Sari la conținut

Daria 0727340479


Postări Recomandate

Hey dragii mei, am revenit cu pozele cerute, sper ca sunt pe placul vostru. Vreau sa clarific tarifele serviciilor mele, pentru ca au fost unele discuții.

 

- 100 lei, doar oral protejat/neprotejat

- 150 lei, o singura finalizare, sex normal (obligatoriu protejat) și oral.

- 200 lei, o ora, sex normal (obligatoriu protejat) și oral.

 

 

Exclus sex anal!

 

Mulțumesc frumos!

 

 

Va aștept cu mare drag in locația mea, unde specific încă o data ca sunt singura!!!!!!!

post-232419-0-91232500-1492850811_thumb.jpg

post-232419-0-90448400-1492850847_thumb.jpg

post-232419-0-61164700-1492850867_thumb.jpg

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ma nene ...mai lasa-ne cu pozele astea de zici ca sunt vedete de holywood iar cand mergem la ele parca sunt din neamul lui Rapandula.

Eu cred ca toti vrem sa le vedem pe fete inainte sa mergem. Faptul ca isi posteaza poze care le avantajeaza este normal pentru ca trebuie sa se prezinte cat mai bine. Eu le fac poze cat mai clare, in lumini bune, reale, asa cum sunt ele si nu aleg decat fete care imi plac, care oricum arata foarte bine, asa cum e si titulara acestui cont careia ii cer scuze pentru offtopic. 

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Eu cred ca toti vrem sa le vedem pe fete inainte sa mergem. Faptul ca isi posteaza poze care le avantajeaza este normal pentru ca trebuie sa se prezinte cat mai bine. Eu le fac poze cat mai clare, in lumini bune, reale, asa cum sunt ele si nu aleg decat fete care imi plac, care oricum arata foarte bine, asa cum e si titulara acestui cont careia ii cer scuze pentru offtopic. 

Vrei sa dai si tu o buca gratis si nu stii cum sa faci. Est un atarnache cu aparatul de gat, somezi si ai si mult timp liber ceea ce evident duce la buzunare goale si ce ai gandit tu? Cauti naive pe aici sa puna botul la oferta ta si gata esti aranjat, scapi 3 zile de laba si dai o buca. Du-te nene la munca si mai lasa-ne cu milogeala ta! Iar daca pozele tale vor fi la fel de modificate ca la Estera de exemplu te blestemam si pe tine sa iti moara si aparatul si maciuca.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Eu cred ca toti vrem sa le vedem pe fete inainte sa mergem. Faptul ca isi posteaza poze care le avantajeaza este normal pentru ca trebuie sa se prezinte cat mai bine. Eu le fac poze cat mai clare, in lumini bune, reale, asa cum sunt ele si nu aleg decat fete care imi plac, care oricum arata foarte bine, asa cum e si titulara acestui cont careia ii cer scuze pentru offtopic.

 

Eu zic sa o lasi mai moale cu oferta ta(niste poze contra sex GRATIS,daca se poate)...nu?Vad ca fata a pus NISTE poze...in care se vede foarte bine ca e SLIM.sau aparatul tau de filmat...modifica forma corpului?sper ca si fata si a dat seama...IN CE CONSTA ASA ZISA TA OFERTA.O ZI BUNA.
  • Like 10
Link spre comentariu

Hey, in urma discuțiilor apărute vreau sa clarific anumite lucruri, am 45 kg, nu sunt nicio anorexica, au fost foarte multe persoane la mine care m-au placut exact pentru asta, ca sunt slim. Normal ca părerile sunt împărțite, nu pot sa fiu pe placul tututor. Cine ma place mai revine, cine nu, numai revine. Pozele mi le fac întotdeauna singura, nu am nevoie de niciun fotograf, referitor la asta, mulțumesc de oferta, dar nu e nevoie. Eu nu vreau sa va certați sau sa aveți astfel de discuții, sau cu jigniri ca nu este frumos. Va pupacesc cu mare drag! O zi frumoasa sa aveți! :*

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Hey, in urma discuțiilor apărute vreau sa clarific anumite lucruri, am 45 kg, nu sunt nicio anorexica, au fost foarte multe persoane la mine care m-au placut exact pentru asta, ca sunt slim. Normal ca părerile sunt împărțite, nu pot sa fiu pe placul tututor. Cine ma place mai revine, cine nu, numai revine. Pozele mi le fac întotdeauna singura, nu am nevoie de niciun fotograf, referitor la asta, mulțumesc de oferta, dar nu e nevoie. Eu nu vreau sa va certați sau sa aveți astfel de discuții, sau cu jigniri ca nu este frumos. Va pupacesc cu mare drag! O zi frumoasa sa aveți! :*

Esti o rea! I-ai rupt inima si mana dreapta fotografului. Acum iar o sa o rupa pe laba.

  • Like 1
Link spre comentariu

Hey, in urma discuțiilor apărute vreau sa clarific anumite lucruri, am 45 kg, nu sunt nicio anorexica, au fost foarte multe persoane la mine care m-au placut exact pentru asta, ca sunt slim. Normal ca părerile sunt împărțite, nu pot sa fiu pe placul tututor. Cine ma place mai revine, cine nu, numai revine. Pozele mi le fac întotdeauna singura, nu am nevoie de niciun fotograf, referitor la asta, mulțumesc de oferta, dar nu e nevoie. Eu nu vreau sa va certați sau sa aveți astfel de discuții, sau cu jigniri ca nu este frumos. Va pupacesc cu mare drag! O zi frumoasa sa aveți! :*

Frumos raspuns ! Decent si lamuritor. Asteptam recenzii de la cei care au vizitat-o.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...