele. Igiena desi nu e de nota zece din cauza prosopului de pe pat... eu am prins prosoape curate, dar mi se pare putin cam mic pentru cat de mare e patul... adica si eu am mai dat pe langa in mom culminant si nu cred ca sunt singurul... dar... pan la urma nu pot sa raman insarcinat si fac dus dupaia... soooo ... not such a big deal :)

 

Irina in schimb de nota 10+ din punctul meu de vedere... i-am propus si altceva platit pe langa... ma refuzat elegant, nu scarbita sau sa zic ca sia schimbat atitudinea... si si-a vazut de treaba. Eu personal ma simt f bine in compania dansei si o recomand... Daca va purtati frumos cu ea nu aveti decat de castigat. Probabil ca eu o sa ma intorc destul de curand... decand am descoperito nu am mai trecut prin alta parte.

Sincer eu cred ca e reclama mascata .... postarile astea nu prea par scrise de un barbat. In plus faza cu "pana la urma nu pot sa raman insarcinat si fac dus dupa aia" e noaptea mintii :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer eu cred ca e reclama mascata .... postarile astea nu prea par scrise de un barbat. In plus faza cu "pana la urma nu pot sa raman insarcinat si fac dus dupa aia" e noaptea mintii :)

Sal sal

 

 

Pare rau daca a sunat a reclama... E vro metoda de a deovedii contrariul? Sa se vada nu e vba de asa cva?

Pur si simplu mi-am exprimat parerea cu referire la tot ce e acolo... Da ma rog nu e nimeni obligat sa ma creada pan la urma...

Link spre comentariu

Sincer eu cred ca e reclama mascata .... postarile astea nu prea par scrise de un barbat. In plus faza cu "pana la urma nu pot sa raman insarcinat si fac dus dupa aia" e noaptea mintii :)

 

Ai dreptate. Iata povestea...

Locuind foarte aproape de locatia cu pricina si avind o lene de ma durea, ma hotarasc sa le contactez pe fete prin mess. Aceasta a fost convorbirea online

"

 

 

 

 

5:11:43 PM

mosu1964: buna

5:12:32 PM

rubin.masaj: buna

5:13:06 PM

mosu1964: citeva intrebari se poate

5:13:11 PM

mosu1964: ?

5:13:13 PM

rubin.masaj: da

5:13:31 PM

mosu1964: cit dureaza masajul?

5:13:37 PM

rubin.masaj: o ora

5:13:57 PM

mosu1964: maseoza nud sau topless?

5:14:41 PM

rubin.masaj: nud

5:17:56 PM

mosu1964: se permit atingeri in zona intima? Scuze a sunat telefonul de serviciu..

5:18:33 PM

rubin.masaj: atingeri se permit in limita bunului simt si cat accepta fata

5:19:11 PM

mosu1964: cite finalizari?

5:19:49 PM

rubin.masaj: cate poti si cat permite timpul

5:20:11 PM

mosu1964: mai mult decit masaj se poate?

5:20:30 PM

rubin.masaj: nop

5:22:34 PM

mosu1964: Ok. Ramine sa ma hotaresc...Totusi sunt tentat sa va dau un link de care nu pot spune ca va puteti mindri

5:22:38 PM

mosu1964: nimfomane.com/forum/topic/8435-rubin-masaj-0765505383-0725414797/

5:23:15 PM

mosu1964: Il stiati

5:23:19 PM

mosu1964: ?

5:23:36 PM

rubin.masaj: nop..

5:24:20 PM

mosu1964: Este parerea unor tipi despre voi, va face antireclama

5:24:57 PM

rubin.masaj: multumesc k miai aratat..cum ai dat de el?

5:26:19 PM

mosu1964: sunt membru al acestui forum si ma documentez inainte de a merge sa ma simt bineeee...

5:28:24 PM

rubin.masaj: mda..sincer nu stiu ce sa zic..pana acum nu am avut plangeri de genu..am ramas putin uimita..

5:29:31 PM

mosu1964: dar nici nimeni nu v-a zis ceva de bine

5:30:05 PM

mosu1964: acestia sunt cei care v-au recenzat prima oara

5:30:14 PM

rubin.masaj: ba da..sa sti k am clienti cu care vorbesc mereu..si se duc mereu la salon

 

IM Oct 11, 2012 5:37:18 PM

 

5:32:33 PM

mosu1964: pe acest forum specializat nu a scris nimeni nimic despre salon si nici pe altele...Poti verifica cu functia search doar daca devii membru si te laoghezi,,,

5:32:46 PM

mosu1964: loghezi

5:36:02 PM

mosu1964: Asa ca fa o sedinta cu fetele si indreapta ce poti

5:36:25 PM

rubin.masaj: clar o sa transmit mai departe

5:36:28 PM

rubin.masaj: si se va rezolva

5:37:18 PM

mosu1964: Poti sa-mi lasi un mesaj PM si sa-mi spui ce ai rezolvat. Pa"

Presupun ca eu sunt de vina ca a aparut acest "user" fuckfriend89. Imi asum o eventuala sanctiune din partea admin-ului

Link spre comentariu

Prietene @ fuckfriend89, e simplu...mai viziteaza si alte locuri si posteaza recenzii (dar nu de acum un an de zile, ca cea de la Nirvana, in care ai povestit foarte ambiguu tot ce s-a intamplat si care oricum nu prea mai are relevanta, avand in vedere datarea actiunii, daca ar fi sa fie adevarata). Ca un simplu utilizator, as merge pe varianta enuntata mai sus, de reclama mascata.

P.S. Do not call me, please! (esti cam micutz si usor precar in exprimare pentru gusturile mele)

P.S.2. Daca tot ai fost la Nirvana, zi-ne si noua ce culoare are jacuzzi si care este camera destinata masajelor insotitoare de jacuzzi ?? Sper ca asta iti aduci aminte.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun,

 

La nirvana:

- locatia peste drum de cotroceni, intrii in casa e o sala de asteptare cu 2 canapele si masuta in mijloc, si daca imi aduc bine aminte era si un acvariu acolo....

- dupa ce alegi fetele(la mne nu a fost vorba de asa cva) te duci pe un culoar pan in capat pe dreapta o usa unde e camera intrii in camera destul de spatioasa chiar in stanga langa usa un fel de scaunel de lasat hainutzele, in fatza patul, daca imi aduc bine amunte avea perdele pe stanga si pe dreapta.

- cum stai in usa mai in stanga cateva trepte si jacuziul... daca nu ma insel era negru... da chiar nu mai tzin minte.

Am mai fost la L'amour:

- pe langa armeneasca un bloc vechi

- erau 2 fete disponibile una blonda slabuta, si o bruneta... ma iertati da chiar nu le am cu numele...

- la et 1 daca nu ma insel, o scara semirotunda....\

- intrii in apartament sala de asteptare cu fotolii pe dreapta si canapea in partea celalta,

- am intrat cu blonda un masaj placu... tzin minte ca am ales atunci masaj cu roci vulcanice... era undeva la 130 ron...

- blonda dragutza, era putzin racita cand am fost eu, a intrat cu mne la dush, stie ceva tehnica in ale masajului insa le executa putin cam rapid si mecanic, overall as zice 8+

- mia placut dusul aclo pentru ca este spatiosdupa ce intri in camera este o usa in stanga...

- Locatia lasa mult de dorit in cea ce ma priveste igiena... erau haine aruncate ici si colo... dar in schimb am primit un prosop curat

 

Am trecut si pe la Thai pe mosilor,

- locatia era pe o straduta infundata aproape ultima casa, intri inauntru in sus se face o scara in dreapta sala de asteptare cu niste taburetzi micutzi

- este acolo o receptzionera vai de capu ei... sper ca au luat si ei alta cam bana si se mai sipoarta urat cu tne... cel putzin asta a fost impresia mea... parca era su si un televizor acolo

- vin fetele la prezentare aleg o tipa destul de innalta dragutzica... chiar mia placut aspectul...

- Am urcat pe scari, camera era chiar in fatza, cum urci scarile la stanga este baia, camera de masaj era cu saltea iar in partea dreapta un stender de agatzat hainele si un radio casetofon....

 

Am mai fost la 2 saloane pe blanari parca... unu era blondy si celalalt nu mai stiu cum se numeste... sunt apropiate unu de clalalt daca e nevoie mai spun...

  • Like 1
Link spre comentariu

N-ai inteles nimic. Nu ti-am sugerat sa povestesti din amintiri, ci pe masura ce vizitezi alte locuri sa postezi recenziile la cald, adica imediat dupa ce s-au intamplat. Ce ai scris tu e "proza" din care nimeni nu intelege mai nimic, in afara de faptul ca "nu prea iti mai aduci aminte", "parca", "nu mai stiu cum se numeste". Total irelevant !

Si apropo, jacuzzi de la Nirvana are culoarea verde, iar camera este toata alba. Se foloseste mai rar si in special cand sunt masaje combinate cu jacuzzi, pentru ca are intrare directa. Sau asa era pe vremea cand eu prestam acolo. Cateva detalii ai dat tu, dar insuficiente. Mie personal mi se pare foarte tare ca tii minte ca era un scaunel pe care sa-ti pui hainele chiar in stanga langa usa, dar ai dat-o in bara cu culoarea jacuzzi-ului si nu te-a impresionat albul imaculat al camerei.

Oricum, spor la masaje cu Irina de la Rubin Masaj. Ne bucuram ca te-a facut fericit pe deplin.

PS. Nu mai raspunde. Tentativele de chat sunt pedepsite de moderatori. In plus este suficient ca ai postat experiente din alte saloane pe topicul Rubin Masaj. Mai asteptam si alte pareri ale altor vizitatori ai acestui salon.

Link spre comentariu

N-ai inteles nimic. Nu ti-am sugerat sa povestesti din amintiri, ci pe masura ce vizitezi alte locuri sa postezi recenziile la cald, adica imediat dupa ce s-au intamplat. Ce ai scris tu e "proza" din care nimeni nu intelege mai nimic, in afara de faptul ca "nu prea iti mai aduci aminte", "parca", "nu mai stiu cum se numeste". Total irelevant !

Si apropo, jacuzzi de la Nirvana are culoarea verde, iar camera este toata alba. Se foloseste mai rar si in special cand sunt masaje combinate cu jacuzzi, pentru ca are intrare directa. Sau asa era pe vremea cand eu prestam acolo. Cateva detalii ai dat tu, dar insuficiente. Mie personal mi se pare foarte tare ca tii minte ca era un scaunel pe care sa-ti pui hainele chiar in stanga langa usa, dar ai dat-o in bara cu culoarea jacuzzi-ului si nu te-a impresionat albul imaculat al camerei.

Oricum, spor la masaje cu Irina de la Rubin Masaj. Ne bucuram ca te-a facut fericit pe deplin.

PS. Nu mai raspunde. Tentativele de chat sunt pedepsite de moderatori. In plus este suficient ca ai postat experiente din alte saloane pe topicul Rubin Masaj. Mai asteptam si alte pareri ale altor vizitatori ai acestui salon.

  • Mulțumesc ca mi-ai sărit in ajutor.
  • Rămân la impresia că este o fostă maseuză devenită patroană sau în cel mai bun caz supraveghetoare a locației.
  • A doua "lui" problemă este limba română
  • Iar a III a problemă este că a postat aprecierea după ce a fost avertizat(ă) faptul că există acest site
  • A fost ultima dată când am abordat acest subiect (Rubin)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratzilor imi cer scuze daca vam deranjat...

Cred ca mai bine stateam dreq cuminte si nu mai postam nimic.

Nu mai continui pentru ca vad ca nu are rost... nu stiu poate vreun admin sa ma verifice cumva sau nici nu stiu cum sa mai fac...

Cu limba romana am o probleme pentru ca de doua zile... adica ieri si asta stau cate 12 ore in fatza calc de la birou la munca... Si abia ma chiorasc sa mai scriu... inca sunt la birou...

In al 2 - lea rand inainte sa ajung la rubin prin septembrie nu mai fusesem la masaj sau la fetitze de prin ianuarie februarie... si de asta am vbit cu "parca" si "imi amintesc"

 

Concluzie: care vreti sa credetzi bine, care nu nu...

Nu mai continui eu sa ma framant sa demonstrez altora cu idei preconcepute ca nu sunt nici maseuza nici nimic... chiar nu am nici un interes.

 

Rog un admin daca e vreo modalitate de a demonstra ca nu sunt escorta sa ma contacteze...

Oricum in acest thread nu mai postez ca sa nu mia supar lumea...

 

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccc111222
Reputație: 0

Salutare!

Am vizitat si eu acest salon.Apartine de Masaj Jovial(Mihai Bravu)....Initial am fost la salonul Jovial dar toate fetele fiind ocupate ele m au indrumat la Rubin masaj ,o alta locatie de a lor.Confirm locatia strada Trifoi numarul 5...si poti gasi usor loc de parcare in zona.

Acum detalii:

Fetele nu arata extraordinar....nici una din ele nu m a atras in mod deosebit dar nu erau nici respingatoare ca sa zic asa.

Am intrat cu una din domnisoare..nu mai stiu cum o chema , mi a fost oferit un prosop si am purces la dush.

Actiunea a constat intr-un masaj de relaxare bunicel ..insa cel erotic destul de slabut..se grabea sa scape de tine , nici un fel de diversificare...sau tehinici noi..o laba rapida ca sa zic asa.

Note

 locatie:7...prosopul de pe saltea ud si folosit in prealabil banuiesc lucru destul de deranjant

domnisoara cu pricinia:7 fata...6.50 corp

Halatul 80 de ron sedinta..i am lasat 120 de la inceput 

 

P.S.

Am fost de trei ori la masaj ...de 2 ori la jovial si o data aici si de fiecare data am observat aceasta atitudine grabita a fetelor.Parca n ar trebui sa se rezume doar la atat un samaj erotic.

Eu unul nu mai revin!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In a Hole
  • Oras:In a Hole

Trecut si eu pe la acest salon de masaj. Locatia undeva vis-a-vis de Hyperion, la o vilisoara in spatele blocurilor.

Fiind in jurul pranzului, nu am gasit decat o caprioara cam somnoroasa dar destul de amabila, blonduta, picioare cam grosute insa un cur bestial.

Mi-a recitat oferta, am achitat 100 roni pentru un masaj erotic nud si un dus asistat la final, mi-a inmanat un prosop cam uzat si directia baie pentru igienizare.

Am inceput cu un masaj de relaxare, basic as putea spune, nimic memorabil, nimic iesit din comun, asa ca am trecut repede la cel erotic. O frecangeala cu sanii pe spate si pe buci, intors cu fata, aceeasi frecangeala si pe piept, burta pana a ajuns jos si a inceput sa o frece frenetic, doar doar m-a termina mai repede.

La indicatiile mele a mai mimat ceva erotism, a mai permis ceva atingeri si mangaieri dar fara intromisiuni, insa se vedea clar ca era setata pe repede-inainte. Asa ca am intors-o cu curul la mine si incantat de priveliste am ejaculat linistit pe mana ei. Evident, nici vorba de dus asistat la final, nici eu nu am mai insistat.

 

Ca sa dau niste note: locatia = 7, dotarile = 6, maseuza = 7, atitudinea = 5; iar media generala = 6

 

Eu personal nu cred ca mai trec curand pe acolo.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut de vreo 3 ori pe acolo ca mi-e in drum, la fete si ore diferite. Nu e bordel mascat, obtineti doar finalizare manuala (in cel mai fericit caz). Nu stiu de ce se enerveaza unii, e ca si cum intri in cofetarie si te superi ca nu au mici si bere. Mananci ce-i in meniu sau mergi in alta parte.

 

Locatia este de nota 5, baia cu dus rupt, prosop semi-uscat, etc.

 

Cele 3 fete incercate:

 

Irina, blonda, atitudine 9, masaj 7. 

Nicole: atitudine 5, masaj 2 (miracol daca ajungi la finalizare, chiar si cel de relaxare e ... anost).

Raisa, bruneta cu sanii mici dar carne ferma, atitudine 7 (nu interactioneaza din proprie initiativa) si masaj 9 (maini magice).

 

Deci experienta poate sa varieze destul de mult.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Pantru ca escorta la care doream sa ajung avea tel inchis am decis totusi sa incerc un masaj.

Telefonat, programat ajuns.

Erau 4 fete - toate cam de originii, 2 dintre ele erau mai dragutze.

Am ales-o pe Raisa (tipa brunetica din pozele de pe facebook) pt un masaj clasic.

Nu au reparat dusul de la baie :)

Din pacate nu am ales bine deoarece fata era cam racita (avea nasul infundat, ii curgea nasul) iar masajul nu a fost foarte OK. A fost perepede inainte. Nu stiu daca am stat 40 min. A permis atingeri si cam atat.

Note:

Fata: 8 - dragutza din punctul meu de vedere su forme frumoase si carne tare.

Atitudine: greu de notat pt ca avea nasul infundat si ii era greu sa comunice. Sa scuzat de starea in care era - dar tot nu am inteles de ce a mai venit la munca daca nu se simtea bine. A spus ca se va revansa data viitoare :))

Masaj: prea putin

 

Concluzie: cam nemultumit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai intai, scze ca n-am mai scris recenzii in ultima perioada, dar nu am fost in tara. Si acum, vreau sa va impartasesc ultima experienta: Rubin masaj, aseara! Sa o iau cu inceputul: sun la nr. din anunt, cer o programare intr-o ora. Mi-a raspuns o tipa si mi-a zis sa revin cand ajung in zona universitatii hyperion. Probabil din cauza ca am sunat cu nr pvt nu prea m-a luat in serios. In fine, ajuns in zona, sun din nou, ma ghideaza catre locatia din str. Trifoi nr.5, ajung acolo si ma intampina de pe balcon aceeasi tipa cu care vb la telefon. Mi-a zis sa urc treptele exterioare spre receptie (parca eram pe o scara de incendiu). Ajung in receptie si ..surpriza! Nu era nimeni acolo. Raman in mijlocul camerei in picioare si astept. Se auzeau voci, dar de venit....pauza! Intr-un tarziu apare o fata blonda, inaltuta, slabuta, un pic ascutita. Se recomanda Adela si ma invita sa iau loc pe o canapea. Nimeresc fix pe o scandura! Pe masuta in fata mea, un " meniu" ( coala de hartie A4), plastifiat dar trecut prin razboaie grele...Mai vine o fata " ciorica" care pica de somn, nu m-a salutat nimic si se aseaza pe un fotoliu. Apoi apare si o blonda mai grasuna asa, s-a recomandat Unia. O aleg pe Adela, masaj de 80 ron  (simplu, cu ulei), daca vrei cu crema mai pui 10 lei. Cer o camera cu dus si unde se poate fuma, Una zice ca da, alta ca nu au! Le zic sa se hotarasca si a plecat una din ele sa o trezeasca pe o colega care dormea in camera cu dus. In graba, isi lasase incarcatorul pe pat. Intru in camera, bezna totala. Fire pe jos, prelungitoare, mizerie crunta. Ma uit pe sus, vad pe tavan cateva sine de perdea, lipsa perdele. In loc de lustra sau aplica doar 2 fire care atarnau nestingherite. Pe pereti atarna un fel de lampadar. Din tavan, intr-un colt coborau un manunchi de alte cabluri similare cu cele ptr microfoane si camere. Din auzite, acest salon are microfoane in fiecare camera, de camere, nu stiu sigur. Ma impiedic in drum spre pat de cateva fire, gata sa cad! Adela zice ca muzica nu functioneaza, deci nu o sa avem muzica. Intr-un colt de camera, un mini-sistem cu boxe plin de praf si alte cabluri pe langa el. Prin bezna aia reusesc sa ajung la pat. Imi da Adela un prosop de pe pat, cam tocit. In alt colt al camerei o cabina de dus. Intru la dus, timp in care ea pleaca.Cabina de dus, cam de inghesuita de altfel, dau drumul la apa, presiune ...nema! Mai auzisem eu ca la unele saloane fetele au o tehnica de a da drumul la apa in cealalta baie ca sa determine clientul sa termine mai repede cu dusul. Furtunul de dus pe jos, dau sa-l ridic si imi intra degetele in capul de dus, Il intorc si vad ca nu mai avea sita... bla bla bla..spalat, iesit din dus (sapun lichid ieftin si prost), ma asez pe pat. Astept..si astept. Vine si Adela, in prosop, si ii cer o sticla de apa plata. Pleaca timp de 5 minute si revine cu apa (pret = 5 lei sau 10 lei, depinde cu ce masina apari). Ma intind pe pat, constat ca nu e pernuta. Cer si o pernuta, mai lipseste 5 minute. Se intoarce cu o pernuta maro, imbacsita de ulei si cu un miros puternic de ranced. Evident ca nu am stat cu capul pe ea. Incepe masajul de relaxare cam asa: putin pe gambe, putin pe pulpe, putin pe umeri (nici gand de talpi, maini, spate, etc..) care a durat maxim 10 minute cu tot cu body masaj. Ma intorc si pufaie ulei pe mana si laba la mare viteza, fara alt body, tease sau erotic! Incerc o tentativa de a obtine mai mult, si mi se spune ca extra cost egal cu plata masajului ptr un eventual cunnillingus, nimic altceva. Refuz politicos. Finalizez si renunt la ideea unui alt dus acolo. Imbracat, intors in receptie, vorbaraie pe balcon pret de alte cca 10 minute. Per total maxim 35 minute de la intrare la plecare.

Note: Locatie: 4 (multa mizerie si bezna)

Fata: aspect fizic : 7

Masaj relaxare: 6 cu indulgenta

Body masaj: 4 (mai mult lipsa)

Erotic: 5 frecangeala la viteza, ramas cu sechele! ;)))))

Cost total: 80 lei masaj + 5 lei apa + 25 tips (sa pot dormi linistit)

Per total: 5,5

NU recomand nici locatia, nici fetele. Eu sigur NU mai revin!

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna ziua ,eu am fost aseara si sincer chear eram curios dupa cate am citit,ce e drept MARIA nu era nici una, insa era UNIA,NCOLE,CRINA si o fata noua LARISA sa stii k am intrat cu cea noua evident imbracata in desu destul de sexy si atragator ,in camera mirosea foarte mistoo cred k avea betisoare si lumanarele muzica foarte lina iar baia curata papuci in camera...salonul arata chear bine, insa putine fete...asteptam mai multe...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...