Sari la conținut

Stiti ceva de domnisoarele astea doua? 0753344774


Vizitator etala

Postări Recomandate

Vizitator etala
Reputație: 0

Am vorbit cu ele, au actualizat intre timp anuntul... Si au schimbat si numarul :))

 

120 fin oral ,

160 fin combinat,

300 ora combinat cu amandoua.

 

Raspund numai in partea a doua a zilei, ceea ce poate fi un dezavantaj pentru unii dintre noi. Eu sunt foarte tentat si cred ca fac cumva sa ajung la ele luni, o sa revin cu o recenzie daca e. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Am trecut eu pe la ele week-endul trecut. Nu știu dacă încă mai sunt prin Alba Iulia.
Am optat pentru servicii cu ambele. 160 finalizarea cu ambele, 80 doar cu una.
Pozele sunt reale, fetele sunt frumoase, știu meserie. Am fost primul client pe aacea zi (undeva după ora 14:00) și erau destul  de somnorose, în special una dintre ele. AM petrecut cam o jumtate de oră cu ele, ON și NP cu ambele. Au meritat 160 de lei, nu-mi pare rău de banii dați. Doar că dacă ar fi fost mai fresh ar fi fost mult mai bine.

Ca aspect general, sunt bune ambele, corpuri OK, sâni fermi, fără surplus de grăsime.
ON: 9 pentru ambele
NP: tot 9 pentru ambele
FK nu acceptă
Anal nu am întrebat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator etala
Reputație: 0

Am ajuns si eu la domnisoare cumva. Raspund foarte greu la telefon, dar cumva cumva am reusit. Cum spunea si colegul de mai sus, mi-a raspuns o voce somnoroasa, plictisita.

 

Locatia e in spate la Bosfor Kebab, a doua straduta, intr-un apartament cu 2 camere. Nu e prea mare si nu e wow, dar e renovat frumos, cu un pat mare in dormitor (care cam scartaie cand dai la buci).

 

Am ajuns la usa, surpriza, domnisoara blonda era incuiata in casa, a trebuit sa astept 10min sa vina colega sa deschida usa. A sosit bruneta, am intrat, s-au certat un pic, dupa care m-au invitat in dormitor. Initial am vrut doar un ON cu amandoua, 120ron. S-au apucat, bruneta era sefa, ea facea si oralul mai bine cu toate ca e mai uratica asa.. Dar in timp ce imi facea bruneta oral, m-am jucat cu sanii blondei, cu pasarica, funduletul si am cerut si normal (am dat la sfarsit inca 40 de lei). Blonda micuta e tare buna, are carnea tare si e bronzata, se implica fain, te strange in brate, etc. Am dat 2minute si in bruneta, dar m-am intors la blonduta ca imi placea mai mult, la un moment dat bruneta s-a simtit jignita, a spus ca iese din camera daca ne deranjeaza :)))

 

Am finalizat in caciulita, am mai dat la final 40de lei si dus am fost.

 

Notele de rigoare:

Locatie: 8

Aspect fete: Blonda 8.50, Bruneta 6.50

ON: Bruneta 9, Blonda 7.50

Normal protejat: Bruneta 5, Blonda 9 (daca era si un FK, dadeam 10)

 

Decartat 160 de lei, am stat cam 30min. Eu zic ca merita, de banii astia nu prea gasesti nici macar una singura cum trebuie, apai doua...

De revenit. Recomand!

 

Fetele ziceau ca sunt din Sibiu, dar sunt "pasari calatoare", nu mai stau mult in Alba, inca le suna multa lume pentru anuntul anterior, din Arad.

 

Ciocane tari si spor la ciocanit!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...