Sari la conținut

0728524104-Ana (Dristor 2)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o astazi pe domnisoara si bine am facut. :blushing2

Locatie - 9

Normal - 10, pasarica stramta si gemetele ei mi-au placut f mult.

GFE - 9

Pret - 80 lei/finalizare

 

Domnisoara Ana a fost foarte amabila, cu foarte mult bun simt si nu te grabeste. Daca vb frumos cu ea vei avea parte de o relaxare placuta Costumatia, tocurile si parul ei lung au fost de mare efect. Am apreciat foarte mult igiena care a fost de nota 10. Pentru mine a fost exact ce cautam si o sa mai revin. Merita incercata si varianta de o ora.

Data viitoare mi-ar place sa fii cu aceleasi tocuri si ciorapei pentru ca ai picioarele superbe. :blushing2

Multumesc mult Ana. :bow  :wink2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Dristor 2
  • Oras:Dristor 2

Am vizitat-o astazi pe domnisoara si bine am facut. :blushing2

Locatie - 9

Normal - 10, pasarica stramta si gemetele ei mi-au placut f mult.

GFE - 9

Pret - 80 lei/finalizare

 

Domnisoara Ana a fost foarte amabila, cu foarte mult bun simt si nu te grabeste. Daca vb frumos cu ea vei avea parte de o relaxare placuta Costumatia, tocurile si parul ei lung au fost de mare efect. Am apreciat foarte mult igiena care a fost de nota 10. Pentru mine a fost exact ce cautam si o sa mai revin. Merita incercata si varianta de o ora.

Data viitoare mi-ar place sa fii cu aceleasi tocuri si ciorapei pentru ca ai picioarele superbe. :blushing2

Multumesc mult Ana. :bow :wink2

Multumesc si mie mi-a facut placere 😙 te mai astept

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Am bifat si eu la domnisoara, din oferta prezentata mai sus am ales optiunea de o ora si nu am regrete.
A trebuit sa astept un 5 minute pana cand am fost primit, dar aceasta nu a fost o probleme.
Ana , prezenta placuta, amabila, draguta zic eu  - 9.
Locatia Dristor2, garsoniera decenta , baie mica dar era de asteptat, - 7
Corp: 10 - pur subiectiv, dar pentru mine a fost super; a fost o mare placere sa o calaresc pana la epuizare :onbed 
Normal: 9.5 - primitoare, rezista la un ritm mai hard, contre pe alocuri.
Oral: nu am solicitat

Ca zona e cam departe de mine insa sunt sanse mari sa mai revin in viitor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dristor 2
  • Oras:Dristor 2

Am bifat si eu la domnisoara, din oferta prezentata mai sus am ales optiunea de o ora si nu am regrete.

A trebuit sa astept un 5 minute pana cand am fost primit, dar aceasta nu a fost o probleme.

Ana , prezenta placuta, amabila, draguta zic eu - 9.

Locatia Dristor2, garsoniera decenta , baie mica dar era de asteptat, - 7

Corp: 10 - pur subiectiv, dar pentru mine a fost super; a fost o mare placere sa o calaresc pana la epuizare :onbed

Normal: 9.5 - primitoare, rezista la un ritm mai hard, contre pe alocuri.

Oral: nu am solicitat

 

Ca zona e cam departe de mine insa sunt sanse mari sa mai revin in viitor.

Multumesc! 😙

  • Like 3
Link spre comentariu

Va salut domnilor si pe "alt muist" care da cu minus...eu dau cu plm

Ieri duoa amiaza am trecut pe la Ana...o promisiune respectata de ambele parti fara probleme.

Actiunea s-a petrecut pe parcursul unei ore intr-o garsoniera situata in blocul de langa gura de metrou Dristor 2.

Dupa o aventura, referitoare la circulatia din Buc..., sm lasat masina si am luat metroul.

In fine sa intru in subiect...nu am venit cu teama ca s-ar putea sa dau de ceva de care sa fug...ceea ce am si gasit- o fata subtirica cu un corp slim- cu niste buci foarte misto, cu sani nr 2, draguti dar nu cum sunt la 19-20 de ani...chiar nu am intrebat care e varsta, as putea spune 24-26? Poate gresesc, dar nu conteaza, cert e ca Ana este clar i varianta buna.

Debutul a fost cu un ON ...hmm, o nebunie- am stat asa vreo 15 minute. Cu DT, atentie draguta la bijuterii, iar niste aprofundari foarte foarte bine...initial ma gandisem ca sa o las doar asa...dar as fi chinuit-o rau pt ca as fi rezistat asa o ora. An vrut sa vad cum este si NP-ul...bun 3 pozitii cu final in doggy...frumos.

Ca si poveste...o poveste draguta, nu de povestit nepotilor in viitor, dar o amintire placuta.

Notare:

Oralul Nepro- foarte bun. Slow nu masina de cusut ci unul care te indeamna sa mai vrei; actiunea nr 2 doar oral...fara finalizare pentru ca ieseam din timp...a fost alegerea mea oral pentru ca a fost foarte bun - nota 9,5-10

Normalul ...exact cum e si numele normal, nu ceva remarcabil, nu e de remarcat "stramta"...bla, bla....umezirea cu ...indulcitori artificiali, la cat se lucreaza acolo, ar trebui sa bea multa crema...as nota cu 7

Locatia...slabuta, un gel de dush...nota 6

Fata aspect dragut 7, fund nota 9, sani nota 7 - medie 7,66

Atitudine nota 10

Cadoul este 80 fin- 160 h

Curata domnisoara, parfumata discret, mirosea bine - o alegere inspirata, ii multumesc si pe aceasta cale.

Bafta si ciocane tari, pentru "alt muist" la mai multe minusuri muistule

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Va salut domnilor si pe "alt muist" care da cu minus...eu dau cu plm

Ieri duoa amiaza am trecut pe la Ana...o promisiune respectata de ambele parti fara probleme.

Actiunea s-a petrecut pe parcursul unei ore intr-o garsoniera situata in blocul de langa gura de metrou Dristor 2.

Dupa o aventura, referitoare la circulatia din Buc..., sm lasat masina si am luat metroul.

In fine sa intru in subiect...nu am venit cu teama ca s-ar putea sa dau de ceva de care sa fug...ceea ce am si gasit- o fata subtirica cu un corp slim- cu niste buci foarte misto, cu sani nr 2, draguti dar nu cum sunt la 19-20 de ani...chiar nu am intrebat care e varsta, as putea spune 24-26? Poate gresesc, dar nu conteaza, cert e ca Ana este clar i varianta buna.

Debutul a fost cu un ON ...hmm, o nebunie- am stat asa vreo 15 minute. Cu DT, atentie draguta la bijuterii, iar niste aprofundari foarte foarte bine...initial ma gandisem ca sa o las doar asa...dar as fi chinuit-o rau pt ca as fi rezistat asa o ora. An vrut sa vad cum este si NP-ul...bun 3 pozitii cu final in doggy...frumos.

Ca si poveste...o poveste draguta, nu de povestit nepotilor in viitor, dar o amintire placuta.

Notare:

Oralul Nepro- foarte bun. Slow nu masina de cusut ci unul care te indeamna sa mai vrei; actiunea nr 2 doar oral...fara finalizare pentru ca ieseam din timp...a fost alegerea mea oral pentru ca a fost foarte bun - nota 9,5-10

Normalul ...exact cum e si numele normal, nu ceva remarcabil, nu e de remarcat "stramta"...bla, bla....umezirea cu ...indulcitori artificiali, la cat se lucreaza acolo, ar trebui sa bea multa crema...as nota cu 7

Locatia...slabuta, un gel de dush...nota 6

Fata aspect dragut 7, fund nota 9, sani nota 7 - medie 7,66

Atitudine nota 10

Cadoul este 80 fin- 160 h

Curata domnisoara, parfumata discret, mirosea bine - o alegere inspirata, ii multumesc si pe aceasta cale.

Bafta si ciocane tari, pentru "alt muist" la mai multe minusuri muistule

Felicitari!

  • Like 1
Link spre comentariu

Cine sa ii mai inteleaga si pe frustratii astia !! Asta ma ambitioneaza sa ma fac verde :D

Lasa-l sa dea banii pe cartele sa dea minus, eu dau pe banii respectivi, numere.

Chiar nu m-am gandit sa platesc pentru astfel de ganduri, mai exact eu nu am de impartit nimic cu nimeni de aici si nu trebuie sa demonstrez ceva.

Asa ca atunci cand am ceva de spus, spun, civilizat fara injurii pentru ca nu imi sta in caracter, iar cand cineva incepe cu un vocabular infect nu o tin asa pentru ca astfel de scursuri nu merita sa imi consum timpul cu ele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Lasa-l sa dea banii pe cartele sa dea minus, eu dau pe banii respectivi, numere.

Chiar nu m-am gandit sa platesc pentru astfel de ganduri, mai exact eu nu am de impartit nimic cu nimeni de aici si nu trebuie sa demonstrez ceva.

Asa ca atunci cand am ceva de spus, spun, civilizat fara injurii pentru ca nu imi sta in caracter, iar cand cineva incepe cu un vocabular infect nu o tin asa pentru ca astfel de scursuri nu merita sa imi consum timpul cu ele.

cine te-a suparat asa tare??? Si ti-a promis minusuri cu miile?? Daca si tu ai deranjat pe cineva....atunci se poate inchide forumul...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:mioveni
  • Oras:mioveni

Vizitat astăzi fata , m am simtit mandru ca am fost primul pe lista(azi) , fata are niște sani frumoși, fata frumoasă , apartament destul de ok curat . Am intrat pe usa fata ma astepta in chiloți si sutien , inceput cu un oral neprotejat , continuat inca 3 pozitii , finalizat cu oral neprotejat in final. Baia sa spuem ca nu e de 10 , dar la banii astia , cum arată fata si ce face , ce poti sa mai ceri. Am stat o finalizare , halatul 90 lei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...