Sari la conținut

0724473582


Postări Recomandate

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

E fata din poze, inaltuta carne tare. Apartament in Tomis Plus. Ap curat Ok.

Fata un pic pe fast , un oral bunicel totusi fara istoric. Nu vrea sa urce deasupra , dar cand am pus-o capra dadea contre. Totusi am vrut finalizare orala asa ca sm pus-o im genunchi si am futut-o in gura si a rezistat dedtul de Ok. Mi-a zis s-o anunt la finalizare si am finalizat pe sani.

  • Like 3
Link spre comentariu

am sunat, zona este prelungirea ghencea punct de reper magazinul profi, pretul este 80/150.

pe fundal se mai auzeau  si alte voci, nu este singura in locatie. am programat intalnirea in 30 de min de la momentul convorbirii. am ajuns la timp si am sunat sa cer adresa exacta, a raspuns dar a inchisi imediat ce i am spus sa imi dea adresa. am mai sunat de 2 ori pana a intrat mesageria si cam atat..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am sunat pe zi sa fac programare la 12 noaptea,la telefon o voce de taranca care nici sa vorbeasca nu avea chef,mia zis tariful si serviciile

Am sunat bine inteles mai devreme de 12 sai zic ca plec spre ea si a inchis telefonul dupa care a scris in mesaj POT SA NU O MAI SUN

Este a doua oara cand am incercat si fara rezultat

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

am sunat, zona este prelungirea ghencea punct de reper magazinul profi, pretul este 80/150.

pe fundal se mai auzeau  si alte voci, nu este singura in locatie. am programat intalnirea in 30 de min de la momentul convorbirii. am ajuns la timp si am sunat sa cer adresa exacta, a raspuns dar a inchisi imediat ce i am spus sa imi dea adresa. am mai sunat de 2 ori pana a intrat mesageria si cam atat..

Prelungirea ghencea? Ultima data cand am fost la meci, asta era in bucuresti :)
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Am sunat pe zi sa fac programare la 12 noaptea,la telefon o voce de taranca care nici sa vorbeasca nu avea chef,mia zis tariful si serviciile

Am sunat bine inteles mai devreme de 12 sai zic ca plec spre ea si a inchis telefonul dupa care a scris in mesaj POT SA NU O MAI SUN

Este a doua oara cand am incercat si fara rezultat

ai plecat spre ea? Nu ti-a zis la telefon ca este in bucuresti?
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ai plecat spre ea? Nu ti-a zis la telefon ca este in bucuresti?

 

Nu am plecat spre ea,ca a zis sa nu o mai sun,este in Bucuresti pe Prelungirea Ghencea,asa a zis la telefon

Oricum cred ca nu merita aia 80 lei dupa cum vorbeste si cat de neserioasa e...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...