Sari la conținut

Daria 0727340479


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Am mai marcat o vizita azi la Daria si ca deobicei a fost exceptionala

 

Dupa dusul mandatoriu am trecut in sufragerie unde papusica ma astepta deja goala. Am inceput cu sarutari urmate de un oral foarte atent si grijuliu din partea Dariei. Desi nu reuseste sa bage foarte mult in gura si se ajuta de manute, il executa foarte frumos si cu atentie si la zonele adiacente.

Am facut schimb de locuri si m-am delectat si eu cu piersicuta ei dupa care am incins destul de bine atmosfera in diverse pozitii, finalizand cu ea caprita.

 

Desi platisem paguba pentru 2 finalizari, prima sesiune a fost destul de incinsa (sper sa se fi simtit si ea la fel de bine :) ) incat nu am mai simtit nevoia decat de apa.

 

 

Discutand dupa cu ea, am aflat ca va mai presta doar pana la sf lunii :(

 

 

 

Notele:

- Aspect 10 (sunt subiectiv)

- Oral 8 (nu face dt dar o face intr-un mod soft foarte placut)

- Normal 9.5 (foarte stramta si putin adanca, dar se implica si se misca cum iti doresti)
  • Like 1
Link spre comentariu

Am mai marcat o vizita azi la Daria si ca deobicei a fost exceptionala

Dupa dusul mandatoriu am trecut in sufragerie unde papusica ma astepta deja goala. Am inceput cu sarutari urmate de un oral foarte atent si grijuliu din partea Dariei. Desi nu reuseste sa bage foarte mult in gura si se ajuta de manute, il executa foarte frumos si cu atentie si la zonele adiacente.

Am facut schimb de locuri si m-am delectat si eu cu piersicuta ei dupa care am incins destul de bine atmosfera in diverse pozitii, finalizand cu ea caprita.

Desi platisem paguba pentru 2 finalizari, prima sesiune a fost destul de incinsa (sper sa se fi simtit si ea la fel de bine :) ) incat nu am mai simtit nevoia decat de apa.

 

Discutand dupa cu ea, am aflat ca va mai presta doar pana la sf lunii :(

 

 

Notele:

- Aspect 10 (sunt subiectiv)

- Oral 8 (nu face dt dar o face intr-un mod soft foarte placut)

- Normal 9.5 (foarte stramta si putin adanca, dar se implica si se misca cum iti doresti)

Mulțumesc frumos pentru vizita, mi-a făcut o mare plăcere sa te revăd și la fel și compania ta! Pupici
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...