Sari la conținut

new- simo_hot - 0724839032


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Domnu, domnu... vocabularu...cu siguranta ma confunzi si nu stiu cu cine, dar ce conteaza!

Stiu, te inteleg... adevarul supara, dar ai putea sa te controlezi, se vede de la o posta cum bate vantul la tine.

Sunt convins ca esti obisnuit cu curvele, se pare ca si-au lasat amprenta, asa te-ai maturizat matale.

Habar nu ai cu cine vorbesti, despre ce vorbesti si emiti judecati de "valoare"... vorbesti ca sa te afli in treaba.

Te superi daca te tratez asa cum se cuvine si incepi cu pm-uri... ceva inteligibil poti sa spui sau doar onomatopee?

Cred ca eu te-am supraapreciat si-mi cer scuze pentru asta.

Daca vrei sa spui ceva direct fi barbat si spune, nu o mai da dupa colt, oricum ma doare la un metru in fata pulii de tine si  parerile tale.

Ce am avut de spus, am spus și în direct și în reluare. Oricum, mi-am pierdut prea mult timp cu un dezorientat ca tine! Și nici nu mă doare nici la 10 m în fața pulii, cine ești. 

Repet, vezi-ți de lungul nasului și numai apăra peștii, ca un lingerică de duzină, încearcă să ai coloană vertebrală, că nu-ți fac fetele și peștii lor discount, pentru că-i aperi de zor pe aici! 

  • Like 2
Link spre comentariu

Ce am avut de spus, am spus și în direct și în reluare. Oricum, mi-am pierdut prea mult timp cu un dezorientat ca tine! Și nici nu mă doare nici la 10 m în fața pulii, cine ești. 

Repet, vezi-ți de lungul nasului și numai apăra peștii, ca un lingerică de duzină, încearcă să ai coloană vertebrală, că nu-ți fac fetele și peștii lor discount, pentru că-i aperi de zor pe aici! 

 

In mod cert tu esti cel care face jocuri murdare aici si ataca fetele fara aparare, intrand pe topicuri si incercand sa faca atmosfera proasta ca sa le goneasca clientii. Da-mi voie sa trag o concluzie simpla in ceea ce priveste numarul tau de neuroni ... cam putini de altfel.

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?

Asa cum vorbesti de mine fara sa ma cunosti vorbesti si de fata, fetele astea fara sa le cunosti.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In mod cert tu esti cel care face jocuri murdare aici si ataca fetele fara aparare, intrand pe topicuri si incercand sa faca atmosfera proasta ca sa le goneasca clientii. Da-mi voie sa trag o concluzie simpla in ceea ce priveste numarul tau de neuroni ... cam putini de altfel.

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?

Asa cum vorbesti de mine fara sa ma cunosti vorbesti si de fata, fetele astea fara sa le cunosti.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!

Iți dau un sfat, lingerică: nu te juca în curul gol. în fața pulii sculate. Capisci?

Hai, gata! 

Link spre comentariu

Iți dau un sfat, lingerică: nu te juca în curul gol. în fața pulii sculate. Capisci?

Hai, gata! 

Un om cu IQ-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica.

Insa ce pot sa spun despre tine este ca; "prostul nu e prost destul daca nu e si fudul".

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

In mod cert tu esti cel care face jocuri murdare aici si ataca fetele fara aparare, intrand pe topicuri si incercand sa faca atmosfera proasta ca sa le goneasca clientii. Da-mi voie sa trag o concluzie simpla in ceea ce priveste numarul tau de neuroni ... cam putini de altfel.

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?

Asa cum vorbesti de mine fara sa ma cunosti vorbesti si de fata, fetele astea fara sa le cunosti.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!

 

 

 

 

Nu te mai necăji vere atâta. Începi să semeni cu Toni Soprano, ăla de Militari.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Un om cu IQ-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica.

Insa ce pot sa spun despre tine este ca; "prostul nu e prost destul daca nu e si fudul".

Cu fiecare postare a ta, dovedești o mare paupertate intelectuală. Uite și tu, reacția majorității userilor, referitor la subiectul acesta! Uită-te și tu că inclusiv cei care au făcut recenzii pozitive, au semnalat problema peștilor! Am specificat într-un post anterior, de ce peștii ne deranjează pe noi, majoritatea. Încearcă să înțelegi aceste lucruri simple și nu te mai rățoi, ca un puști obraznic și bosumflat.

Nu te mai necăji vere atâta. Începi să semeni cu Toni Soprano, ăla de Militari.

Seamănă, dar nu răsare. Ăla e pește, ăsta e doar un lingerică nărod.
  • Like 2
Link spre comentariu

Cu fiecare postare a ta, dovedești o mare paupertate intelectuală. Uite și tu, reacția majorității userilor, referitor la subiectul acesta! Uită-te și tu că inclusiv cei care au făcut recenzii pozitive, au semnalat problema peștilor! Am specificat într-un post anterior, de ce peștii ne deranjează pe noi, majoritatea. Încearcă să înțelegi aceste lucruri simple și nu te mai rățoi, ca un puști obraznic și bosumflat.

Seamănă, dar nu răsare. Ăla e pește, ăsta e doar un lingerică nărod.

 

Bai muie bati campii. Ma doare fix in pix de pesti si pestoaicele lor, daca presteaza bine si sunt conditii decente nu-mi bat capul.

Cu pula fut nu fac pe detectivul, spre deosebire de tine.

Pula nu stie carte!

Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Cu fiecare postare a ta, dovedești o mare paupertate intelectuală. Uite și tu, reacția majorității userilor, referitor la subiectul acesta! Uită-te și tu că inclusiv cei care au făcut recenzii pozitive, au semnalat problema peștilor! Am specificat într-un post anterior, de ce peștii ne deranjează pe noi, majoritatea. Încearcă să înțelegi aceste lucruri simple și nu te mai rățoi, ca un puști obraznic și bosumflat.

Seamănă, dar nu răsare. Ăla e pește, ăsta e doar un lingerică nărod.

Parcă tu te-ai mai certat în trecut cu glavan ? :hmmm

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bai muie bati campii. Ma doare fix in pix de pesti si pestoaicele lor, daca presteaza bine si sunt conditii decente nu-mi bat capul.

Cu pula fut nu fac pe detectivul, spre deosebire de tine.

Pula nu stie carte!

Băi pulică frânaru', vorbește frumos, că nu am făcut școala împreună! Și închide-ți fleanca, nu am chef să te muiesc!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...