Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

salut

ceva interesant.

 

 

PENTRU pretentiosi, Ana Maria, 22 ani, 1.74 m, 53 kg, senzuala, experta in arta amorului, mereu cu chef nebun de sex, pe gustul tau? Suna pentru detalii, poze reale, 08 Oct 19:20

 

Bucuresti


  •  

Pret: 400L ora[

post-16165-0-90158200-1349715321_thumb.jpgpost-16165-0-54542900-1349715335_thumb.jpgpost-16165-0-91860600-1349715347_thumb.jpgpost-16165-0-27755600-1349715366_thumb.jpgpost-16165-0-53253700-1349715383_thumb.jpgpost-16165-0-38826300-1349715401_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Pe acel site scrie ca are 1.68,in anuntul ei scrie ca are 1.74 (prima neconcordanta / minciuna)

A doua este ca la limbi cunoscute nu scrie nimic de romana...

 

Dar ultima chestie care inclina catre teapa este ca pe acel site are un review din 04.10.2012 de la un client, cu care s-a intalnit in Franta. Putin probabil ca s-a intors imediat in Romania si s-a apucat de treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest Romania
  • Oras:Bucharest Romania

Salut comunitate. "PENTRU pretentiosi, Ana Maria, 22 ani, 1.74 m, 53 kg, senzuala, experta in arta amorului, mereu cu chef nebun de sex, pe gustul tau. Suna pentru detalii, poze reale"

Asa suna anuntul domnisoarei pe care am avut placerea sa o vizitez..Sa incepem dezvolarea subiectului.

Avem domnisoara cu pozele reale cele afisate mai sus chiar facute in locatie undeva la un etaj superior prin complexul RIN bine cunoscut si dezvoltat pentru astfel de servicii. Domnisoara este inalta bine proportionata chiar de invidiat la prima vedere cu un chip foarte frumos si chiar gingas pentru o fetita de circa 22 anisori dar dupa o amanuntita analiza avem sanii mari lasati corpul cu ceva vergeturi, detalii importante pentru unii si chiar neinteresante pentru altii. Eu personal asi da 9,5 la chip, 7,5 la sani, 8 la fund. Pretul practicat de Ana Maria este de 400 roni pentru sex normal executat foarte prost folosind mult dintii fara deep si cu implicare teatrala la sex normal asi spune ca implicarea este la teatrala si cu mult zgomot artistic, pasarica destul de incapatoare si placut mirositoare iar pe alocuri asi sugera putina atentie din partea ei la igiena. Primul numar fara prezervativ dar cu finalizarea in prezervativ la normal pentru ca a devinit insuportabil oralul executat foarte prost. Apoi o mica pauza pt dus, dus facut de mine ea nu a dorit si daca tot vb de dus sa mentionez ca igiena este destul de proasta in baie mai ales la cabina de dus ..cu 2 feluri de geluri de dus si cu prosoape (2 buc.) destul de mult amestecate cu fum de tigara. Nu face FK telefonul suna in timpul actiunii si chiar reactioneaza si mai si te anunta cu 10 minute ca timpul apropape a trecut, in timpul actului doi. Parctica diverse pozitii fara sa comenteze. Ca si concluzie in partida simpla comparand Consuela - Ana Maria avem asa aspect placut servicii proaste la Ana Maria si invers la Consuela.

PS: Nu exista raportul corect intre pret si servicii la domnisoara Ana Maria nu este de revit si nici de incercat decat doar din curiozitate pentru unii mai curiosi din fire...

  • Like 7
Link spre comentariu

Incep prin a imi cere scuze ca postez asa tarziu pentru ca am vizitato pe vampa in urma cu aproximativ 2 luni dar din cauza timpului nu am putut posta.

 

Locatia : Rin , apartament cu 2 camere , mobilat frumos , baie curata , prosop curat nota 9.5 pt locatie

Modalitatea de contact : 0769120707

Detalii despre intalnire :  Sunat , programat , ajuns  si imi deschide usa o fata foarte frumoasa imbracata ff sexi intro lenjerie neagra . schimbam cateva vb merg la dus si  dupa in camera de actiune , incepe cu  mangaieri pupaturi etc.. si trece la oral  , dup cateva minute termin in gurita ei . Dus , un masaj bunicel si trecem la partea a 2 a  care incepe cu un oral ..pune caciulita se suie deasupra se misca binisor , doggy style  un ii poti admira posteriorul care arata bine , mai schimbam cateva pozitii si termin in prezervativ . dus imbracat si plecat .

Aspect : bruneta inalta , corp frumos  de nota 9 gen fotomodel , fatza 9 , tzatze , 8.5 , cur 9  , aranjata , ingrijita , parfumata etc .

Detalii despre servicii : oral ne , normal , masaj , fk , cim 

Program : eu am vizitato seara pe la 9 , nu stiu daca mai activeaza ..

Tarif : 400Ron 1h

Note : oral 8 , normal 8 , gfe 7 , masaj 8

Concluzia finala : nu stiu sigur daca voi mai reveni din cauza pretului dar cum e si celebra vb romaneasca "niciodata sa nu spui niciodata"

o recomand

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...