Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost acum 3 zille la Diana.Am sunat si am intrebat daca pot face o programare in 30 min si mi-a spus ca in 45 daca vreau.Am acceptat si m-am dus .Locatia este la Piata Muncii vizavi de Agip intre Cazino si Banca Carpatica.Inconvenientul locatiei este ca sunt 3 fete si o singura camera, o fata mai plinuta si mica de inaltime 155 cm,Una roscata cam de 160 cm,nu prea atragatoare la fata da cu sani frumosi si fundulet mic si bombat9buna de tragere).Am steptat vreo 5 min in bucatarie cu fetele pana a terminat un client dupa care am fost invitat de Diana in camera si am fost intrebat daca vreau sa fac dus,mi s-a oferit un prosop curat si am fost condus la dus dupa care s-a dus si ea.Actiunea s-a desfasurat cu mangaieri reciproce,sarutari pe corp si sani atunci cand a inceput sa geama foarte frumos,moment in care am dus maina la pasarica ei si am inceput sa o mangai provacandui si un orgasm (asa a parut,la femei nu se stie niciodata)am rugato sa urce deasupra si sa monteze prez,ea s-a conformat si s-a urcat peste mine dar fara sa moneze prez.S-a urcat deasupra picioarelor fara sa o bage inauntru,punandumi sani pe fata si invitanduma sa o gust in continuare si sa o apuc de fundul obraznic.A urmat apoi calaria cu ea deasupra,cu niste miscari frumoase si gemete placute,moment in care am si dat drumul la soldatei.Apoi am platit frumusetea de fata,am intrat la dus si m-am tirat.Fata 8.5,Sani 10,Fundul-10,Oral a fost putin ca eram foarte infierbantat dar facut binisor 9,Normal 9.5 asta si din vina mea ca am stat putin inauntru,Locatia 7 daca avea doar o singura colega sau deloc era de 9. Corp 8,5 celor care le plac skiny o recomand pe colega roscata.Gfe 9.  60fin/120 ora.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...