Sari la conținut

Sasha - Militari Residence - 175cm, 65kg, sanii nr 3 - Incall si Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

cam le exploatati cu programul acesta "disponibila de la ora 14:00 la ora 18:00 si dupa de la 23:00 la 06:00"

 

cand se mai duce si la scoala cu fundul obosit  ?

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cam le exploatati cu programul acesta "disponibila de la ora 14:00 la ora 18:00 si dupa de la 23:00 la 06:00"

 

cand se mai duce si la scoala cu fundul obosit  ?

 

Este in program ales de ea.

Saptamana viitoare nu va lucra, pt ca este in vacanta si la facultate si va sta cu familia

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cica se fac din nou angajari in CUIBUL acesta 

Au fost trimise fetele pe outcall si au uitat sa se mai intoarca  cu Comisionul  :laugh2

 

Priviti la acest  anunt dat destul de recent  pe AT 

 

http://anuntul.ro/anunturi-locuri-de-munca/videochat-masaj-adult/colaborare-servicii-de-masaj-erotic-comision-50-preturi-peste-medie-program_45193471.html

 

Am atasat si anumite Print Screen-uri in caz de nu se mai poate vizualiza anuntul cu locatia din Militari

 

post-194745-0-19627000-1493546040_thumb.jpg

 

post-194745-0-99317500-1493546022_thumb.jpg

 

 

 

Deci  sa nu uitam esenta acestui Topic in care jumatate din banii pe care ii decartati pe anumite servicii sexuale zboara in buzunarele acestor  PROXENETI  , comision deja confirmat in diferite ocazii :)

 

 

NU FAVORIZATI ASEMENEA GRUPARI INFRACTIONALE !!!  compuse din :

 

- ROXANA (alias gentlemenscrt) secretara si in acelasi timp colocatar/prestator servicii sexuale contra cost al acelui apartament , cu functie de promovare , programare si colectare a comisionului

- imnotipocrit (alias pryvatestrip , tonysoprano34) - asa zisul "CREIER" al acestei grupari infractionale , cocalarul analfabet cu rol de PROXENET activ si desavarsit al intregii operatiuni ghidate din umbra .

 

                  PUSCARIABILII !!!

 

post-194745-0-94348400-1493546060_thumb.jpg

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poza asta a mai fost pe forum. Nu gasesc acum topicul, dar a mai fost recenzata acum 1-2 ani.

 

E o tipa cu glezne foarte groase, daca imi aduc bine aminte.

 

Sarah a mai lucrat in 2015 in zona Vitan. A avut un topic, cu recenzii foarte bune, dar am cerut sa fie inchis deoarece unii useri de pe aici nu stiu ce inseamna discretia si fara permisiunea ei au postat aici poze de contul ei de Facebook, inclusiv poze cu chipul ei,

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...