Sari la conținut

Daria 0727340479


Postări Recomandate

  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Disponibilă pana la ora 23:00, va aștept cu drag! :*

Noi 2 trebuie sa ne cunoastem neaparat..esti exact ce trebuie !
Link spre comentariu
Vizitator lionman
Reputație: 0

Buna, aceste detalii le dau doar telefonic, aștept sa ma suni și îți voi raspunde cu cea mai mare placere! 

:* Ok, mersi,   o sa te sun. 

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Daria cu niste zile in urma. Rezervare telefonica. A intarziat putin dar nu a fost problema ca m-a sunat si comunicarea a fost buna. Garsoniera aranjata frumos, curat. La baie nu e de 5 stele si ar fi nevoie de niste prosoape mai ok. Ar fi buna si o lumina potrivita nici prea intuneric dar nici prea tare. Ar fi un 7 pentru locatie. Daria e intr-adevar f slim, ceea ce mie imi place, de asta si venisem. Sani si sfarcuri mici si apetisante. As nota cu 9 corpul pentru ca imi place skinny. Si ar fi un mare plus dc te-ai bronza mai mult. Oral bun, se implica, 69, probat prezervativ :P finalizat pe sani. Actiune de 8 cred. Calda, naturala, GFE bun, m-am simtit bine, nota atidudine pe la un 9.

Merci mult, Daria, si stai skinny ;)

  • Like 4
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Daria cu niste zile in urma. Rezervare telefonica. A intarziat putin dar nu a fost problema ca m-a sunat si comunicarea a fost buna. Garsoniera aranjata frumos, curat. La baie nu e de 5 stele si ar fi nevoie de niste prosoape mai ok. Ar fi buna si o lumina potrivita nici prea intuneric dar nici prea tare. Ar fi un 7 pentru locatie. Daria e intr-adevar f slim, ceea ce mie imi place, de asta si venisem. Sani si sfarcuri mici si apetisante. As nota cu 9 corpul pentru ca imi place skinny. Si ar fi un mare plus dc te-ai bronza mai mult. Oral bun, se implica, 69, probat prezervativ :P finalizat pe sani. Actiune de 8 cred. Calda, naturala, GFE bun, m-am simtit bine, nota atidudine pe la un 9.

Merci mult, Daria, si stai skinny ;)

Merci și eu! Te mai aștept cu mare drag! :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...