Sari la conținut

Masaj de relaxare


Postări Recomandate

  • Telefon: ema_massage@yahoocom
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ema_massage@yahoocom
  • Oras:Bucuresti

                                                                                                            Buna,

 

                      In urma unei discutii la telefon am aflat despre acest site, astfel luand decizia sa pun si aici anunt, totodata imi cer scuze daca nu e pus unde trebuie,o sa vedeti de ce.Fara prea multe explicatii consider ca printre voi sunt si oamenii care ar putea aprecia masajul  fara sa existe in planul facut pe drum: masajul erotic.

                     N am sa incerc sa va influentez in niciun fel ,banuiesc ca aveti experienta in toate masajele din lume...as putea inventa dar nu o sa fac.Cred insa, ca  puteti sa discerneti in functie de dorinta masajul dorit  , care  persoana  minte sau nu din timbrul vocii de la telefon.

                    Ma aflu in Piata Romana,fara colega  si nu am poze .Fizic sunt:par negru,ten alb,inaltime 1,60  si 60 kg.Pentru mai multe informati ,putem vorbi la urmatorul numar de telefon:0730054967

                                                                                                                 O zi placuta!

Link spre comentariu

                                                                                                            Buna,

 

                      In urma unei discutii la telefon am aflat despre acest site, astfel luand decizia sa pun si aici anunt, totodata imi cer scuze daca nu e pus unde trebuie,o sa vedeti de ce.Fara prea multe explicatii consider ca printre voi sunt si oamenii care ar putea aprecia masajul  fara sa existe in planul facut pe drum: masajul erotic.

                     N am sa incerc sa va influentez in niciun fel ,banuiesc ca aveti experienta in toate masajele din lume...as putea inventa dar nu o sa fac.Cred insa, ca  puteti sa discerneti in functie de dorinta masajul dorit  , care  persoana  minte sau nu din timbrul vocii de la telefon.

                    Ma aflu in Piata Romana,fara colega  si nu am poze .Fizic sunt:par negru,ten alb,inaltime 1,60  si 60 kg.Pentru mai multe informati ,putem vorbi la urmatorul numar de telefon:0730054967

                                                                                                                 O zi placuta!

draga doamna , ar fi mult mai interesant , daca ai fi mai explicita si a spune amanunte clare despre ce servicii oferi . e ok am inteles , Masaj dar ce fel de masaj , preturi timp , varsta etc etc , adica o recenzie completa . va multumesc pt intelegere si mii de scuze

Link spre comentariu

Țepara,am avut programare la domnita in speța,totul bun si frumos,ajuns la locație undeva pe la piața Amzei blocul cu Mega etaj 4....

Urc in hogeacul binefăcător de minuni,la usa întredeschisa apare domnișoara,ma poftește,trec pragul si nu-și mai lua privirea de la mine,eu având o cafea in mâna,la care o întreb de ce ești așa mirata?este un pahar de cafea!....

Auzi știi eu nu pot să-ți fac masaj, credeam ca ești mai împănat,nu pot lucra,ești prea slab ai doar in jur de 75 kg nu pot să-ți fac masaj!

Am rămas interzis,neputând să dau replica!

Am făcut stânga împrejur si dus am fost!

 

Fraților femeia nu cred ca are toată tabla sus pe casa.....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Țepara,am avut programare la domnita in speța,totul bun si frumos,ajuns la locație undeva pe la piața Amzei blocul cu Mega etaj 4....

Urc in hogeacul binefăcător de minuni,la usa întredeschisa apare domnișoara,ma poftește,trec pragul si nu-și mai lua privirea de la mine,eu având o cafea in mâna,la care o întreb de ce ești așa mirata?este un pahar de cafea!....

Auzi știi eu nu pot să-ți fac masaj, credeam ca ești mai împănat,nu pot lucra,ești prea slab ai doar in jur de 75 kg nu pot să-ți fac masaj!

Am rămas interzis,neputând să dau replica!

Am făcut stânga împrejur si dus am fost!

 

Fraților femeia nu cred ca are toată tabla sus pe casa.....

Ema spune Romana ,tu spui Amzei 

Link spre comentariu
  • Telefon: ema_massage@yahoocom
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ema_massage@yahoocom
  • Oras:Bucuresti

draga doamna , ar fi mult mai interesant , daca ai fi mai explicita si a spune amanunte clare despre ce servicii oferi . e ok am inteles , Masaj dar ce fel de masaj , preturi timp , varsta etc etc , adica o recenzie completa . va multumesc pt intelegere si mii de 

 

Țepara,am avut programare la domnita in speța,totul bun si frumos,ajuns la locație undeva pe la piața Amzei blocul cu Mega etaj 4....

Urc in hogeacul binefăcător de minuni,la usa întredeschisa apare domnișoara,ma poftește,trec pragul si nu-și mai lua privirea de la mine,eu având o cafea in mâna,la care o întreb de ce ești așa mirata?este un pahar de cafea!....

Auzi știi eu nu pot să-ți fac masaj, credeam ca ești mai împănat,nu pot lucra,ești prea slab ai doar in jur de 75 kg nu pot să-ți fac masaj!

Am rămas interzis,neputând să dau replica!

Am făcut stânga împrejur si dus am fost!

 

Fraților femeia nu cred ca are toată tabla sus pe casa.....

Buna!Motivul pentru care nu te am primit a fost acela ca m  ai privit ca pe o bucata de carne ....nu ca un om care stia sa faca masaj intr adevar .Apoi mai e si faptul ca deja aveai muschi   si era  posibil sa imi rup degetele .Scuza mi sinceritatate   !

Link spre comentariu

Hai ca mai era un pic si se facea anu’ da’ bine ca avem in raspuns sa vedem argumentele din ambele parti, gen.

Pe bune, nu stiu cat de relevant si pentru cine mai este un raspuns dupa o recenzie de acu un an.

Msi bine o actualizare de servicii. Si niste poze

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...