Sari la conținut

0754955446


Postări Recomandate

deci fata asta chiar arata bine. 

arata mai bine ca fete care cer 150 pe numar, DAAAR ea nu respecta mereu programarea. eu am incercat de 3 ori pana sa o prind. prima oara am ajuns si mi-a zis sa o sun dupa 10 min. am sunat si nimic, am asteptat chiar 30 de minute tot sunand degeaba. a doua oara am sunat inainte sa plec de acasa si pauza. am mai sunat de cateva ori tot pauza.

a 3-a oara iar mi-a zis sa o sun, de data asta peste 20 de min. am sunat s a fost ok, am reusit sa o vad. fata arata chiar bine, m-a asteptat imbracata in ceva body sexy si urcata pe niste tocuri. am zis ca gata, la pretul pe care-l are imi fac abonament.

dar dupa am inceput sa ma simt grabit. mi-a zis direct cat stai? vezi ca e 20 min numarul asa ca am zis un numar, am simtit ca nu e treaba. si nu a fost. prestatie slaba, deci slaba, nu foarte slaba. totusi la oral desi era f mecanic si lua doar juma de pula, a pus prezervativul cand i-am zis eu si a mai ascultat cand am rugat-o sa faca mai usor si mai deep. la normal am sat in 2 pozitii si aia a fost. a stat muta fara sa comenteze nimic.

 

concluzia mea este ca la pretul asta este bine! pentru 80 de lei daca altceva nu e de gasit merge sa dai o descarcare, considerand ca esti si destul de plin

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut,

 

Am bifat si eu doua vizite, la Adelina.

Vis-a-vis de City mall, la parter, locatie curatica, singura.

Prima data acum vreo luna in urma, din prima am zis un numar, ca asa fac la prima intalnire.

M-a surprins corpul, ma asteptam la 80ron sa fie mai naspeta. Cam are vergeturi pe cur, dar e tare, nu floscaita...tzate mici si degeaba

 

Bun, dat banu, si vine replica.."20 de min dureaza numarule". In fine, trecut la treaba, ma intrebat daca protejam oralul...normal am zis. Oralu mecanic, dar...la mine a avut efect bun, finalizat prea repede.

Buun am zis, venim si a doua oara, sa ne lamurim si cu bucile alea...

 

A doua oara, platit 160h, si vine replica..."vezi ca in 50 de min trebuie sa termini ..." Mda am zis...

Am cerut la dus, ca nu m-a intrebat, am vrut sa ma pis da a cazut colacu de la vc, baia cam nespalata mi s-a parut, drept urmare a mrenuntat la dus.

Iar acelasi oral mecanic, dar insista nu se opreste. Are ceva miscari de limba, pentru un oral mecanic ...e bun.

M-am urcat pe fatuca, ca un misionar batran...si am futut un cadavru. Nici o miscare, nici un geamat la misto...

Am stat la barfa un pic, am zis sa sparg gheata, poate e timida...Am glumit, am vb, asa tine la katerinka...

Nu a facut dus intre futaiuri, ci a dat-o cu servetele umede...

 

 

Hai al doilea numar. S-a apucat de oral...si muncea, si muncea..ca mi-a trecut prin cap ca ii place muia mai mult decat futaiu...

Am pus-o capra, am dat ca surdu in toba...finalizat in guma.

Tre sa recunosc ca mi s-a parut mai stramta decat alte fete, cred ca varsta...

 

Concluzie, ptr 80ron s-ar merita daca n-aveti alta preferata, este futai cu un cadavru cu corp frumos stearsa bine cu servetele umede.

 

Eu nu mai trec.

 

Locatie 8, usor de gasit, singura

Oral 6, mecanic...

Normal 6, cadavru...plm

 

Sper ca am facut o recenzie concludenta. Scuzati lipsurile...

  • Like 9
Link spre comentariu

Salut!vizita mea la Adelina nu a fost tocmai Ok..într-adevăr prețul este mic dar nu se merita..practic este un cadavru.Vorba lui colt45 ..am sunat-o am stabilit ca ajung in 15 Min..vis-a-vis de city pe lapusneanu la parter..arată bine la fata dar doar atat..am zis ca vreau la baie sa dau cu apa pe instrument,ea zice ca nu are apa calda..șoc..zic ma dar tu cum te speli?cică încălzesc apa la aragaz..zic Ok...plătesc ,intru in camera cu pricina,scoate repede niste șervețele umede si ma șterge ca pe o “piesa motor”..se apuca de oral,fara nici o treaba suge ca si cum ar molfăii cv ce nu ii place...imi sare tot cheful..zic hai la normal..dau sa sug o țîtă zice:aaa nu ca mie numi place...deja imi sărise tot cheful...strâmba din bot tot timpul..zici ca ea ma plătise...trec iar la oral imi dau drumul pe ea si plec in cea mai mare viteza...dupa părerea mea lucrează de nevoie maxima si nu o interesează revenirea..mie unul nu imi mai trebuie!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de o b i e c t i v si el serafin
  • Oras:Banat de o b i e c t i v si el serafin

Bai frate, bagajul arata bine, de la departare! ;)

 

Nu inteleg cum plm, daca te uiti mai atent, la varsta ei e plina de vergeturi! Las-o dracu' de treaba, chiar asa?  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

Bai frate, bagajul arata bine, de la departare! ;)

 

Nu inteleg cum plm, daca te uiti mai atent, la varsta ei e plina de vergeturi! Las-o dracu' de treaba, chiar asa?  :laugh2  :laugh2

 

i-a palcut o perioada shaorma cu detoate...si dupa aia nu si-a amintit ca in domeniul ei de activitate FIZICUL CONTEAZA MAXIM....si uite si tu.....

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...