Sari la conținut

0756646402 adela


Postări Recomandate

salut am fost cam acu o luna la adela si pot sa zic ca arata in felul urmator:1.70m,65kg,bruneta sani mari nr.4,ochii verzi de belea..250 ron ora,oral+normal cu finalizare in gurita,iar oralul neprotejat..chiar daca e putin plinuta dar nu chiar deranjant sa stiti ca e chiar buna fata si in privinta lucrarii sa vedem:oral 9(chiar stie ce face),cat despre normal:9(poate chiar mai bine ca are niste miscari de te rupe)..deci in cazul ei nu ar trebui sa va uitati ca e putin plinuta fata stie ce face per ansamblu ,f.comunicativa si se implica destul de bine..sper ca am fost de folos si apropo vine la pachet cu alexandra de care tocmai am scris din cate am inteles asa ca cred ca ies scantei cu amandoua..poate ne povesteste cineva care le-a incercat caci eu cu prxima ocazie le iau pe amandoua..

  • Like 2
Link spre comentariu

   Dane vezi ca in Tulcea este o loterie mai a dracului decat aia nationala in a gasi ceva fetitze. Pentru informare ai niste topice mai vechi unde erau vreo 2-3 cu numere de telefon. Incearca sa vezi daca mai sint valabile.Mai exista posibilitatea la hotel Delta dar se pare ca a disparut.Dar poti incerca la receptie o intrebare daca gasesti un receptioner mai binevoitor.

  Mai ai varianta si pe la club Vibe dar din cate am inteles eu e numai pe week-end si numai seara.

  Mai mult din pacate nu am cum sa te ajut.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

salut am fost in Tulcea  si  sincer am ramas  cu  gust amar .Nimic am sunat la Alexandra si  culmea imi  raspunde si spune ca e la Isaccea si revine dupa 10  seara   in Tulcea  si ma va suna  ,dar din pacate nimic  .O luam l apas spre  hotelD.......   batea un vint   si pe acolo  nimic   iau  un taxmetrist il intreb  si  el imi spune ca e cam greu  cu  asa ceva .Deci  in tulcea pe  timp de iarna  f greu   doar daca aveti  ceva conexiuni  prin zona,asa  ca  ....va urez  succes  eu  din pacate .....am fost unluky

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...