Sari la conținut

0754955446


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Io nu ma prişep la cautari di topinguri. Orikum, iera tat unu la Intribari si Raspunsuri...fara informațiie.

 

Da moi bini iti zik ci vriei sa şti !

 

Pi fata o cheama Adelina. Ari 20 di ani, ie frumusica fok. Ari un trup perfekt, di fotomodel chiar...ku 2 buci apetisantie..si 2 țițilişi superbe si ferme. Lokatia iei ie la giamii pi Sucievei. Ie singura an tona, iara apt ie moi mult dicit ok si acciesibil.

 

Scoru ie 100 ku 200.

 

Pientru note si rikomandari, sau nu, va astiept pi PM.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hai sa va deschida tata ochii am fost eu la ea acu 3 saptamani cand am fost in constanta cu niste treaba am sunat mi-a comunicat fata pretu 100/200 locatie la geamie pe sucevei zis si facut urc in taxi ma duc acolo cand ajung cred ca erau 9315913 de turci zici ca se bateau cu stefan cel mare o sun ma ghideaza pe o aleea prin spate pe langa un parculet bun intru in locatie frumos curat simplu fac cunostinta cu ea si ii ce sa va zic poze reale arata ok draguta la fata nu iti este rusine cu ea pe strada ii zic ca doresc sa stau 1 ora ne-am pus am fumat 2 tigari am baut un paharel de suc si ii zic hai la treaba , m-am dus la baie baie ok ai tot ce iti trebuie prosop curat intram  in camera avea ceva cu egipt pe perete ma gandeam ca ar sta bine la mine in dormitor dar cam greu de furat :)) glm.. ;)) sau nu :)) incepem primul nr oral bun umed nu adanc dar bun stie cat de cat fata am luat-o putin de cap da nu face prea adanc fara atentie la outze o pun deasupra se misca bine are ceva experienta apoi capra si dai fund bun frumos tzatze bune merge de tavalit finalizez in balonash nu face fin orala :( pacat apoi la o tigare apoi  lar la baie si eu si ea si sa repetat actiunea numai ca de data asta am finalizat cand ma calarea ea:) ca note

 

Oral : 8 

Normal :9

Aspect :8-9 indecis

fk : no/nu stiu nu am intrebat,incercat

anal : niet

miros : good :) fata este curata igiena nota 10+ :) si la pasa si tot e ok 

 

Eu unul am vrut sa revin si a 2 a oara dar nu am prins-o si nu imi permitea timpul sa astept prea mult in schimb am luat jack potul mi-a raspuns larisa :))

 

Per total  se merita nu e fast fuck ai ce vorbi cu ea are liceu cel putin terminat 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut, am fost si eu la fatuca asta tinerica, locatie cum s-a mai zis pe Sucevei in zona geamiei. Ajuns, ghidat printre blocuri, am urcat la garsoniera din dotare,care nu e rea deloc. Adelina m-a asteptat cum i-am cerut, cu plasa din pozele anuntului, facem cunostiinta si ma intreaba cat stau, ii spun un nr, ii dau si banii.

Primit prosop curat, efectuat o igienizare corespunzatoare, ea nu a fost dar nici nu am simtit vreun miros ceva suspect. Am intrat in camera actiunii, m-a intrebat cum doresc oralul(rsp np) si se apuca de treaba. Cam grabit oralul, se foloseste de mana, primeste stimulii de la degete cu placere,cred ca ii chiar place. Trecem apoi la normal, incepem cu mama iedului, o priveliste si actiune minunata, iar apoi o rog sa ma considere un cal,desi nu sunt deloc asemanator, se conformeaza si incepe sa calareasca , pozitie in care am terminat glorios.

Locatie 8.5 , ii lipseste vizorul din dotarea usii.

Aspect 9 ,  draguta la fata, sani micuti dar tineri, la fel ca si fundul care este piesa de rezistenta, carne tare,

Oral 7, cam mecanic si rapid, foloseste mult mana,

Normal 9 , pasarica stramta,se foloseste de un "prieten" din tub pt umezire

fk -  la tel a spus ca depinde de persoana, cu mine nu , deci nu a fost clickul

Telefonul nu il inchide in timpul actiunii, dar nu raspunde la el.

Este de revenit ,dar mai are de invatat. 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Am vizitat-o! Fotografiile sunt reale dar o dezavantajeaza foarte mult. In realitate arata mult mai bine. Despre ce si cum legat de actiune, cei interesati sa ma contacteze in privat!

Link spre comentariu
  • Oras:Insula de Smarald
  • Oras:Insula de Smarald

s-a trezit si asta vorbind  :slap2 vezi ca acelasi lucru a zis si johnel mai sus.. daca ar interesa pe cineva de fata asta nu crezi ca mai degraba l-ar cauta pe el pt detalii ?! eu zic ca da :)

Poate că dă în privat parola pentru backdoor. Sau coduri de reducere :D

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

cre'ca..

referitor la fata: mai jos de 80/160 (scrie si in anunt) ce reducere sa mai vrei? poate pe aurel vlaicu :) e una dintre putinele fete de treaba, nu teapara sau bla bla bla, care inca isi mentine pretul asta desi a inceput vara.. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

ma.. fata asta a fost ok cu mine de cate ori am vizitat-o. eu o stiu de prin iarna, inceput de primavara sa zic, de cand era pe la geamie. puteam sa zic de atunci ca e de vizitat, dar treaba cu recenziile mie unu a inceput de mult sa imi para o aberatie pt ca fiecare e cu gusturile lui pe aici. eu unu ma duc si la diferete genuri de fete, depinde dupa chef in ziua respectiva, deci nu cred ca mai are rost sa zic ca respectiva fata e ok si o recomand si apoi sa se duca altii si sa zica ca lor nu le-a placut, intelegi? (nu intru in mai multe detalii ca n-are rost).. in fine, ideea era ca omu putea sa va dea detalii mai multe aici daca i s-a parut mai WOW.. eu doar o pot recomanda pt cei care cauta o fata linistita, care face FK pt doritori, oral bun, nu-i pe graba, te intelegi cu ea f bine in pat..

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

s-a trezit si asta vorbind  :slap2 vezi ca acelasi lucru a zis si johnel mai sus.. daca ar interesa pe cineva de fata asta nu crezi ca mai degraba l-ar cauta pe el pt detalii ?! eu zic ca da :)

Auzi Sabroso...Ce-ar fi sa stai linistit? :) In al doilea rand de ce pana mea sa dau detalii pentru toti "lurkerii" care intra pe forum, citesc, culeg informatii si cu asta basta Daca stai sa te gandesti exista doar o mana de curvari care impartasesc experientele lor. Ceilalti? Zic si eu :)

  • Like 7
  • Minus 8
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

da! poze reale, din noua locatie vis a vis de city, pe lapusneanu!

 

o frumusete de fata, amabila, vorbareata si buuuna!

atuul: curul!

singura in locatie, pe mine m.a agatat ca si client fidel!

aspect 9.5

igiena 10

locatie 9.5

baia 9 (cabina de dush are ceva lipsa)

oral 8

normal 10

gfe 9.5 -lipsa FK

tarif 8p / 160, raport pret calitate imbatabil!

este de revenit si o recomand!

 

spor!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...