Sari la conținut

La doamna x a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

deoarece am cerinte in domeniul dominarii soft(usoare),va voi expune aici in ce consta o sedinta fara graba.legat cu esarfe,biciuit,urinat.in tot acest timp,te masturbezi pana la finalizare.optional,imi poti da limbi in pasarica si in anus si sa-mi sugi degetele de la picioare.tot optional,este o sedinta,stapana cu asistenta.eu sunt stapana,de care nu te atingi de mine,eu doar te leg si te biciuesc,iar pe asistenta,o poti linge in pasarica,in anus si poti face un sex normal cu ea,pana la finalizare.sexul e normal,combinat,incluzand toate placerile.scriu aici,ca sa nu ma mai intrebati la telefon

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Doamna x colega ta cum arata niste poze ai ?

nu am poze cu colega mea,dar oricum,pozele nu au nici o relevanta.stiti foarte bine ca majoritatea anunturilor au poze fake.daca stii adresa,te poti duce direct

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

astazi si maine am preturi promotionale,chiar foarte promotionale.si eu si colega.cine stie adresa,poate veni direct intre orele 12-18.cele mai mici preturi pentru clientii fideli.numai sambata si duminica,preturi mici pentru clienti fideli

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...