Sari la conținut

Daria 0727340479


Postări Recomandate

Buna băieți, vroiam sa va anunt ca mai lucrez pana pe 5 Septembrie, o luna de zile nu o sa fiu disponibilă absolut deloc, din Octombrie o sa revin, dar o sa lucrez ocazional pentru clienții care știu ca au mai fost la mine! Pana atunci, va aștept cu mare plăcere! Mulțumesc de înțelegere! Și o zi cât mai placuta!Pupici :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am trecut și eu pe la daria înainte de vacanța anunțată și nu pot decât să confirm ce au spus alții mai înainte.

 

Comunicare: am schimbat mesaje până în fața blocului, am sunat pentru ultimele detalii, zona este titan, aproape de parc, dar nu știu dacă acest detaliu va mai fi relevat când revine.

 

Daria este mică și slabă, pare mai slabă în realiate decât în poze și este bronzată acum. Sâni și fund mici dar fermi.

 

La acțiune am avut ghinionul să o prind în timp ce o vizita scufița roșie, deci nu am avut parte decât de oral, care a fost foarte bun, poate doar un pic ca dur. Ce mi-a plăcut totuși a fost GFE-ul, e o fire relaxată, am putut comunica natural și se implică în preludiu (te mângăie, te sărută pe corp etc.), altfel spus este destul de „lipicioasă” și mie îmi place asta. Nu a trecut direct la oral și nici nu s-a grăbit, ceea ce am apreciat.

 

De revenit... nu știu dacă revine după vacanță, dar dacă am oportunitatea vreau să încerc și o vizită când nu sărbătorește săptămâna rechinilor.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragilor, voiam sa va anunt ca am revenit! Cum am spus înainte sa plec in mică vacanța, o sa am un program mai scurt, mai mult o sa fiu disponibilă in prima parte a zilei pentru baietii care au mai fost la mine! Va rog sa ma contactați dacă știți ca ati mai fost la mine, pentru clienți noi nu o sa fiu disponibilă, mulțumesc! Azi sunt disponibilă pana la ora 18:00! Va aștept cu mare plăcere! :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Buna dragilor, voiam sa va anunt ca am revenit! Cum am spus înainte sa plec in mică vacanța, o sa am un program mai scurt, mai mult o sa fiu disponibilă in prima parte a zilei pentru baietii care au mai fost la mine! Va rog sa ma contactați dacă știți ca ati mai fost la mine, pentru clienți noi nu o sa fiu disponibilă, mulțumesc! Azi sunt disponibilă pana la ora 18:00! Va aștept cu mare plăcere! :*

Același apertament?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...