Sari la conținut

RocsAndra (pe.. scurt)


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

contact - nr de tf ale uneia din ele


Rocsana 


Andra 


 


 


o vizita in interes profesional, pe fuga, in ploiesti s-a continuat cu o intalnire (de ~ o ora in loc de 15 min cum era programata) cu un alt forumist si desigur o vizita la mai vechile mele cunostinte Rocsana si Andra


dupa chat-ul de rigoare (nu ne mai vazusem de cateva luni), de la sine a venit.. dusul si ce mai trebuia


Rocsana mai "timida" ca de obicei, a intrat in joc putin mai tarziu


dar a fost o intalnire SUPER haioasa si plina de nebunii


oral neprotejat, la dublu, in toate pozitiile si felurile ! pana la sfarseala CIM Andra


 


ps-sa ma mut din nou in Ploiesti   ?!


 


in completare, aprecierile mele:


locatia 8,5 (str Cameliei, copertinele galbenelele) [intalnirea a fost in februarie de sf.. vali, cu siguranta au pastrat "obiceiul" o data cu schimbarea locatiei] 


Rocsana si Andra 9,5 (ca daca dau noua nu e corect iar 10 e prea putin, sau invers ca nu sunt din localitate si iar lenCurc)


oral 10 (Andra deepthroat si deja clasicele lacrimi in "colturile" okilor, Rocsana meserie) [am zis "clasice" pt ca am mai scris inca o data undeva despre lacrimi..]


atitudine 10 (nam incotroo..)


 


casa fie clar: notele nu se impart la dOo ci este aceeasi nota pentru fiecare din ele

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

iti multumim pt ,dar ceea ce oferim noi nu e chiar pt oricine ,noi nu facem show lesby real ...sau nu stiu ce alte prostioare ,noi facem SHOW  REAL,adica chiar ne distram impreuna cu clientul!oricum man ,tu ramai  NR 1!LOVE YOU! :beex2  :kissing2

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Man, ți-a răspuns R. Așa că topicul poate sa fie trecut la categoria povesti.

nu ai inteles nimic...ca de obicei!serviciul ramane ,doar ca noi nu oferim *show lezbi real*sau *total fara anal*,cum am vazut pe aici...noi oferim show real...ma repet!cine o sa fie curios trebuie doar sa ne sune pe una din noi 2...e simplu!gata..ca deja am vb prea mult si e prea dimi !o zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

nu ai inteles nimic...ca de obicei!serviciul ramane ,doar ca noi nu oferim *show lezbi real*sau *total fara anal*,cum am vazut pe aici...noi oferim show real...ma repet!cine o sa fie curios trebuie doar sa ne sune pe una din noi 2...e simplu!gata..ca deja am vb prea mult si e prea dimi !o zi faina!

Hai 'neatza...

Intre voi doi e o mareee "dragoste". D'aia cu nabadai😆.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pestele, pardon, clona cui esti?

este clona mea..ai ceva impotriva???pt bune chiar suferi rau....pls inceteaza cu aberatiile astea,cum isi face cineva un cont gata ori e peeste ori e clona..dar pe voi astia asa zis vechi ,nu va vedeti ca aveti zeci de clone..ia zii tu cate ai?sau sa nu mai dau nume ..chiar pe bune ..nu mai am cuvinte! 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ce important esti frate cand te ascuzi in spatele monitorului si arunci cu vorbe. Sunt 100% sigur ca daca erai pe facebook nu erai asa zmeu! 

deja nu are nimeni voie sa-si faca cont ca e clona sau pestele cuiva...e penibil ..jur!si nu ma refer doar la lion!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...