Sari la conținut

RocsAndra (pe.. scurt)


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

e bine acu??deci ...cel mic sau mare...san...ziiiiiii...repedeee!

Ah.. ce imi faci tu mie.. :( Bine.. voi fi obiectiv.. si voi alege, ca la romanii au talent, unul care mi-a placut cel mai mult... Sper sa nu se supere una din voi pentru alegerea facuta.. Jur ca nu stiu care cui san apartine. Deci....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Eu da, Rocsana nu este din pacate. Lucreaza doar in cursul săptămânii pana la orele 16:00. Te pup :hug1

. Stai ! Ca m-ai zapacit. Deci CURsul sapt e L-V si uichendul nue la cursu saptamanii e la sfarsit cum ar venii.. :)
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

. Stai ! Ca m-ai zapacit. Deci CURsul sapt e L-V si uichendul nue la cursu saptamanii e la sfarsit cum ar venii.. :)

Ba da :laugh2

Sambata si duminica nu lucreaza, dar oficial week-endul incepe de vineri. Ma scuzi :P

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Ba da :laugh2

Sambata si duminica nu lucreaza, dar oficial week-endul incepe de vineri. Ma scuzi :P

deci vineri e SRL dar tot lucratoare..

 

Ba da :laugh2

Sambata si duminica nu lucreaza, dar oficial week-endul incepe de vineri. Ma scuzi :P

cuplacere !

:blushing2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

fetele,vreau sa va fac o vizita maine,dar cum dau de voi,ca am doar nr lui Andra si nu mere sa sun

Daca nu mere sa suni trimite un porumbel voiajor ceva poate reusesti. App asa un pont gratis Rocsana are si ea topic pe forum. Acolo e posibil sa gasesti un numar de telefon.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...