Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Pustoaica de 18 ani 0752376520

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
529 raspunsuri in acest thread

#521 tomytm69

tomytm69

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Inscris la:
    04 April 2018
  • Reputatie: 0

Postat 04 April 2018 - 09:48 PM

''prietene'' m-am intalnit cu ea si m-am simtit bine anul trecut, si ma intalnesc si meine, problema e ca nu am facut recenzie atunci???

wtf, nu m-am intalnit cu ea azstazi, maine ma intalnesc cu ea...nu trebuie sa crezi, ideea e ca e o super femeie ;)

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#522 petre441

petre441

VIP Member

• VIP Member
    • 1022 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2012
  • Reputatie: 341

Postat 04 April 2018 - 11:05 PM

''prietene'' m-am intalnit cu ea si m-am simtit bine anul trecut, si ma intalnesc si meine, problema e ca nu am facut recenzie atunci???

wtf, nu m-am intalnit cu ea azstazi, maine ma intalnesc cu ea...nu trebuie sa crezi, ideea e ca e o super femeie ;)

clar....maine o sa avem o super recenzie....sa vedem care recenzii o sa mai faci la altele

• 0

#523 ccfdtig

ccfdtig

VIP Member

• VIP Member
    • 1699 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017
  • Reputatie: 609

Postat 05 April 2018 - 06:41 AM

A! Nu-ti fa probleme, doar si-a dat cu parerea. :)
    • 0

#524 ccfdtig

ccfdtig

VIP Member

• VIP Member
    • 1699 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017

Postat 05 April 2018 - 06:43 AM

clar....maine o sa avem o super recenzie....sa vedem care recenzii o sa mai faci la altele

Pa tine toti te deranjeaza ? :) Lasa mai omu in pace. Nu ti-a zis absolut nimic si te legi de el. Leaga-te de mine intotdeauna, dc nu ai de cine si asta iti e pofta...;) Sarbatori cu bucurie ! :)

Aceasta postare a fost editata de ccfdtig: 05 April 2018 - 06:44 AM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#525 petre441

petre441

VIP Member

• VIP Member
    • 1022 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2012

Postat 05 April 2018 - 10:24 AM

Pa tine toti te deranjeaza ? :) Lasa mai omu in pace. Nu ti-a zis absolut nimic si te legi de el. Leaga-te de mine intotdeauna, dc nu ai de cine si asta iti e pofta... ;) Sarbatori cu bucurie ! :)f

Fiind totusi saptamana mare nu pot sa iti urez decat ...cauta un psihiastru.....oamenii te ignora dar tu ii dai tot inainte....cat de mare e gradina ta doamne....te rog ultima oara,ai macar un minim de decenta,si uita de existenta mea....chiar daca maintea ta e foarte ingusta,nu poti intelege ca eu nu exist pentru tine ?????

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#526 ccfdtig

ccfdtig

VIP Member

• VIP Member
    • 1699 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017

Postat 05 April 2018 - 10:42 AM

Fiind totusi saptamana mare nu pot sa iti urez decat ...cauta un psihiastru.....oamenii te ignora dar tu ii dai tot inainte....cat de mare e gradina ta doamne....te rog ultima oara,ai macar un minim de decenta,si uita de existenta mea....chiar daca maintea ta e foarte ingusta,nu poti intelege ca eu nu exist pentru tine ?????

Am o vaga impresie ca ar fi bine ca tu ar trebui sa consulti un medic dar nu ti-o spun ca pe o jignire cum s-ar putea sa ai impresia. Aici scriu cd doresc si unde consider fara a avea nevoie de confirmari, + sau -. Parerea ta nu ma intereseaza nici pe mine, doar ti-am atras atentia ca te legi aiurea de oameni, atata tot. Am observat asta dupa ce am citir ceva postari. Sarbatori fericite ! Ai decenta si nu mai raspunde. Fii tu ala inteligentu. ;)
    PS: cd te mai obs ca te legi aiurea...te fac din nou atent, daca imi cad ochii pe vreun ms, nu special...;)
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#527 petre441

petre441

VIP Member

• VIP Member
    • 1022 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2012

Postat 05 April 2018 - 01:02 PM

Am o vaga impresie ca ar fi bine ca tu ar trebui sa consulti un medic dar nu ti-o spun ca pe o jignire cum s-ar putea sa ai impresia. Aici scriu cd doresc si unde consider fara a avea nevoie de confirmari, + sau -. Parerea ta nu ma intereseaza nici pe mine, doar ti-am atras atentia ca te legi aiurea de oameni, atata tot. Am observat asta dupa ce am citir ceva postari. Sarbatori fericite ! Ai decenta si nu mai raspunde. Fii tu ala inteligentu. ;)
    PS: cd te mai obs ca te legi aiurea...te fac din nou atent, daca imi cad ochii pe vreun ms, nu special... ;)

Am inteles...esti atat de frustrat si lipsit de personalitate in viata reala incat aici trebuie sa refulezi.O sa aplic tactica lui bolovan in privinta ta.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#528 ccfdtig

ccfdtig

VIP Member

• VIP Member
    • 1699 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017

Postat 05 April 2018 - 02:06 PM

Am inteles...esti atat de frustrat si lipsit de personalitate in viata reala incat aici trebuie sa refulezi.O sa aplic tactica lui bolovan in privinta ta.

:) sigur ca ai inteles. Numai ca nu ai inteles ca acesta esti tu de fapt. Nu sunt curios ce tactica aplici. ;) Haloooo, trezeste-te esti intr-un mediu virtual. Frustrarile despre oricine de la capatul celalalt, fiindca nu-l cunosti pe om in viata reala, sunt ale tale si numai ale tale. :)))))))))))
    Nu ai dovedit nici acum ca tu esti ala inteligentu. A cata oara ? :))))))))))))))))

Aceasta postare a fost editata de ccfdtig: 05 April 2018 - 02:09 PM

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#529 >maru88<

maru88

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 453 Postari:
    • Inscris la:
      23 March 2013
  • Reputatie: 244

Postat 05 April 2018 - 09:15 PM

:) sigur ca ai inteles. Numai ca nu ai inteles ca acesta esti tu de fapt. Nu sunt curios ce tactica aplici. ;) Haloooo, trezeste-te esti intr-un mediu virtual. Frustrarile despre oricine de la capatul celalalt, fiindca nu-l cunosti pe om in viata reala, sunt ale tale si numai ale tale. :)))))))))))
    Nu ai dovedit nici acum ca tu esti ala inteligentu. A cata oara ? :))))))))))))))))

Nici tu n-ai prea multa minte. Vedeti ca e rubrica de DG, puteti sa o labariti acolo. Sau in privat. Pe mine, mizeriile dintre voi nu ma intereseaza.

Aceasta postare a fost editata de maru88: 05 April 2018 - 09:16 PM

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#530 ccfdtig

ccfdtig

VIP Member

• VIP Member
    • 1699 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017

Postat 10 April 2018 - 11:48 AM

Nici tu n-ai prea multa minte. Vedeti ca e rubrica de DG, puteti sa o labariti acolo. Sau in privat. Pe mine, mizeriile dintre voi nu ma intereseaza.

Nimeni nu o lungea pe aici, daca nu se lua aiurea de acel user, care efectiv a povestit ce si cum. Momentul acela nu l-ai surprins, ca sa poti sa te exprimi, este ? Nici restul discutiilor a N useri pe acest topic, off topic, tot nu le-ai surprins, este ? :) Oricum, chiar dc abia acum ai obs discutia, iti dau dreptate...de aceea am deschis pe DG topicul chat la liber. ;)
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi