Sari la conținut

dsvgdjhsbdhsbchjsa


Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

Va miscati cam greu, eu am fost ieri la fata si a fost bine. :) Recenzia urmeaza.

 

Eu am futut-o in 2017 Sic!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am fost la 7 asa cum am stabilit aici.Fu bine, parca oralul mai bun decat imi aduceam aminte.Normalul wow, cu ea on top mai ales.Blonduta, bronzata, supla, zambitoare, fresh, lipicioasa.

Doua mici lipsuri: lipsa tocuri si lipsa fk.Dupa ce am plecat s-a dus la mall sa isi cumpere tocuri, fk din pacate nu se gaseste la mall si as fi sarutat-o in draci.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va miscati cam greu, eu am fost ieri la fata si a fost bine. :) Recenzia urmeaza.

  

Am fost la 7 asa cum am stabilit aici.Fu bine, parca oralul mai bun decat imi aduceam aminte.Normalul wow, cu ea on top mai ales.Blonduta, bronzata, supla, zambitoare, fresh, lipicioasa.

Doua mici lipsuri: lipsa tocuri si lipsa fk.Dupa ce am plecat s-a dus la mall sa isi cumpere tocuri, fk din pacate nu se gaseste la mall si as fi sarutat-o in draci.

Multumesc

Pup

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Aaaa la Marasesti? Pai acolo nu sunt si fetite din alea pe strada? :)) alea lucreaza doar la finalizare. Din pacate asta e cam naspa ca nu faci si la finalizare, nu de alta dar eu unul nu platesc o ora pt ca nu pot face 2 finalizari intr o ora deci prefer una de o jumatate de ora. Si sunt sg ca nu sunt singurul. ;)

Mai fa lucru manual ca sa capeti anduranta.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Am fost la 7 asa cum am stabilit aici.Fu bine, parca oralul mai bun decat imi aduceam aminte.Normalul wow, cu ea on top mai ales.Blonduta, bronzata, supla, zambitoare, fresh, lipicioasa.

Doua mici lipsuri: lipsa tocuri si lipsa fk.Dupa ce am plecat s-a dus la mall sa isi cumpere tocuri, fk din pacate nu se gaseste la mall si as fi sarutat-o in draci.

Nu te-a lasat s-o saruti sa nu te indragostesti, e spre binele tau :)

Oricum, cine le mai intelege?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...