Sari la conținut

La doamna x a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

juniormorais, on 06 Jul 2017 - 09:56 AM, said:

Daca o cunosti si ai fost la doamna, te rugam sa lasi o recenzie aici

junior nu o cunosc m-am dus la recomandarea unui prieten  si nu vreau sa ii stric reputatia  a fost doar parerea  mea ...stii cum e cand te duci la o descarcare si pleci tot cu coaiele umflate + platind nu cred ca vine bine la nimeni ...dar ma rog probabil nu a fost in apele ei...pe scurt nu ma pricep la recenzii am fost cand avea locatie in piata vidin, vis-a vis de stadionul progresu, mai era cu o doamna cu cativa dinti lipsa in fata pe care o tot recomanda si am zis pass...vreau cu tine ii zic pleaca duduia  si ramanem noi...ma duc la baie pt o scurta igienizare  baia  nu mai zic prosop mic umed...m-am sters cu hartie igienica ( repet nu vreau sa-i fac reclama proasta cameliei ...probabil in locatia noua sant alte conditti nu am fost inca )  in fine vin din baie ma asteapta  (imbracata) in maieu si pantalonasi scurti ...ma bag pe o  saltea (tip canapea ) si incepe cu un oral de 2 lei...( mai mult laba ) nu stiu daca au trecut 10 minute si imi zice ca ea nu mai poate ca nu imi mai dau drumu etc...eu unul cand aud versuri de astea  sa terminat joaca...note nu ma pricep sa dau, nu vreau sa duc in eroare pe alti confrati  ...P.S. m as  mai duce daca  ar face finalizare orala am intrebat dar nu a raspuns aici , zice ca imi  spune la telefon ce fel face ...daca mai ma duc revin cu detalii...spor la ciocaneala...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ești o idioata și pe deasupra mai ești și nespălat asa se zvonește prin braila ba unde pui ca se mai zvonește ca porți și ceva boli cu transmitere sexuala!!! Hodoroago!

am un hemoroid in cur,nu vrei sa i sugi seva?
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ești o idioata și pe deasupra mai ești și nespălat asa se zvonește prin braila ba unde pui ca se mai zvonește ca porți și ceva boli cu transmitere sexuala!!! Hodoroago!

suge mi transpiratia,sclavule
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Ești o idioata și pe deasupra mai ești și nespălat asa se zvonește prin braila ba unde pui ca se mai zvonește ca porți și ceva boli cu transmitere sexuala!!! Hodoroago!

Scuze că intervin. Dacă ”se zvonește prin braila” anumite lucruri...nu de bine...de ce ai mai apelat-o...ca să îi auzi vocea cristalină ?

Eu mă contrez - virtaul - destul de des cu titulara topicului dar tind să îi dau dreptate...anumite aspecte se discută particular face to face, nu la :telephone.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ai fost gand in gand cu mine cristescule.exact asta am vrut sa i zic si eu.daca a auzit fel de fel de zvonuri despre mine, de ce ma solicita?si ca sa iti mai zic un secret,pentru asa zisul sclav.la dominare nu se suge pula, nu te futi,nu iei boli.regula de baza, e sa fii nespalata la pasarica si sa mirosi cat mai urat,ca sa te linga sclaavul,ca asa e cerinta.dar,deh,sa i fac eu instructajul?eu cred ca este un trol neavenit,care nu stie cu ce se mananca dominarea

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Oricum tot o baba proasta ești.... Și mai ești și "pozitiva" ști tu la ce!!! Zdreantoooo

bine.mi-ai luat tu pozitivul din anus?uite asa,va treziti sa vorbiti aiurea,mult,prost si fara rost.nu are sens sa intru in polemici cu tine.daca ti-am zis ca o sedinta o mai discut si la fata locului,nu numai la tel,de ce ai intrat asa in panica?nu e capat de tara,domnule.daca te exciti vorbind cu mine,in locul bicelor,eu ma abtin si nu-ti mai dau satisfactie

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Oricum tot o baba proasta ești.... Și mai ești și "pozitiva" ști tu la ce!!! Zdreantoooo

Din auzite nu poti acuza pe nimeni ca ar avea probleme de sanatate. Gura lumii nici pamantul nu o astupa. Cand faci o acuzatie si dovedeste-o,nu te mai lua dupa vb sa nu-ti rupi gatu.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

deci,sunt atat de satula de atatea vorbe fara rost,incat uneori imi vine sa renunt a mai comenta.nu stiu de ce,dar in viata reala nu am nici o problema,dar absolut nici o problema de jignire sau vorbe urate.viata reala,e mult mai minunata,decaat viata asta virtuala de pe forumul asta

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...