Sari la conținut

Pustoaica de 18 ani 0752376520


Postări Recomandate

Buna Alexandra! Cand te pot suna sa dau de tine?? Am incercat de foarte multe ori sa te sun, dar nu rasp. nimeni!

Multumesc pt. raspuns!

recunosc ca raspund foarte greu, imi pare rau pentru asta . Poti eventual sa imi lasi un mesaj cu username-ul de pe forum si sa Menționezi sa te sun cand am timp si orele la care te pot suna . Multumesc pentru înțelegere :*
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

programul meu incepe de la 13.00 , disponibilitatea variază in functie de programările care pe am , prețurile sunt aceleași , 200 lei finalizarea si 300 lei ora , te pup si eu

Te sun maine

Link spre comentariu

Cu Alexandra am patit un eveniment nefericit undeva la sfarsitul lunii noiembrie 2017. Ne-am inteles ca ne vedem intr-o seara la hotel la ora 22, eu special pentru intalnirea asta am rezervat o camera. Cu o ora inainte vorbesc cu ea si confirma ca vine la mine la hotel la 22. 

Si apoi la 21:43 primesc un sms de la ea....scria ca-i pare rau, dar au intervenit niste probleme personale si nu mai poate sa vina....si nu a venit, toata seara mea a fost stricata.

Probabil nu toate lumea pateste ca mine, dar faze de genul se pot repeta. Pentru mine ramane o neserioasa.  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bun venit Alexandra,

 

Cu regret vreau sa-ti spun ca am incercat in nenumarate zile sa dau de tine,te-am sunat,am lasat mesaj ca pot fi contactat oricand esti disponibila si nimic,poate pe viitor voi avea mai mult succes,poate te gandesti si la o locatie pe viitor ar fi excelent!

Voi incerca sa te contactez ,poate in perioada urmatoare esti mai libera si voi avea noroc sa te cunosc.

Link spre comentariu

Bun venit Alexandra,

Cu regret vreau sa-ti spun ca am incercat in nenumarate zile sa dau de tine,te-am sunat,am lasat mesaj ca pot fi contactat oricand esti disponibila si nimic,poate pe viitor voi avea mai mult succes,poate te gandesti si la o locatie pe viitor ar fi excelent!

Voi incerca sa te contactez ,poate in perioada urmatoare esti mai libera si voi avea noroc sa te cunosc.

buna , recunosc ca raspund foarte greu , am menționat si mai sus ca imi pare rau pentru asta . Poti sa imi lasi astazi un mesaj cu username-ul de pe forum si am sa te sun cat pot de repede . Multumesc pentru înțelegere !
Link spre comentariu

Cu Alexandra am patit un eveniment nefericit undeva la sfarsitul lunii noiembrie 2017. Ne-am inteles ca ne vedem intr-o seara la hotel la ora 22, eu special pentru intalnirea asta am rezervat o camera. Cu o ora inainte vorbesc cu ea si confirma ca vine la mine la hotel la 22. 

Si apoi la 21:43 primesc un sms de la ea....scria ca-i pare rau, dar au intervenit niste probleme personale si nu mai poate sa vina....si nu a venit, toata seara mea a fost stricata.

Probabil nu toate lumea pateste ca mine, dar faze de genul se pot repeta. Pentru mine ramane o neserioasa.

 

imi pare rau pentru inconvenienta , nu am de gând sa gasesc o scuza banala sau sa incep sa ma explic , pot doar sa spun ca sigur daca imi vei da o alta șansa nu ai sa ramai dezamăgit . Multumesc pentru parerea spusa , iti doresc o zi frumoasa ! :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna Alexandra,

Tot incerc sa dau de tine de vreo luna, te-am sunat, ti-am lăsat si nimic. O singura data mi-ai raspuns ca esti disponibilă a doua zi. A doua zic cand te-am sunat iar nimic nici la telefon nici mesaj. Poti sa imi zici te rog in principiu când ești disponibilă si cand sa te caut?

Multumesc. Te-am pupat!

Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

Buna Alexandra,

Tot incerc sa dau de tine de vreo luna, te-am sunat, ti-am lăsat si nimic. O singura data mi-ai raspuns ca esti disponibilă a doua zi. A doua zic cand te-am sunat iar nimic nici la telefon nici mesaj. Poti sa imi zici te rog in principiu când ești disponibilă si cand sa te caut?

Multumesc. Te-am pupat!

Cand are chef, probabil e mai speriata, conteaza si vocea ce o ai, daca ei i se pare dubioasa, nu vine. Ce sa faci daca nu toti suntem "inzestrati" cu o voce ca a lui Justin Bieber.
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dar de un PESTE nu ai nevoie?Care sa-ti fie mereu alaturi, sa te inteleaga, sa te ocroteasca(de eventualele mici neintelegeri pe care le poti intilni)hm.. ce zici?

si mai ales care sa aiba parte de alexandra pe gratis in fiecare zi....pasarea malai viseaza darius, nu?:P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...