Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ralu, daca vorbesti cu Rebe intreaba daca ar fi de acord sa o facem in 3 candva

Cam 2 ore ca intr-o ora nu as putea sa ma bucur suficient de amandoua

Si cat ar fi amenda  :kiss3

PS. Multumesc pentru azi, ai fost minunata ca intodeanua 

Nu o sa pot ajunge la party fiindca am organizat cu baietii un off-road pe week-end

Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

In acesti 150€ este inclusă mancare tip aperitive,băuturi:whiskey,vin,vodka,bere,sucuri,apa.sex normal,oral,show lesbi,ce iti poti dori de la 2 femei odată,mai puțin sex anal.ora de începere e undeva intre 23-24 si durata va fii cat va fi distracție,o ora maxima e sa spunem....ora 5.:) va puuuup :*

pfffuuuu ce as fi venit si eu dar chiar in ziua cu pricina nu pot pleca asa departe

Oricum distractie placuta celor care se vor bucura de aceste doua minunatii

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

 Al doilea party organizat de Raluca,a fost in acceptiunea mea mult mai reusit decat primul si asta din doua considerente:colega de aseara a Ralucai a fost ca prestatie cu mult peste colega care a adus-o la primul party in noiembrie,iar pretu impus de fete a selectat clar clientela,fetele apucand sa se ocupe mult mai pe-ndelete de noi.Eu cel putin am terminat de 3 ori iar toate astea in cursul unei nopti,deci fara graba,cu socializare,Raluca fiind din nou la inaltime ca si prima data la capitolul organizare.In afara de sex nebun la discretie in haita,separat,prin pat ,pe jos, la etaj,la parter,RALU a mai avut in meniu pt noi,platouri reci cu de toate,wisky,vin,bere,cafea,sucuri,apa plata,minerala toate la discretie!!!Si peste toate pizda pe toata mana!!!O ADEVARATA PROFESIONISTA,ea si colega ei Rebe 2000 si deja ne gandim la urmatorul,care daca iese macar asa ar fi extraordinar!!!Dar dupa cum o stiu pe Ralu de-abia astept sa vad ce surprize de viitor ne mai pregateste.Te pup RALU si iti multumesc pt perseverenta ta de a ma termina si a treia oara!Clar 10 pe linie!!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

 Al doilea party organizat de Raluca,a fost in acceptiunea mea mult mai reusit decat primul si asta din doua considerente:colega de aseara a Ralucai a fost ca prestatie cu mult peste colega care a adus-o la primul party in noiembrie,iar pretu impus de fete a selectat clar clientela,fetele apucand sa se ocupe mult mai pe-ndelete de noi.Eu cel putin am terminat de 3 ori iar toate astea in cursul unei nopti,deci fara graba,cu socializare,Raluca fiind din nou la inaltime ca si prima data la capitolul organizare.In afara de sex nebun la discretie in haita,separat,prin pat ,pe jos, la etaj,la parter,RALU a mai avut in meniu pt noi,platouri reci cu de toate,wisky,vin,bere,cafea,sucuri,apa plata,minerala toate la discretie!!!Si peste toate pizda pe toata mana!!!O ADEVARATA PROFESIONISTA,ea si colega ei Rebe 2000 si deja ne gandim la urmatorul,care daca iese macar asa ar fi extraordinar!!!Dar dupa cum o stiu pe Ralu de-abia astept sa vad ce surprize de viitor ne mai pregateste.Te pup RALU si iti multumesc pt perseverenta ta de a ma termina si a treia oara!Clar 10 pe linie!!!

Hmmm......am o ciuda ca nu am venit. Ma bucur ca v-ati distrat si data viitoare neaparat vin si eu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...