Sari la conținut

0754955446


Postări Recomandate

  • Oras:CT
  • Oras:CT

ma.. fata asta a fost ok cu mine de cate ori am vizitat-o. eu o stiu de prin iarna, inceput de primavara sa zic, de cand era pe la geamie. puteam sa zic de atunci ca e de vizitat, dar treaba cu recenziile mie unu a inceput de mult sa imi para o aberatie pt ca fiecare e cu gusturile lui pe aici. eu unu ma duc si la diferete genuri de fete, depinde dupa chef in ziua respectiva, deci nu cred ca mai are rost sa zic ca respectiva fata e ok si o recomand si apoi sa se duca altii si sa zica ca lor nu le-a placut, intelegi? (nu intru in mai multe detalii ca n-are rost).. in fine, ideea era ca omu putea sa va dea detalii mai multe aici daca i s-a parut mai WOW.. eu doar o pot recomanda pt cei care cauta o fata linistita, care face FK pt doritori, oral bun, nu-i pe graba, te intelegi cu ea f bine in pat..

Ai dreptate multe au fost recomandate însă ajunși la fața locului au făcut stânga-mprejur. Eu am recomandat-o pe una(nu-i dau numele) unui tovarăș și nu i-a plăcut de fața ei. Problema este de ce doar cei fideli beneficiază de FK și alții nu.................
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator franci89
Reputație: 0

Pizda e pe mangleala, suni, vb ,odata ceai ajuns la fata locului nu mai raspunde sau iti inchide telul in nas si nu mai rasp.

Si daca ai marele noroc sa intri ai parte de cea mai rapida laba posibila si te expediaza in cea mai mare graba ca doar telul suna mereu.

De nerecomandat, fugiti tareee, o panarama.

Link spre comentariu

am fost si eu azi la donsoara...frumoasa,corp fain...am ajuns,ne-am tocmit din start,platit,dus...a inceput un oral,am vrut si eu sa-i fac,dar a zis ca nu poate asa,apoi mi-a zis sa stau in picioare...dupa un timp,a zis ca a obosit,si am inceput sa ii fac eu oral...nu a schitat nimic,nici nu s-a sinchisit macar sa mimeze ceva...apoi,sa trecem la normal...i-am spus pozitia,terminat in balonas...apoi mi-a zis ca nu mai putem face nimic,ca mai am 15 min...s-a imbracat,a iesit din camera..ca si cum ce mai stai...m-am dusat si am plecat...m-am uitat la ceas...am stat cam 30-35 min,o finalizare,platit 160,cat pentru o ora...cred ca interesul ei e sa-si ia banii,si apoi nu stie cum sa scape mai repede de client...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

... am inceput sa ii fac eu oral...nu a schitat nimic,nici nu s-a sinchisit macar sa mimeze ceva...

Mah flacau...da tu tioi pus vrodata problema ka nu ti prisepi la dat linbi ??? :)

 

P.s. Nikelatule...tiam dat bulinuta di verdi pentru ancurajare...sa moi scri. Poati oi sa ni zisi si di curve la cari tio placut !

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

La parter!? Bagami-as pula dacă știam spărgeam usa!

Domnisoara este a doua mea tzeapa confirmată pe ziua de vineri.

Winter is coming, bitches are leaving! :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fata este ok, frumusica.tinerica. oral intradevar ajutat de mana . In rest fara prea mult implicare in s.. normal. O tura merge. Vizavi de city parter. pentru cei interesati

 

 

Numa ka fata asta ie Constanteanca !!! ;)

 

Confirm si eu. Adelina este la inceput de cariera, asa ca mai are de exersat pana ajunge sa stapaneasca bine tehnica blowjob-ului.

 

Mentionez ca fata nu reprezinta o optiune pentru cei care doresc sa aiba parte de foreplay, ea fiind concentrata exclusiv asupra "celui mic".

 

Eu unul o sa mai revin in Constanta, special pentru ea. ;) Sper ca nu se va retrage prea curand.  :)

 

P.S. Nu accepta CIM.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

fata de treaba , responsabila , curata, cinstita , mi-a placut , am prins-o dimineata si m-a uimit pofta cu care m-a futut, m-am simtit de virsta ei , un golanas fara parale care fute bine si fringe inimile fetelor tinere.

bravo la ea.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Obi eu unul doar ce am venit de la ea ultimul client se si vede gfe 0 corecta dar nimic altceva totul mecanic la oral , futaiul nu mai zic nu stau așa ca ma dor picioarele , nu vreau peste ca ma dor ovarele ... i am lăsat si 200 gest când am intrat zambareata impresie buna finali dezastru s a culcat si am zis pas femeia nu se pupa nu se nimic zici ca e din plastelina Per total note

 

Locație 8 zona oke ușor de găsit curat prosop curat ioc

 

Oral 7 mecanic a dat drumu la gura si suge pana ii zici hop

 

Normal 5 e buna de luat pe la spate dar are pretenții ca o doare ca pula mea

 

Anal nici nu e cazul

 

De revenit eu unul nu mai revin ca preț e oke la banii ăștia eu unul mai mult de 150 pe atitudinea asta nu ii dau nici 100 dar pla mea asta e mai iei si teapa

 

Hai doamne ajuta spor la balotat , tot la top e treaba si la Denisa care ai parte de acțiune nu de mortăciuni !

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania,cta
  • Oras:Romania,cta

am fost si eu azi la donsoara...frumoasa,corp fain...am ajuns,ne-am tocmit din start,platit,dus...a inceput un oral,am vrut si eu sa-i fac,dar a zis ca nu poate asa,apoi mi-a zis sa stau in picioare...dupa un timp,a zis ca a obosit,si am inceput sa ii fac eu oral...nu a schitat nimic,nici nu s-a sinchisit macar sa mimeze ceva...apoi,sa trecem la normal...i-am spus pozitia,terminat in balonas...apoi mi-a zis ca nu mai putem face nimic,ca mai am 15 min...s-a imbracat,a iesit din camera..ca si cum ce mai stai...m-am dusat si am plecat...m-am uitat la ceas...am stat cam 30-35 min,o finalizare,platit 160,cat pentru o ora...cred ca interesul ei e sa-si ia banii,si apoi nu stie cum sa scape mai repede de client...

Nu stiu ce ati prins voi la fața asta de ati spus ca e ok. Am avut parte de același tratament ca amicu de mai sus.

Tipa trebuie mutată la evitat.

" nu mai ai timp" "hai mai repede" "nu îmi face oral" "nu imi pune mana oe fata ca nu pun nici eu " ..face mutre ..se strâmbă.mai bine dădeam foc la bani si făceam o laba..eram mai bine

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ba pe mine ma lasat sa astept in fata blocului aiurea desi am facut 4 min de cand am sunato si pana am ajuns la ea ca eram prin zona... dar am mai stat prin zona si am revenit cu telefon si am ajuns la ea a fost cat de cat ok...

 

Daca voi ziceti ca face si porcarii din astea bagati-o la "De evitat"

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...