Sari la conținut

Pentru supt


Postări Recomandate

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

ca sa nu mai deranjezi pe viitor si sa respecti fetele iti dau o definitie ce zici?

RETÁRD I. s. n. întârziere. ◊ (tehn.) amânare introdusă într-o transmisiune. ◊ (med.) stare a unei persoane a cărei dezvoltare este mai puțin evoluată decât a altora. II. adj. inv. (despre medicamente) cu efect prelungit, datorită acțiunii unor substanțe absorbite încet de organism. (< fr. retard)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Uite asa te bagi ca pula n ma ta in discutiile altora. Ce parastasul ma tii stii tu ma gradul meu de intelect in momentul in care consideri femeie un bulangiu cu dres?

Manca ia i "pizda" cu tot neamu' tau!!!

Sa o jignesc pe Bia? Bai pizdo, e un bulangiu ca si tine, nimic mai mult, sau ar trebuiii sa intre altii sa ti ia apararea sub sintagma" de ce te ai luat de Eduarda?

Luati asi dresu' pula si tie si lu' "Bia"!!

PS: sper ca esti multumit!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Uite asa te bagi ca pula n ma ta in discutiile altora. Ce parastasul ma tii stii tu ma gradul meu de intelect in momentul in care consideri femeie un bulangiu cu dres?

Manca ia i "pizda" cu tot neamu' tau!!!

Sa o jignesc pe Bia? Bai pizdo, e un bulangiu ca si tine, nimic mai mult, sau ar trebuiii sa intre altii sa ti ia apararea sub sintagma" de ce te ai luat de Eduarda?

Luati asi dresu' pula si tie si lu' "Bia"!!

PS: sper ca esti multumit!!

No comment...reactia spune tot despre tine ca om si intelec.

Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

Sa iti explic mai simplu... titlul sectiunii este "Transexuale si TV"

 

Nu vad pe topicul asta nici vreo transa sa se promoveze, nici vreo travestita...doar un barbat care isi pune pula la bataie...evident ca multi pe aici se dau barbati doar cu fantezii cu transe si tv, dar cand vedeti o maciuca salivati mai rau ca mine in fata parfumeriilor cand nu stiu pe care sa il mai cumpar...

 

Pledoarie incheiata, subiectul clar te depaseste. Spor la supt la toti doritorii!

travestito, ascunde repede pula intre picioare si lasa oamenii in pace. diferenta intre tine si ei este ca tu porti si peruca  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

travestito, ascunde repede pula intre picioare si lasa oamenii in pace. diferenta intre tine si ei este ca tu porti si peruca  :laugh2

Vai si amar de capul vostru. Va mai si ofticati cand vi se spune ca gresiti.

 

Sa va sugeti intre voi pana va voi spune eu stop.

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Vai si amar de capul vostru. Va mai si ofticati cand vi se spune ca gresiti.

 

Sa va sugeti intre voi pana va voi spune eu stop.

clar ar trebui sa te detasezi de ei si sa-i lasi in pace. Intre tine si cei care-si dau intalnire in wc-urile de la gara de nord...indiferent de gradul intelectualitatii...e o diferenta cam mare...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cineva care urmeaza un tratament hormonal, are silicoane...nu prea mai este travestit.

Egal...prea putin ma intereseaza cunostintele lui despre transsexualism si travesti...

 

Hai...seara buna tuturor si in spirit de gluma anunt ca dimineata la ora 08:30 scot gunoiul...cineva sa imi faca un susu-musu dupa ghena de gunoi gasesc si eu? :))))

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca si aici judecati fanteziile unora ca nu pica fix pe ce considerati voi "normal" si "intellectual"...

 

Si observatiile cele mai vocale sa le faca tocmai un barbat travestit... ok, transsexual... :) tare. Si care sa rada  de barbati care sug pula... lol...

 

Credeam ca travestitii/transexualii sug si ei altor barbati...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca si aici judecati fanteziile unora ca nu pica fix pe ce considerati voi "normal" si "intellectual"...

 

Si observatiile cele mai vocale sa le faca tocmai un barbat travestit... ok, transsexual... :) tare. Si care sa rada  de barbati care sug pula... lol...

 

Credeam ca travestitii/transexualii sug si ei altor barbati...

Ma scuzi, la baza observatiilor mele nu sta cine pe cine suge si de ce. Ideea observatiei a fost ca sectiunea aceasta ii pt promovarea fanteziilor cu transexuale si travesti ( dupa cum ii si denumirea ) ori acest topic nu contine nimic de genul.

 

Ca discutia a degenerat din Fanta in Pepsi, asta ii alta mancare de peste...

 

Nu ma privesc fanteziile nimanui si nu is in masura eu sa arat cu degetul, insa is platforme sociale dedicate special barbatilor care isi doresc aventuri cu barbati fara a se simti femei ( sper sa fi prins ideea ultimei idei )

 

O seara faina :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

in principiu asa e si ei orice ar fii transexuali si travestiti tot barbati sunt,pentru ca schimbarea de sex nu a avut loc,si oricum costa enorm de mult :snap

Nu ii vorba de asta. Spre exemplu eu ( nu voi vorbi in numele altor transexuale ) imi insusesc rolul feminin 24/24 fara sa imi fi schimbat sexul, m-am nascut baiat insa nu m-am simtit niciodata baiat, mereu m-am regasit in genul feminin si logic ca am dezvoltat si atractia fata de sexul masculin. Barbatii gay au atractie fata de alti barbati insa nu se simt femei, nu isi insusesc acest rol si nici nu isi doresc acest lucru...sper sa fi oferit o explicatie destul de simpla

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...