Sari la conținut

Daria 0727340479


Postări Recomandate

 

 

Senzuala, pasionala si dulce, iti pot oferi o sedinta de neuitat. Fara poze false, preferential pot fi si stapana, domina. Pentru cei care nu ma cunosc, sunt noua in domeniu, pentru mai multe detalii dati clik pe acest link: https://nimfomane.com...corte/daria-2/ 

 

 

    - 100 lei oral protejat/neprotejat.

- 150 lei, o singura finalizare, sex normal și sex oral.

    - 200 lei 1h, sex oral, sex normal ( obligatoriu protejat)

    - exclus sex anal, chiar daca la infomatii generale este specificat ca fac, am renuntat la acest lucru, din pacate nu pot modifica, multumesc pentru intelegere

 

   Stau in zona titan, sec 3 Bucuresti

 

Informatii despre mine:

 

   - sunt slabuta, 45 kg

   - am 1,66 intaltime

   - sanii mici si fermi, fund bombat.

   - par lung si blond.

 

 Program:

 

  - sunt disponibila pe timp de zi, atat pe timp de noapte, lucrez si in week.

  - daca nu raspund, inseamna ca sunt ocupata, revin cu un telefon atata timp cat vad dupa cateva minute, daca nu am revenit inseamna ca nu sunt disponibila in acest moment.

 

 

                                                 Va pup cu mare drag, Daria

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Testat azi, domnişoara! 

 

Locaţia este între Potcoava şi Diham Mi-a răspuns la SMS, având telefonul închis când am sunat.

 

La faţa locului am dat peste o domnişoară care seamănă izbitor cu ANOXERICA. Revin la subiect...

 

M-a aşteptat exact în ţinuta "Marcelei", ciorapi cu plasă cu pizda la vedere şi un body negru. La faţă destul de urâţică, dar corpul sim ş frumos desenat m-a determinat să râmân. A spus că e din Galaţi şi că lucrează de marţi "în doomeniu" (până atunci a făcut videochat). Nu intru in alte "confesiuni".

 

De apreciat preludiul, eu pe marginea patului, ea în picioare şi dezbrăcatul lasciv, un GFE destul de accentuat, pe toata suprafaţa corpului, coborând la pulă pe care a luat-o aproape în întregime în guriţă în 2-3 viteze. Am combinat cu 69, păsărica destul de frumoasă şi parfurmată. Sânii sunt foarte mici dar sfărcurile devin erectile, fata se excită, am simţit pielea de găină. I-am făcut şi oral clasic, în final decizând să finalizez oral, în poziţia 69. Circa 20 minute a durat actul 1, finalizând în gura ei, neoprindu-se, sugând până la ultima picătură, în final ducându-se la baie "la decartare"...Mi-a plăcut acest început, a durat mai mult, deoarece eram descărcat de 3x cu o seară înainte (e regulă finalizez în 5 minute, primul număr).

 

Ne-am întins la vorbă câteva minte, căutând-o pe ANOXERICA de pe laptop. Am găsit pozele şi a spus că nu e ea, deşi seamănă, eu cred că este ea, asemănarea este izbitoare. 

 

Am trecut la actul 2, oral din picioare 2 minute, apoi pus prezervativul şi trecut pe la spate, pizda strâmtă şi mică ca adâncime, nu intra toată. După 5 minute de pompaj, a trecut ea deasupra dar simţeam că nu pot finaliza aşa. A trecut iar la oral şi după aproximativ 30 minute de muie, tim in care am oprit doar 1 minut să schimbăm poziţia, am finalizat tot oral, printr-un orgasm puternic. Mi-a plăcut că o lua în întregime in gură, dar nu a făcut DT (adică nu o ţinea câteva secunde în gât), în schimb are tehnica la supt, în acelaşi timp masând coaiele şi mângâindu-mă pe coapse, mi-a plăcut. Deci, muie continuă 30 minute, curgeau apele pe mine..

 

Subliniez că în timpul muiei, am pus mâna la pizdă şi era extrem de umedă, curgea "smântâna" din ea, ceea ce m-a surprins (la final mi-a spus că i-a plăcut cum i-am făcut cunillingus).

 

Total timp, o oră şi un pic, plătit la final 200 lei.

 

O recomand pentru muie, nu oboseşte, dar şi pentru GFE.

 

Se va retrage luna asta.

 

Notele sunt: fizic 8, muie 9, pizdă 7.

 

Cam atât!

E din Iasi. De unde stii tu ca se va retrage luna asta??

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Hey dragii mei, in primul rând Hristos a ÃŽnviat! Și vroiam sa va anunt ca am ajuns in București! O sa încep azi, o sa am program de noapte, de la 00:00 la 06:00. Va aștept, va pupacesc!

HRISTOS A INVIAT...si multi pupici😘😘😘DAN.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...