Sari la conținut

Pustoaica de 18 ani 0752376520


Postări Recomandate

Vizitator mefistofel85
Reputație: 0

Hello all, prima postare/review, deci nu ma linsati daca omit ceva  :sweatingbullets:

Am facut programare de ieri pentru astazi(a spus si fata ca prefera sa lucreze cu programari) La telefon nu a raspuns, insa i-am trimis un sms dupa care ne-am auzit si la telefon, fire comunicativa si rabdatoare, mi-a specificat ca nu face finalizare orala si nici anal, pretul pe ora 300.

Programare respectata, m-a sunat cand a ajuns in zona. Dupa ce s-a schimbat in "hainele de munca"(panties si sutien + niste tocuri care o salta pe la 1.80 lejer, poate mai bine), am trecut la un preludiu, mangaieri, FK...saruta demential :wub , nu am observat sa aiba restrictii la sarutari, m-am plimbat pe tot corpul. A continuat cu un oral foarteee scurt, deoarece am vrut si eu sa o gust, asa ca ne-am mutat intr-un 69, her on top, clasicul misionar, ceva actiune sideways, doggy...se misca bine oricum o pui, nu comenteaza, geme frumos, foarte stramta chiar si cu lubrifiant. Am terminat in vreo 40-45 min, a facut un dus si ne-am luat la revedere...cu promisiunea ca o sa revin cu un telefon saptamana viitoare  :bow2

 

Locatie: 10 (am facut curat inainte ^^ )

ON - 9

NP - 10(inca imi tremurau genunchii dupa ce a plecat)

Igiena - 10

Aspect - 9

GF experience - 8

Halat - 300/h

Link spre comentariu
Vizitator mefistofel85
Reputație: 0

Arata exact ca in poze, iar la fata, nu am ce comenta, este faina, genul de tipa dupa care salivam prin liceu...pare de 20-21, insa cam toate pustoaicele arata mai mature, deci destul de probabil sa aiba 18 dupa cum spune.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

In urma cu vreo saptamana era activa, am beneficiat de servicii remarcabile; intamplator dupa cateva zile am vazut-o la mall, insotita de un baiat, pareau apropiati ....

Da, am avut senzatia ca ii arata baiatului clientii ei - pe mine, adica.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu cred ca si l-a schimbat. Am sunat-o sambata dupa ora 19, mi-a spus ca nu poate atunci si sa revin cu un telefon a doua zi la ora 14. Am uitat sa sun la 14 (greseala mea), am incercat la ora 15 si nu a raspuns. Concluzia e ca inca mai activeaza. Poate isi mai ia pauze sau o fi pe stop. Acum de exemplu ii intra mesageria. Revin cu o recenzie cand o bifez.

Link spre comentariu

Nu cred ca si l-a schimbat. Am sunat-o sambata dupa ora 19, mi-a spus ca nu poate atunci si sa revin cu un telefon a doua zi la ora 14. Am uitat sa sun la 14 (greseala mea), am incercat la ora 15 si nu a raspuns. Concluzia e ca inca mai activeaza. Poate isi mai ia pauze sau o fi pe stop. Acum de exemplu ii intra mesageria. Revin cu o recenzie cand o bifez.

Nu mai are anunt si telefonul e inchis sau nu raspunde..

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Stie cineva daca mai e prin zona fata? :)

Și șters anunțul de câteva săptămâni, eu am mai incercat sa o sun in perioada aceasta dar tot ii intra căsuța vocală, cred că s-a lăsat o perioada cel puțin așa sper eu că aș vrea să o mai chem la mine daca de mai reapuca pentru că este o fata superbă, mi-a plăcut mult de ea și oferă servicii de cea mai buna calitate, plus sărutul ei este formidabil, i-am și zis ei când a fost la mine că este fata cu care m-am sarutat cel mai bine..
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

  Am primit saptamana aceasta vizita domnisoarei Alexandra.

 

  Am sunat-o, mi-a spus politicos sa revin in aproximativ doua ore pentru ca atunci va fi disponibila. Am revenit, i-am comunicat unde stau, urmand sa ii trimit adresa exacta prin SMS (a venit cu taxi). Dupa aproximativ 20 de minute, a sunat la interfon. I-am deschis si am asteptat-o sa urce scarile. Si-a facut aparitia o domnisoara superba, intr-o rochie mulata, pe tocuri.Turn-on de la prima privire.

 

   Am poftit-o inauntru, am servit-o cu un pahar cu apa rece (minerala ca nu aveam plata - Cola si suc de portocale a zis ca nu bea), moment in care a tinut sa imi comunice regulile (pret, servicii, durata). Am optat pentru o finalizare (cu actiune aproximativ 20 de minute). Oralul il face neprotejat sau protejat, in functie de igiena (in cazul meu neprotejat). A mers spre baie pentru o reimprospatare si a revenit goala (inainte sa intre la baie i-am inmanat cei 200 RON pentru o finalizare). Asa cum intuiam, corpul este superb (fara celulita, fund misto, sani mici spre medii dar fermi, talie subtire, un tatuaj pe spate (nu dau detalii). Eu tocmai iesisem de la dus; am inceput sa ne sarutam, iar apoi a continuat cu un oral neprotejat foarte bine executat. Nu s-a ajutat de maini, atentie la zonele adiacente, tentative reusite de deep, se uita in ochii tai cand o suge...

  

   Am continuat cu un 69, ea deasupra. Am fericit-o cu limbi in pasarica si in fund, parea ca ii place (as fi stat asa o zi intreaga, dar mai aveam lucruri de facut). Am trecut apoi la normal protejat. Am optat pentru pozitia misionarului si umeri-craci, pozitie in care am si finalizat. As fi vrut si doggy style si lady-on-top, dar eram eu prea infierbantat sa mai rezist. Se implica si la normal, tipa, se uita la tine, saruta, ii place (cel putin asa cred). 

 

   Dupa ce am finalizat am mai povestit putin, s-a dus la dus pentru reimprospatare, apoi am continuat sa povestim cateva minute, si dusa a fost. DTD peste 35 de minute. In timpul actiunii nu m-am simtit deloc grabit.

 

   Notele:

 

  Aspect: 9.5 (frumoasa la fata, corp beton, e o nota mare pentru unul ca mine care e obsedat de sani mari)...

  Igiena: 10 (nici un miros suspect la pasarica sau fund, proaspat epilata), curata

  Oral: 9.5 (printre cele mai bune de care am avut parte, si am avut parte de multe; daca la varsta asta se pricepe atat de bine, are un potential urias)

  Normal: 8.5 (s-a miscat bine, as fi vrut sa incerc mai multe pozitii, dar am finalizat eu prea repede... poate data viitoare)

  Anal: nu face

  Atitudine: 10 (saruta daca ai igiena corespunzatoare, este amabila, poti sa porti o conversatie cu ea)

  Locatie: 9 (ca doar este a mea si am facut curat inainte sa vina...) :-)

  Halatul: 200 RON/Nr.

 

   Per total o experienta foarte placuta, pentru mine e de revenit (ea la mine)...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Avand drum prin TM zilele astea imi zic ca poate merit un tratament mai special....si nu stiam ce ma astealta cand am sunat la nr ei!!!!

 

Fara comentarii....clar face parte din categoria "MAI VREAU". Dupa ce am trecut de momentul acela de "inceput", cu oferta si preturi a intrat in baie sa se schimbe...iesind afara dezbracata complet purtand doar tocurile din poza. O adevarata printesa.

 

Ce s-a intamplat e descris si mai sus de alti colegi dar va pot spune cu mana pe inima ca e pacat sa va bateti joc de o asemenea fata. Notele daca intereseaza le cineva sunt 10 la toate capitolele.

 

Noi aici de fapt ne expunem trairile si din punctul meu de vedere ea este in top...de departe una din cele mai bune experiente ale mele

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

  Am primit saptamana aceasta vizita domnisoarei Alexandra.

 

  Am sunat-o, mi-a spus politicos sa revin in aproximativ doua ore pentru ca atunci va fi disponibila. Am revenit, i-am comunicat unde stau, urmand sa ii trimit adresa exacta prin SMS (a venit cu taxi). Dupa aproximativ 20 de minute, a sunat la interfon. I-am deschis si am asteptat-o sa urce scarile. Si-a facut aparitia o domnisoara superba, intr-o rochie mulata, pe tocuri.Turn-on de la prima privire.

 

   Am poftit-o inauntru, am servit-o cu un pahar cu apa rece (minerala ca nu aveam plata - Cola si suc de portocale a zis ca nu bea), moment in care a tinut sa imi comunice regulile (pret, servicii, durata). Am optat pentru o finalizare (cu actiune aproximativ 20 de minute). Oralul il face neprotejat sau protejat, in functie de igiena (in cazul meu neprotejat). A mers spre baie pentru o reimprospatare si a revenit goala (inainte sa intre la baie i-am inmanat cei 200 RON pentru o finalizare). Asa cum intuiam, corpul este superb (fara celulita, fund misto, sani mici spre medii dar fermi, talie subtire, un tatuaj pe spate (nu dau detalii). Eu tocmai iesisem de la dus; am inceput sa ne sarutam, iar apoi a continuat cu un oral neprotejat foarte bine executat. Nu s-a ajutat de maini, atentie la zonele adiacente, tentative reusite de deep, se uita in ochii tai cand o suge...

  

   Am continuat cu un 69, ea deasupra. Am fericit-o cu limbi in pasarica si in fund, parea ca ii place (as fi stat asa o zi intreaga, dar mai aveam lucruri de facut). Am trecut apoi la normal protejat. Am optat pentru pozitia misionarului si umeri-craci, pozitie in care am si finalizat. As fi vrut si doggy style si lady-on-top, dar eram eu prea infierbantat sa mai rezist. Se implica si la normal, tipa, se uita la tine, saruta, ii place (cel putin asa cred). 

 

   Dupa ce am finalizat am mai povestit putin, s-a dus la dus pentru reimprospatare, apoi am continuat sa povestim cateva minute, si dusa a fost. DTD peste 35 de minute. In timpul actiunii nu m-am simtit deloc grabit.

 

   Notele:

 

  Aspect: 9.5 (frumoasa la fata, corp beton, e o nota mare pentru unul ca mine care e obsedat de sani mari)...

  Igiena: 10 (nici un miros suspect la pasarica sau fund, proaspat epilata), curata

  Oral: 9.5 (printre cele mai bune de care am avut parte, si am avut parte de multe; daca la varsta asta se pricepe atat de bine, are un potential urias)

  Normal: 8.5 (s-a miscat bine, as fi vrut sa incerc mai multe pozitii, dar am finalizat eu prea repede... poate data viitoare)

  Anal: nu face

  Atitudine: 10 (saruta daca ai igiena corespunzatoare, este amabila, poti sa porti o conversatie cu ea)

  Locatie: 9 (ca doar este a mea si am facut curat inainte sa vina...) :-)

  Halatul: 200 RON/Nr.

 

   Per total o experienta foarte placuta, pentru mine e de revenit (ea la mine)...

Outcall 200 roni? plm asta e best buy ! :bow

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...