Sari la conținut

Daria 0727340479


Postări Recomandate

  • Oras:Aici,acolo,dincolo...
  • Oras:Aici,acolo,dincolo...

Ieri am vizitat o si eu pe Daria.Programare prin telefon la numarul din anunt(programare respectata)pentru ora 15.Nu mai intru in detalii in legatura cu zona si locatia,ambele au fost foarte bine descrise de persoanele care au trecut pe la ea si au lasat o recenzie.Am ales sex oral neprotejat,cu finalizare orala.Daria a facut un oral bun,destul de adanc(am forțat o puțin,sa vad daca o ia pe toată,😊😉si aproape a reusit...-2centimetri😂)si cu atentie la cele 2 biluțe.Cu ocazia asta,am constatat că e rezistentâ la proba orala(am schimbat 3 pozitii)si dupa aproape 25minute,am finalizat in gura ei.Am facut un duÅŸ,ma m imbracat,am mai stat cu ea vreo 15minute la povesti...si am plecat.Pentru mine a fost o experienta placuta,si cred ca o sa mai revin,sa o incerc si la normal.

Locatie-6

Fizic-8 subțirica,genul slim.

Igienâ-10 curata+parfumată

GFE-10 f lipicioasă,glumeațâ,inteligentâ,

atitudine pro client.

Oral-9 rezistentâ la oral,nu comenteaza la pozitii,nu o ia pe toată,dar e ok,atentie la coițe(le linge foarte misto).

Amendă-100 ron-1finalizare orala.

Daria...imi cer scuze pentru oralul mai adanc,la care te am supus(am abuzat putin de gura ta)😊😋dar sper ca nu te ai suparat pe mine.😉

  • Like 9
Link spre comentariu

Ieri am vizitat o si eu pe Daria.Programare prin telefon la numarul din anunt(programare respectata)pentru ora 15.Nu mai intru in detalii in legatura cu zona si locatia,ambele au fost foarte bine descrise de persoanele care au trecut pe la ea si au lasat o recenzie.Am ales sex oral neprotejat,cu finalizare orala.Daria a facut un oral bun,destul de adanc(am forțat o puțin,sa vad daca o ia pe toată,😊😉si aproape a reusit...-2centimetri😂)si cu atentie la cele 2 biluțe.Cu ocazia asta,am constatat că e rezistentâ la proba orala(am schimbat 3 pozitii)si dupa aproape 25minute,am finalizat in gura ei.Am facut un duÅŸ,ma m imbracat,am mai stat cu ea vreo 15minute la povesti...si am plecat.Pentru mine a fost o experienta placuta,si cred ca o sa mai revin,sa o incerc si la normal.

Locatie-6

Fizic-8 subțirica,genul slim.

Igienâ-10 curata+parfumată

GFE-10 f lipicioasă,glumeațâ,inteligentâ,

atitudine pro client.

Oral-9 rezistentâ la oral,nu comenteaza la pozitii,nu o ia pe toată,dar e ok,atentie la coițe(le linge foarte misto).

Amendă-100 ron-1finalizare orala.

Daria...imi cer scuze pentru oralul mai adanc,la care te am supus(am abuzat putin de gura ta)😊😋dar sper ca nu te ai suparat pe mine.😉

Mulțumesc frumos! Te mai aștept cu mare plăcere! :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Total neprofesionista !

Am sunat pt o programare in 20 de minute si a zis ca este ok. Ajung la destinație :) telefonul este inchis... ajung totusi la apartament la ea nr 16,supriza este ca era probabil un peștișor la ea pt ca sa auzit pasi prin casa si probabil discuții.

 

Din punctul meu de vedere total neprofesionista.

  • Like 1
Link spre comentariu

Total neprofesionista !

Am sunat pt o programare in 20 de minute si a zis ca este ok. Ajung la destinație :) telefonul este inchis... ajung totusi la apartament la ea nr 16,supriza este ca era probabil un peștișor la ea pt ca sa auzit pasi prin casa si probabil discuții.

 

Din punctul meu de vedere total neprofesionista.

Buna, îmi pare rău dacă ai veni degeaba, dar eu ti-am trimis mesaj ca numai pot onora cu programarea ca a intervenit ceva și trebuie sa plec de la locatie, ca ai primit mesajul sau nu, asta nu am de unde sa știu. Nu știu ce pași ai auzit tu, dar eu după ce ti-am trimis mesaj am plecat de la locație. Cine ma cunoaște de un an de zile știe ce fel de persoana sunt! Mulțumesc! O zi buna!
Link spre comentariu

  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Buna, îmi pare rău dacă ai veni degeaba, dar eu ti-am trimis mesaj ca numai pot onora cu programarea ca a intervenit ceva și trebuie sa plec de la locatie, ca ai primit mesajul sau nu, asta nu am de unde sa știu. Nu știu ce pași ai auzit tu, dar eu după ce ti-am trimis mesaj am plecat de la locație. Cine ma cunoaște de un an de zile știe ce fel de persoana sunt! Mulțumesc! O zi buna!

 

Te rog sa o lasi asa ca te faci de ras :). NU degeaba am lasat loc sa mai scrii tu ceva, banuiam ca o sa cauti ceva sa te scoti. Deci  citeste aici :

- este sau nu apartamentul 16 ? Iti pot dovedi ca sa ai zis asa ca lasa asa

- pe vizorul ala care nu are capac am vazut destul de bine cand te-ai apropiat de usa :) tu sau persoana x

- daca cumva te cunosc de la vreo sala de fitnes,semimaraton, fosta colega facultate sau de munca sa stii ca nu are nicio importanta. Ma poti primi la fel ca pe oricare altul pt ca ce faci tu este doar treaba ta si nu a mea.

 

"ca ai primit mesajul sau nu, asta nu am de unde sa știu"  ai dat mesaj poate persoanei x :) mie sigur nu mi-ai dat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...