Sari la conținut

Retragere Definitiva - vankrast


Postări Recomandate

Buna ziua colegi,

Stiu ca nu sunt inscris de mult timp, in schimb am incercat sa dau contributia mea la forum, cat am putut si ce am putut, dar am ajuns intr-un moment in care trebuie sa aleg intre principiile mele si un forum care s-a degradat si continua sa se degradeze. Cei care ar trebui sa mentina ordinea in acest forum probabil sunt mai interesati de banii care le intra pe conturile VIP,  oricum ar fi eu m-am inscris crezand, ca majoritatea celor de aici, ca ne vom ajuta cu totii si vom fi cat de cat amabili, respoctuosi si in primul rand vom da contributia noastra aici nu jigniri si amenintari fara rost.

 

A fost o perioada cand nu am mai postat nici o recenzie crezand ca se va mai schimba situatia aici, dar e din ce in ce mai rau. Contribuitori constanti au fost banati si altii care polueaza forum-ul cu diferite cuvinte fara rost, injuraturi, amentintari fara sens sunt si cu puncte....

 

Cei care inca mai cred in forumul asta sa invete ceva din actiunile mele si ale lui albacher, altfel vor urma si altii...

 

Va salut.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna ziua colegi,

Stiu ca nu sunt inscris de mult timp, in schimb am incercat sa dau contributia mea la forum, cat am putut si ce am putut, dar am ajuns intr-un moment in care trebuie sa aleg intre principiile mele si un forum care s-a degradat si continua sa se degradeze. Cei care ar trebui sa mentina ordinea in acest forum probabil sunt mai interesati de banii care le intra pe conturile VIP,  oricum ar fi eu m-am inscris crezand, ca majoritatea celor de aici, ca ne vom ajuta cu totii si vom fi cat de cat amabili, respoctuosi si in primul rand vom da contributia noastra aici nu jigniri si amenintari fara rost.

 

A fost o perioada cand nu am mai postat nici o recenzie crezand ca se va mai schimba situatia aici, dar e din ce in ce mai rau. Contribuitori constanti au fost banati si altii care polueaza forum-ul cu diferite cuvinte fara rost, injuraturi, amentintari fara sens sunt si cu puncte....

 

Cei care inca mai cred in forumul asta sa invete ceva din actiunile mele si ale lui albacher, altfel vor urma si altii...

 

Va salut.

besi in cur cu pulan gura

Link spre comentariu

Buna ziua colegi,

Stiu ca nu sunt inscris de mult timp, in schimb am incercat sa dau contributia mea la forum, cat am putut si ce am putut, dar am ajuns intr-un moment in care trebuie sa aleg intre principiile mele si un forum care s-a degradat si continua sa se degradeze. Cei care ar trebui sa mentina ordinea in acest forum probabil sunt mai interesati de banii care le intra pe conturile VIP,  oricum ar fi eu m-am inscris crezand, ca majoritatea celor de aici, ca ne vom ajuta cu totii si vom fi cat de cat amabili, respoctuosi si in primul rand vom da contributia noastra aici nu jigniri si amenintari fara rost.

 

A fost o perioada cand nu am mai postat nici o recenzie crezand ca se va mai schimba situatia aici, dar e din ce in ce mai rau. Contribuitori constanti au fost banati si altii care polueaza forum-ul cu diferite cuvinte fara rost, injuraturi, amentintari fara sens sunt si cu puncte....

 

Cei care inca mai cred in forumul asta sa invete ceva din actiunile mele si ale lui albacher, altfel vor urma si altii...

 

Va salut.

Pa pa puișor, am vărsat o lacrima.

Știm cu toți că ești peștișorul domnișoarei Andreea cur de fier de la top.

Du-te si plânge la mamicuta ta, clona lui relaxed.

Link spre comentariu

  • Oras:Undeva in viitor
  • Oras:Undeva in viitor

Sa nu fie cu suparare dar luati prea in serios forumul asta.

Ce principii pot sa am pe un forum virtual, inafara de un regulament care e cam degeaba in ultimul timp ? Cat despre amenintari si injurii... plm sunt virtuale, n-ar trebui sa miste pe nimeni, si inca la noi e bine, pe Bucuresti e dezmat total  :laugh2  

Peace and chicken grease  :138x

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...