Sari la conținut

Amalia outcall 30+, YM [email protected], tel: 0755411159


sadiku

Postări Recomandate

Am cunoscut-o personal in urma cu cca. 1 an. Cadoul cerut 450 lei, insa e genul de femeie constienta de propriai valoare iar odata ce dispui de suma, dimineti la rand era prezenta in mintea mea amintirea ei.

O vizitez de atunci si de cate ori decid sa o "vad" de atatea ori este prezenta in mintea mea diminetile ce urmeaza.

Scunda, bine proportionata (natura a fost darnica cu ea chiar peste masura) , placuta, isteara iar in dormitor te vei simti ca la amanta preferata.

Totul decurge protejat.

Ca nota ii dau 10 pe linie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu cred ca si-a pus silicoane, mama natura a fost darnica cu ea si cu bustul ei in mod special.

Nu am intentia sa te contrazic....dar uitandu-ma la pozele recente, tind sa observ ca sanii ei s-am mai umflat...defapt toata fata s-a cam umflat si de aia pare cum ca si-ar fi bagat silicoane.... Dau vina pe iluzia optica... :) Spor

Link spre comentariu

salutare ! am revizitat pe  Amalia dupa aproximativ 2 ani de zile .

 

locatia : 9 , bloc nou , aleea garbau 

 

Amalia : 8 , sa mai ingrasat putin , dar sanii aia sunt bestiali , asa sani mai rar , nu se compara cu nici o pereche de silicoane din lume , mi-au placut la nebunie 

 

igiena : 10 , a facut dus inainte , apreciez ca nu se parfumeaza , e naturala ce mai ...

 

oral : 8 face doar protejat , are grija fata de ea deoarece are o fetita si nu vrea probleme de sanatate

 

normal : 7.5 , iti da senzatia ca ii place, geme destul de tare , in unele momente ma opream , imi era mie frica sa nu auda vecinii :laugh2 , plus ca e f stramta , e o senzatie placuta

 

halatul ; 450 lei pt o ora , 2 finalizari

 

concluzie ; nu cred ca as mai reveni la ea , pretul e destul de mare , si oralul protejat nu-i prea place nimanui ;

 

dar daca aveti vreo fantezie cu o mamica de vreo 35-38 ani si sani bestiali , merita sa incercati, e amabila , vb frumos si nu se grabeste

 

sa futeti sanatosi !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu s-a pensionat! Lucreaza insa in circuit inchis pentru ca nu vrea sa riste. Ca sa intrati pe lista trebuie sa fiti foarte convingatori si corecti pentru ca sa fie sigura ca nu se trezeste cu vreun nebun la usa. Oricum nu primeste mai mult de un client pe zi. In rest este cea mai veritabila MILF din Cluj, o combinatie intre Connie si Rebecca16, insa cu trei mari atuuri: nu risti sa te intersectezi cu un confrate, are cei mai mari, naturali si tari sani din cati am pipait si e foarte stramta( chiar daca are 35 de ani si o nastere la activ)!

Daca vreti sa va primeasca scrieti-i un sms in care sa va prezentati , ea cere ceea ce ofera( din cauza fetitei): discretie si seriozitate!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am auzit ca lucreaza doar cu clientii cunoacuti si prin recomandari!! Are copil doamna si isi cam.protejeaza intimitatea si sanatatea cerc inchis!! Gazela veche la.cj a format la unmomendat un cuplu pe situl de swing hotswingers.ro...dar de doi trei ani a iesit si de pe acol.

Link spre comentariu

  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj

Nu am reușit niodata sa ajung la ea. Am încercat sms și apel, dar am rămas fără răspuns.

Ma ajuta cineva cu o recomandare la d-ra.

Rămân dator pt asta. Poate îmi scrie cineva în privat.

O zi buna!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...