Sari la conținut

Nimfomana...durdulie!


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pe la Iași,totuși,când mai vii?Dacă vin după tine la Suceava te "jumulesc"rău de tot.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Deși nu aveam mari așteptãri, pozele de pe site nu o avantajeazã( aratã mult mai bine în realitate), am hotărât să o sun. Vocea ei caldă și dulce m-au convins să-i fac și o vizită, decizie de moment care a fost foarte inspiratã.

Am fost plãcut surprins când mi-a deschis. Domnișoara Giulia este foarte frumoasă, 'nãltuțã, cu forme generoase și cu un zâmbet larg, perfect și strãlucitor( cred cã are puse fațete dentare). Dupã gusturile mele tipa nu e durdulie, e pefectã.

Am stat de vorbă la o țigară(îi merge mintea, ai cu cine vorbi), după care am făcut un duș, apoi am fost condus în camera plãcerilor unde a urmat o experiență memorabilă pentru mine. Nu am sã dau note sau detalii, pot însã sã confirm cã celelalte postãri sunt adevărate.

Mi-a plăcut foarte mult atitudine ei, firea ei prietenoasã, atenția pe care mi-a acordat-o ( am avut senzația cã mã rãsfațã) și faptul cã este perfecționistă: " Decât sã fac o treabă degeaba, mai bine n-o fuck".

Mi-a inspirat încredere, motiv pentru care mi-am lăsat portofelul și telefonul în care cât timp am fost la duș.

În concluzie Giulia e o fatã dezinvoltã, căreia îi plac banii, dar mai mult îi place pula și care într-adevăr îți oferã clipe de neuitat.

Nu știu dacă o să o mai vizitez, e genul de fatã dupã care îți pierzi capul foarte ușor.

Acțiunea s-a petrecut în Suceava.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

O fată deosebită,pe care noi ieșenii, având-o în grădina noastră n-am apreciat-o,poate,la adevărata ei valoare,în schimb sucevenii au așezat-o acolo unde-i este locul.Încă o dată felicitări,dragă Giulia!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Oricum nu săptămâna această,când oferta de fete e foarte mare.Sunt curios cum va fi cererea.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...