Sari la conținut

Sofi - 0741761629


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Ca locatie e in capat pe cameliei, pana in jud si peste drum de farmacie, e un bloc unde activeaza o alta blonda la care nu i am gasit topicu sa i fac o recenzie, oar ca sa ajungi la astea 3 trebuie sa o iei pe lg blocu respectiv, sa ajungi in spate...etc. o intreaga nebunie ca sa ajungi.

Intrat in camera si vazut o blonda slaba si urata la fata si o brunefa care statea tolanita in pat langa un caine. Pana aici, as fi ales cainele...apoi blonda imi spune ca mai au o colega la dus. O astept, oese cu prospu pe ea...neputand sa mi fac o idee despre cum arata, zic ca tot am batut drumu si aveam chef de futut, intru cu ea.

Incepe cu un oral destul de bunicel, dupa care oboseste si vrea normal...trece deasupra, apoi o trec capra, unde finalizez.

 

Aspect: 7 cu indulgenta ( o cicatrice urata pe burta, posibil de la o cezariana)

Oral: 8,5 (protejat la cererea mea)

Normal: 5 ( ca sa o trec clasa- a obosit cam rpd si la capitolu asta)

 

Gfe:7 (fata de altele putin mai ok...nu a dat senzatia ca se grabeste)

 

De revenit? Pt caine poate...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ca locatie e in capat pe cameliei, pana in jud si peste drum de farmacie, e un bloc unde activeaza o alta blonda la care nu i am gasit topicu sa i fac o recenzie, oar ca sa ajungi la astea 3 trebuie sa o iei pe lg blocu respectiv, sa ajungi in spate...etc. o intreaga nebunie ca sa ajungi.

Intrat in camera si vazut o blonda slaba si urata la fata si o brunefa care statea tolanita in pat langa un caine. Pana aici, as fi ales cainele...apoi blonda imi spune ca mai au o colega la dus. O astept, oese cu prospu pe ea...neputand sa mi fac o idee despre cum arata, zic ca tot am batut drumu si aveam chef de futut, intru cu ea.

Incepe cu un oral destul de bunicel, dupa care oboseste si vrea normal...trece deasupra, apoi o trec capra, unde finalizez.

 

Aspect: 7 cu indulgenta ( o cicatrice urata pe burta, posibil de la o cezariana)

Oral: 8,5 (protejat la cererea mea)

Normal: 5 ( ca sa o trec clasa- a obosit cam rpd si la capitolu asta)

 

Gfe:7 (fata de altele putin mai ok...nu a dat senzatia ca se grabeste)

 

De revenit? Pt caine poate...

 

gratis sau pe bani?

Link spre comentariu

Vizitator allview1
Reputație: 0

Ca locatie e in capat pe cameliei, pana in jud si peste drum de farmacie, e un bloc unde activeaza o alta blonda la care nu i am gasit topicu sa i fac o recenzie, oar ca sa ajungi la astea 3 trebuie sa o iei pe lg blocu respectiv, sa ajungi in spate...etc. o intreaga nebunie ca sa ajungi.

Intrat in camera si vazut o blonda slaba si urata la fata si o brunefa care statea tolanita in pat langa un caine. Pana aici, as fi ales cainele...apoi blonda imi spune ca mai au o colega la dus. O astept, oese cu prospu pe ea...neputand sa mi fac o idee despre cum arata, zic ca tot am batut drumu si aveam chef de futut, intru cu ea.

Incepe cu un oral destul de bunicel, dupa care oboseste si vrea normal...trece deasupra, apoi o trec capra, unde finalizez.

 

Aspect: 7 cu indulgenta ( o cicatrice urata pe burta, posibil de la o cezariana)

Oral: 8,5 (protejat la cererea mea)

Normal: 5 ( ca sa o trec clasa- a obosit cam rpd si la capitolu asta)

 

Gfe:7 (fata de altele putin mai ok...nu a dat senzatia ca se grabeste)

 

De revenit? Pt caine poate...

In tona aia sunt 3 curve : o blonda vopsita (1.60 / 45-50kg) si doua bronete la 1.65 si 65kg fiecare. Eu la blonda am sunat si la blonda (din păcate) am ajuns. Poți sa te consideri norocos, eu când am fost erau si 2 ciori in sufragerie la socializare. :)

Mulțumim de sacrificiu! :(

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...