Sari la conținut

Monica


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

vineri dupa ce am plecat de la hoasca aia cu masaju ei....am sunat-o pe monica....Locatie :8[ap ok si curat,ti se ofera si prosop.....dus inainte dus dupa]  Aspect :8 [genul de fata normala,placuta,slabuta] , Oral :8 [buicel cu tente de deep,-1 pct ca e cam scurt] , Normal:9 [merge orice pozitie si orice viteza,pasa destul de stramta] Igiena :9 [nimic de reprosat] Gfe:9+ [vorbit frumos,nu sta cu ochii pe ceas,servit cu suc,face FK] Tarif :100 nr ,180 /h lasat 200 plecat multuimit.....de revenit.....posibil....

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

vineri dupa ce am plecat de la hoasca aia cu masaju ei....am sunat-o pe monica....Locatie :8[ap ok si curat,ti se ofera si prosop.....dus inainte dus dupa]  Aspect :8 [genul de fata normala,placuta,slabuta] , Oral :8 [buicel cu tente de deep,-1 pct ca e cam scurt] , Normal:9 [merge orice pozitie si orice viteza,pasa destul de stramta] Igiena :9 [nimic de reprosat] Gfe:9+ [vorbit frumos,nu sta cu ochii pe ceas,servit cu suc,face FK] Tarif :100 nr ,180 /h lasat 200 plecat multuimit.....de revenit.....posibil....

Ceva mot? :)

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Buna! Sunt monica fata despre care se vb pe aici! Va pup si va astept cu drag!

Fata, tu mai stai pe la noi si la iarna?

Link spre comentariu

Salutare tuturor!

O mica rusinica, de neseriozitate...

Am sunat-o pe domnisoara acu' trei zile, dar era ocupata, bantuia pe undeva prin mamaia, cu o colega, care era probabil la tataia :69  

Dupa oarece parlamentari, am stabilit la propunerea mea si acceptul ei, sa ne intalnim a doua zi, pe la ora 9 trecute fix de dimineata.

Zis si facut, ieri, la 08.40 da-i si suna pe fata... nimic.... sunat la 08.50 iar nik si in cele din urma la 9, cu acelasi rezultat... :no2

 

Am catalogat asta ca o mica neseriozitate; daca nu avea de gand sa vina sau nu era sigura ca poate, mai bine spunea, ca nu era mare bai...

 

Cred ca o sa ii mai dau o sansa... :feet

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah iesti nibun ??? Poi la ora ceia matinala pi tini ti apuca fututu ??? Poi an lindicu mieu...nisi Starbucks nu dischidi la ora ceia, tu vrei sati raspuda fata asta dupe cie ia o alirgat tata noaptea prin Mamaia ??? Io am impresia ka si tu suferi di fetishu lu Obi: iti plasi sa li iei pi nepishatilea !!!

 

:)))))))))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare tuturor!

O mica rusinica, de neseriozitate...

Am sunat-o pe domnisoara acu' trei zile, dar era ocupata, bantuia pe undeva prin mamaia, cu o colega, care era probabil la tataia :69  

Dupa oarece parlamentari, am stabilit la propunerea mea si acceptul ei, sa ne intalnim a doua zi, pe la ora 9 trecute fix de dimineata.

Zis si facut, ieri, la 08.40 da-i si suna pe fata... nimic.... sunat la 08.50 iar nik si in cele din urma la 9, cu acelasi rezultat... :no2

 

Am catalogat asta ca o mica neseriozitate; daca nu avea de gand sa vina sau nu era sigura ca poate, mai bine spunea, ca nu era mare bai...

 

Cred ca o sa ii mai dau o sansa... :feet

a 08-40 o sa-ti raspunda doar Nety Sandu cu horoscopul :)L

Link spre comentariu

Buna ..pentru băiatul care a spus k sunt neserioasă si nu am rasp ieri la tel la 8:40 imi cer scuze chiar dormeam si nu am auzit tel dar nu a fost cu intentie...plus k nu am bântuit prin mamaia aiurea ci cu treaba..dar in fine imi cer scuze inco o dată.. asta nu inseamna k sunt neserioasă..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Chiar este serioasa!Adica nu gafeaza la deplasari!

Chiar are bun simt sa-si ceara scuze ,de doua ori ,fata de un idiot.Cam rar pe aici!De fapt,cam deloc...

Adica,nu ridicam statui de ceara nimanui!Doar ca fata este fairplay .

Nu-ti da mingea la fileu ca si Halep,dar nici nu-i este frica sa alerge prin teren!

 

Cu un minim de bun simt,reusesti! :)

Link spre comentariu

Ok... haideti sa dau si eu o mica replica, pentru ca am vazut ca ii luati apararea, probabil nu fara motiv...

Acea ora a fost propusa de ea, cu o zi inainte... iar faptul ca nu a raspuns a fost catalogat de mine ca "mica neseriozitate" pentru ca putea, foarte usor, sa spuna ca nu se poate si sa propuna o ora mai tarzie... daca am deranjat pe cineva cu remarca mea, imi cer scuze!

Oricum, nu mai este cazul pentru ca de data asta eu am fost neserios, deci se cheama ca suntem chit si de data asta eu imi cer scuze pentru neseriozitate... desi stabilisem o anumita ora cu ea, cu gandul sa o "pedepsesc"... m-am luat cu alte trebi si am intarziat juma de ora, fapt pentru care nu mi-a mai raspuns la telefon... de data asta nu sunt suparat, pentru ca eu am fost neseriosul.

Sper ca maine sa ma pot revansa, Monica si scuze inca o data

Link spre comentariu

Mda ..nu'i nimic stai lin..doar k nu mai sunat a doua oară azi ci doar knd am stabilit sa ne vedem in jumatate de ora.in fine..numai contează..dak tu asa vrei sa crezi despre mn e parerea ta..dar nu cred k a fost cu intentie si mi-am cerut scuze pt k stiu k nu a fost frumos..o seara buna !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...